Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Laptopowy milioner - od zera do miliona. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Laptopowy milioner - od zera do miliona. (/Temat-Laptopowy-milioner-od-zera-do-miliona-144454)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona. - patrolpxd - 19-07-2017 14:57

(19-07-2017 14:55)gwizdek1 napisał(a):  Można cos wiecej? Bo zainteresowales mnie Big Grin
A może poszukaj swojej niszy? ;v Obserwuję Cię już chwilę i widzę że nie za bardzo możesz znaleźć swojego miejsca... A to trochę tutaj, a to temu podprowadze pomysł, a to od tego wyciągnę trochę niszę... Tak daleko nie zajedziesz.... Ale próbuj ;x


RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona. - gwizdek1 - 19-07-2017 15:53

(19-07-2017 14:57)patrolpxd napisał(a):  
(19-07-2017 14:55)gwizdek1 napisał(a):  Można cos wiecej? Bo zainteresowales mnie Big Grin
A może poszukaj swojej niszy? ;v Obserwuję Cię już chwilę i widzę że nie za bardzo możesz znaleźć swojego miejsca... A to trochę tutaj, a to temu podprowadze pomysł, a to od tego wyciągnę trochę niszę... Tak daleko nie zajedziesz.... Ale próbuj ;x


Podprowadze? Smile

Jestem nowy na forum, wiele sposob nie znam, chcę sie zorientować w temacie . Jeżeli coś do mnie masz, zapraszam na pw, nie będę koledze zaśmiecać tematu na spory z Tobą. Każdy kiedyś zaczynał, również i Ty. I powiem Ci, że patrząc na forum, nie Ty pierwszy zacząłeś sprzedawać e-maile, więc to Ty komuś podprowadziles niszęSmile


RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona. - lever - 19-07-2017 18:21

Cisza i spokój Panowie.

Niestety, nie mogę wyłożyć na tacy mojego sposobu zarabiania, i mam nadzieję że nikt do mnie o to nie ma pretensji. Sam szukam zarobku w internecie od 5 lat! Tak, od 5 lat. I wydaje się że może w końcu się udało. Ale nie chcę zapeszać. Na razie idzie całkiem nieźle, trzeba to tylko jeszcze udoskonalić. A co do Pana gwizdek1 - polecam mój przedostatni post na blogu. Rozglądaj się każdego dnia. Szukaj sposobu. A na pewno wpadnie Ci on do głowy w najmniej oczekiwanym momencie. Wystarczy się rozejrzeć. Bo wierzę, że sposobów na zarobek jest MILION. Naprawdę. Tylko trzeba dobrze trafić, umieć to wykorzystać i ZNALEŹĆ.

Miłego dnia Panowie!


RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona. - gwizdek1 - 19-07-2017 20:48

(19-07-2017 18:21)lever napisał(a):  Cisza i spokój Panowie.

Niestety, nie mogę wyłożyć na tacy mojego sposobu zarabiania, i mam nadzieję że nikt do mnie o to nie ma pretensji. Sam szukam zarobku w internecie od 5 lat! Tak, od 5 lat. I wydaje się że może w końcu się udało. Ale nie chcę zapeszać. Na razie idzie całkiem nieźle, trzeba to tylko jeszcze udoskonalić. A co do Pana gwizdek1 - polecam mój przedostatni post na blogu. Rozglądaj się każdego dnia. Szukaj sposobu. A na pewno wpadnie Ci on do głowy w najmniej oczekiwanym momencie. Wystarczy się rozejrzeć. Bo wierzę, że sposobów na zarobek jest MILION. Naprawdę. Tylko trzeba dobrze trafić, umieć to wykorzystać i ZNALEŹĆ.

Miłego dnia Panowie!

Nie mam żadnego żalu, po prostu wyznaję zasadę - kto pyta nie błądzi ! Big Grin
Mam naprawdę dobry pomysł i postaram się go realizować, po prostu odpowiedziałem na zaczepkę w moim kierunku. A Tobie życzę powodzenia ! Big Grin


Jedna uwaga, więcej postów, bo lubię tu zaglądać Big Grin


RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona. - lever - 21-07-2017 18:55

Gwizdek - miło mi to słyszeć Big Grin Dlatego specjalnie dla Ciebie kolejny post odnośnie mojego zarabiania.

A jak idzie realizacja moich celów?

- Wyciągnąć z nowej formy zarabiania 70 zł do końca tygodnia (50/70 zł)

Zarabiam tam średnio 10 zł dziennie, raz jest trudniej, raz jest łatwiej. Metoda wymaga dopracowania, a jutro ruszam z kolejnym projektem. Wtedy cel na przyszły tydzień wzrośnie do 140 zł zarabiania na tej metodzie tygodniowo. Jak już wspominałem wcześniej, metoda ta jest związana z komunikatorem internetowym. Żeby była na 100% wiarygodna potrzeba jeszcze tylko otrzymania przelewu na konto.

-Znaleźć 3 refów do kranów Bitcoin (1/3)

Ktoś tam się zarejestrował na freebitco.in Big Grin

- Przekroczyć granicę 14 000 zł zaoszczędzonych (13 810 / 14 000 zł)

Co tu napisać - COMING SOON, powinienem zdążyć do niedzieli z tym. Ale do realizacji celu głównego (budowa domu) brakuje jeszcze sporo Sad Jednak zarabianie i oszczędzanie, patrzenie jak ta liczba rośnie, motywuje mnie do działania.

To wszystko na dziś, podsumowanie celów w niedzielę, wtedy też raport z zarobków w tym tygodniu. Namaste!


Laptopowy milioner - od zera do miliona. - tomek7912 - 21-07-2017 19:03

Masz jakieś inne kraniki typu freebitco.in (z których można cos wyciągnąć) bo tu mam już konto.


RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona. - lever - 23-07-2017 12:40

PODSUMOWANIE TYGODNIA 17.07 - 23.07


Cele na tydzień 17.07 - 23.07 :

- Wyciągnąć z nowej formy zarabiania 70 zł do końca tygodnia (70/70 zł)

Excelente. Jak już pisałem wcześniej, szykujemy nowy cel na przyszły tydzień jakim będzie podwojenie tej sumy.

- Znaleźć 3 refów do kranów Bitcoin (4/3)

Wszystko dzięki mojej stronie którą znajdziecie w sygnaturze.

- Przekroczyć granicę 14 000 zł zaoszczędzonych (13 810 / 14 000 zł)

No i tu się nie udało ale tylko dlatego, że wiszą wypłaty z internetu i sprzedaży warte koło 200 zł. Przelewy nie doszły do piątku. Tydzień udany, bo odłożone kolejne pół tysiąca, ale wynikiem który będzie mnie w pełni satysfakcjonował to póki co około 1000 zł na tydzień. Przede mną wiele pracy, ale wszystko idzie ku dobremu.

Cele na tydzień 24.07 - 30.07:

- Wyciągnąć z nowej formy zarabiania 140 zł (0/140 zł)
- Znaleźć 2 nowe krany Bitcoin (0/2 krany)
- Zarobić i zaoszczędzić w następnym tygodniu 600 zł lub więcej (0/600 zł)
- Uzyskać 2 000 wyświetleń na blogu (1710 / 2000 wyświetleń)
- Uczyć się angielskiego i hiszpańskiego przez 5 dni w tygodniu po 1 godzinie dziennie (0/5 dni)


Pozdrawiam z deszczowej (dziś) Irlandii. W razie pytań wiecie gdzie pisać, tu lub priv. Dzięki wszystkim tym, którzy obserwują dziennik.

Zarobione i zaoszczędzone 17-23.07.2017 - 509 zł

OSZCZĘDNOŚCI: 12 532 ZŁ
SPRZEDAŻ: 1 051 ZŁ
HOBBY: 170 ZŁ
INTERNET: 57 ZŁ


ILE MAM : 13 810 ZŁ (+ 509 ZŁ)
CEL GŁÓWNY : 500 000 ZŁ
ILE BRAKUJE : 486 190 ZŁ
PROCENT OSIĄGNIĘTEGO CELU GŁÓWNEGO : 2,76 % (+ 0,10 %)



RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona. - lever - 30-07-2017 10:37

Podsumowanie tygodnia 23.07 - 30.07

Witajcie! Czas na kolejne podsumowanie tygodnia. Wybaczcie, że musieliście czekać CAŁY TYDZIEŃ na kolejny post - ale żeby były efekty, trzeba pracować w sieci. Piszę tego posta o godzinie 9:50 w niedzielny poranek.

Cele na tydzień 24.07 - 30.07:

- Wyciągnąć z nowej formy zarabiania 140 zł (415/140 zł)

Przerosło mnie to, nie spodziewałem się takich wyników, siedząc przeciętnie 2 godziny dziennie przy kompie. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że gdybym spędzał online przeciętnie 8 godzin dziennie w tym tygodniu czyli "pełny polski etat" to zarobiłbym w internecie więcej niż za najniższą krajową w fabryce przez miesiąc jeb**** jako czyiś niewolnik.

- Znaleźć 2 nowe krany Bitcoin (2/2 krany)

Ogólnie działam już na 19 kranikach, ale muszę zrobić jakąś segregację, jeden musiałem usunąć bo nie jest wypłacalny, połowa z nich jest w trakcie "sprawdzania"

- Zarobić i zaoszczędzić w następnym tygodniu 600 zł lub więcej (414/600 zł)

No i tutaj największy paradoks, bo mimo zarobionych 415 zł to muszę czekać na wypłatę.......oczekiwanie jest najgorsze, dlatego muszę od następnego tygodnia uważniej przeanalizować dzień zleceń wypłaty i wyliczyć, na kiedy dojdzie.

- Uzyskać 2 000 wyświetleń na blogu (1944 / 2000 wyświetleń)

Specjalnie zaznaczyłem na początku posta że jest pisany o 9:50, gdyż wydaje mi się, że osiągnięcie granicy 2000 wyświetleń nastąpi jeszcze dziś po południu, póki co oznaczam jako cel w trakcie, zaktualizuję go przy następnym poście Big Grin

- Uczyć się angielskiego i hiszpańskiego przez 5 dni w tygodniu po 1 godzinie dziennie (0/5 dni)

Odpuściłem ze względu na punkt pierwszy powyżej, wolny czas w tym tygodniu poświęciłem na zarobek, materialista xD

A co do ZARABIANIA w tym tygodniu, to oprócz metody wspomnianej powyżej w celach :
Moja sprzedaż w internecie na poziomie 70 zł w tym tygodniu, pierwsza sprzedana rzecz w Irlandii! W końcu się udało, może to jakoś ruszy. Co do do zakładki "HOBBY" 10 zł z bukmacherki Big Grin (Jak to komicznie brzmi przy tych stówach)

Cele na tydzień 31.07 - 06.08 :

- Wyciągnąć z nowej formy zarabiania 250 zł (0 / 250 zł)
- Zarobić i zaoszczędzić w następnym tygodniu 600 zł lub więcej (0 / 600 zł) - teraz się uda!
- 2 sesje poker texas holdem (0 / 2 sesje)
- Spędzić 3 godziny na nauce pokera (0 / 3 godziny)
- Wynaleźć 5 nowych grup facebook na temat zarabiania i do nich dołączyć (0 / 5 grup)
- Wynaleźć 5 nowych grup facebook na temat sprzedaży kupie - sprzedam - zamienie i do nich dołączyć (0 / 5 grup)
- Jechać do Dublina w środę odpocząć (0 / 1 Dublin) Big Grin


Do zobaczenia nie wiem kiedy - może na chwilę w środę tu wpadnę i coś napiszę Big Grin Ten tydzień poświęcamy na pokera i doskonaleniu swoich technik zarabiania, a za 2 tygodnie wyszukujemy czegoś nowego!

Zarobione i zaoszczędzone 24-30.07.2017 - 414 zł

OSZCZĘDNOŚCI: 12 867 ZŁ
SPRZEDAŻ: 1 120 ZŁ
HOBBY: 180 ZŁ
INTERNET: 57 ZŁ

ILE MAM : 14 224 ZŁ (+ 414 ZŁ)
CEL GŁÓWNY : 500 000 ZŁ
ILE BRAKUJE : 485 776 ZŁ
PROCENT OSIĄGNIĘTEGO CELU GŁÓWNEGO : 2,84 % (+ 0,08 %)



Laptopowy milioner - od zera do miliona. - tomek7912 - 30-07-2017 18:22

Masz reklamy na tym blogu?


RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona. - lever - 30-07-2017 19:05

Nie mam