Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Laptopowy milioner - od zera do miliona. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Laptopowy milioner - od zera do miliona. (/Temat-Laptopowy-milioner-od-zera-do-miliona-144454)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona. - lever - 15-03-2017 20:10

Witam, dzisiaj w miarę szybko, środek tygodnia, dużo pracy - nie chcę Was zanudzać Big Grin

Dzisiejszy dzień spędzony na poszerzeniu listy wypłacalnych buxów. Proste? Proste.

Co do celów:

- systematyczne poszerzanie listy buxów (5 nowych buxów) (5/5)
- systematyczne poszerzanie listy ankiet (3 nowe ankiety) (0/3)
- znaleźć w końcu sposób na tego skracacza i pomysł, jak to rozruszyć (ktoś chce pomóc to zapraszam na priv, działam na shorte)
- znaleźć jednego nowego poleconego na buxy (0/1)
- znaleźć 1-3 krany bitcoin (3/3)
- wrócić do regularnego grania w pokera i poszerzać swoją wiedzę z zakresu no limit holdem każdego dnia.


Nie ruszyłem ankiet, a mówiłem że ruszę, bu Sad Szczerze? Brak czasu. Zakres ZARABIANIA W INTERNECIE jest tak wielki, że spędzam przy tym wiele czasu, przeglądając fora, poznając nowe metody, przeglądając dzienniki pracy. Czegoś człowiek się każdego dnia uczy. Dzisiaj siadła jedna ankieta za 5 zł, wczoraj survey na clixsense i 4 zł do przodu. Nadal czekamy na 4 wypłatki...

Czwartek i piątek to dni, które chce spędzić na reklamie, znalezieniu poleconego (wkręcenie kumpla z pracy) i myśleniem nad shorte, żeby już coś konkretnego wdrożyć.

Co do pokera - na spokojnie, ostatnie 2 dni było grane i było czytane. Konsekwencja w realizacji tego celu jest.

Przepraszam że tak mało dzisiaj - ale wyjątkowo chcę już zamknąć na dziś temat zarabiania w sieci. A już za chwilę spędzę godzinę na graniu w kultową grę POSTAL 2 (retro powrót do starych czasów Big Grin )
Tak, potrzebuje tego, by mój mózg odpoczął. Potrzebuję odmóżdżenia.

Zarobki prezentują się następująco:

Dotychczas : (Stan na 15.03.2017)

Zarobione w marcu : 244,23 zł
Wypłacone w marcu : 6,54 zł

Ogólnie : (Od 01.01.2017)

Zarobione : 470,50 zł
W tym:
Buxy : 365,90 zł
Ankiety : 87,88 zł
TheAdsTeam : 2,72$ (10,88 zł)
Krany BitCoin : 5,20 zł
Shorte : 0,16$ (0,64 zł)

Wypłacone: 8,65 zł


RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona. - Soniaxsn - 16-03-2017 13:04

gdybyś robił dodatkowo taski w clixsense to byś więcej zarabiał Wink


RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona. - lever - 19-03-2017 17:20

Parę dni mnie tu nie było, witam ponownie! Więc podsumujmy cele, które miały być spełnione w tym tygodniu:

- systematyczne poszerzanie listy buxów (5 nowych buxów) (6/5)
Tutaj plan wykonany w 100%, buxy były na bieżąco dodawane. Niestety, w tym tygodniu 3 stronki upadły, w tym jedna, na której zarobiłem ponad 20 zł. Poszło się walić. Ale cóż, to tylko 20 zł. Mnie stać na większe sumy.

- systematyczne poszerzanie listy ankiet (3 nowe ankiety) (4/3)
W ostatniej chwili udało mi się ten cel zrealizować, dodane wczoraj 4 ankiety na spokojnie, miałem dużo czasu (od czwartku choruje i spędzam czas w domu). W tym tygodniu zarobione parę złotych na ankietach.

- znaleźć w końcu sposób na tego skracacza i pomysł, jak to rozruszyć (ktoś chce pomóc to zapraszam na priv, działam na shorte)
Myślałem, myślałem i wymyślić nie mogłem. Potrzebuję na to więcej czasu.

- znaleźć jednego nowego poleconego na buxy (0/1)
Tutaj sprawę mi trochę zawaliła choroba, kumpel z pracy miał w to wejść ale zabrakło czasu na finalizację. Przekładamy ten punkt na następny tydzień.

- znaleźć 1-3 krany bitcoin (6/3)
A co tam - mam czas w domu na klikanie to to wykorzystam Big Grin

- wrócić do regularnego grania w pokera i poszerzać swoją wiedzę z zakresu no limit holdem każdego dnia.
Każdego dnia czytałem na temat pokera, 3 razy w tym tygodniu zagrałem. Spokojnie mogę to zaliczyć na plus.

Cele na następny tydzień?:

- znaleźć jednego poleconego na buxy lub ankiety (0/1)
- systematycznie poszerzać listę buxów (0/5)
- systematycznie poszerzać listę ankiet (0/2)
- skupić się na reklamie i reklamować moją stronę 3 razy w tym tygodniu (0/3)
- programowanie 5 razy w tym tygodniu w JAVA na platformie chcesieuczyc min. 45 minut dziennie (0/5)
- znaleźć nową "metodę" zarabiania (0/1)
- nawiązać jeden nowy kontakt z użytkownikiem forum zarabiam.com (0/1)


Ambitnie. No to ten tego : Miłej niedzieli!
4 wypłaty w toku...

Zarobki prezentują się następująco:

Dotychczas : (Stan na 19.03.2017)

Zarobione w marcu : 321,42 zł
Wypłacone w marcu : 6,70 zł

Ogólnie : (Od 01.01.2017)

Zarobione : 529,69 zł
W tym:
Buxy : 401,18 zł
Ankiety : 107,35 zł
TheAdsTeam : 3,55$ (14,20 zł)
Krany BitCoin : 6,32 zł
Shorte : 0,16$ (0,64 zł)

Wypłacone: 8,81 zł


RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona. - Obamakiller - 19-03-2017 17:35

multiclickera używasz, że takie zarobki z buxów?


RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona. - lever - 19-03-2017 19:43

(19-03-2017 17:35)Obamakiller napisał(a):  multiclickera używasz, że takie zarobki z buxów?

Tak


RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona. - lever - 22-03-2017 10:32

Witam w środku tygodnia. Realizacja celów wygląda następująco:

- znaleźć jednego poleconego na buxy lub ankiety (0/1)
- systematycznie poszerzać listę buxów (2/5)
- systematycznie poszerzać listę ankiet (0/2)
- skupić się na reklamie i reklamować moją stronę 3 razy w tym tygodniu (2/3)
- programowanie 5 razy w tym tygodniu w JAVA na platformie chcesieuczyc min. 45 minut dziennie (2/5)
- znaleźć nową "metodę" zarabiania (0/1)
- nawiązać jeden nowy kontakt z użytkownikiem forum zarabiam.com (0/1)


Tak na szybko dzisiaj. Wchodzę w drugiego "hyipa" jakim jest Bit 9 Limited. Działa od 5 dni, zobaczymy co z tego wyrośnie, naliczenia 7% dziennie od depozytu.

W ostatnim czasie znów kilka buxów upadło, coś się niedobrego dzieje, 2 wypłaty też umarły. W ostatnim czasie skupiam się na kranach bitcoin, bo są w miarę wypłacalne. No i jest dwucyfrowa kwota wypłacona. Wow. Szału nie ma, trochę zapier*** w pracy na etacie, na szczęście druga połówka wspiera.

Od przyszłego tygodnia cała naprzód, skupiam się na tym co zaniedbałem w ostatnim czasie : No Limit Holdem Pokerstars.

Do soboty/niedzieli.

Dotychczas : (Stan na 22.03.2017)

Zarobione w marcu : 353,10 zł
Wypłacone w marcu : 8,08 zł

Ogólnie : (Od 01.01.2017)

Zarobione : 558,13 zł
W tym:
Buxy : 422,50 zł
Ankiety : 109,19 zł
TheAdsTeam : 4,22$ (16,88 zł)
Krany BitCoin : 8,92 zł
Shorte : 0,16$ (0,64 zł)

Wypłacone: 10,19 zł


RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona. - lever - 26-03-2017 11:51

Witajcie ponownie. W końcu znalazłem trochę czasu w ten niedzielny spokojny dzień na napisanie posta. Ten tydzień dał mi wiele do myślenia, ale o tym później. Cele:

- znaleźć jednego poleconego na buxy lub ankiety (1/1)


Zaznaczam żółtym kolorem jako niby spełnione, niby nie. Czemu? Bo polecony się znalazł, ale na krany BitCoin Big Grin

- systematycznie poszerzać listę buxów (6/5)

Aktualizowane na bieżąco, bez żadnych problemów.

- systematycznie poszerzać listę ankiet (2/2)

Wpadły dwa nowe panele, zobaczymy jak z dostępnością ankiet.

- skupić się na reklamie i reklamować moją stronę 3 razy w tym tygodniu (3/3)

Nic dodać nic ująć.

- programowanie 5 razy w tym tygodniu w JAVA na platformie chcesieuczyc min. 45 minut dziennie (3/5)

W trakcie realizacji, jest jeszcze na to cała niedziela, wczoraj nie praktykowałem, dwie lekcje po 45 minut dzisiaj załatwią sprawę. Nie wiem czy się wyrobię z tym dzisiaj, chce poświęcić trochę czasu partnerce i rodzinie. Jak to w niedzielę Big Grin

- znaleźć nową "metodę" zarabiania (1/1)

Znalazłem coś powiązanego z kryptowalutami. W sumie, to moja własna opracowana strategia, zobaczymy czy będzie zyskowna.

- nawiązać jeden nowy kontakt z użytkownikiem forum zarabiam.com (0/1)

Dobra. Ten tydzień dał mi wiele do myślenia - przede wszystkim wiem na czym chcę się skupić. Promowanie buxów i szukanie referrali na siłę pochłania za dużo mojego cennego czasu. Do tego co jakiś czas buxy upadają i człowiek wyciąga kilka złotych z miesiąca. Skupię się tylko na klikaniu.

Ankiety to dobra rzecz, dobrze zorganizowane zakładki w Google Chrome i wypełnianie ankiet to kwestia kilkunastu minut dziennie.

Czas dowiedzieć się czegoś więcej w temacie kryptowalut i inwestowania pieniędzy. Przejdźmy level wyżej.

Cele na przyszły tydzień:

- praca nad blogiem, data zakończenia : 2.04.2017 (0/1)
- 3 sesje w pokera NL Holdem, praca nad grą, praca nad mindsetem (0/3)
- systematyczne poszerzanie listy buxów (0/3)
- spędzić 4 godziny w tygodniu na programowaniu w Javie (0/240 min)
- poszerzyć zakres wiedzy na temat kryptowalut (0/1)


Dotychczas : (Stan na 26.03.2017)

Zarobione w marcu : 436,24 zł
Wypłacone w marcu : 11,26 zł

Ogólnie : (Od 01.01.2017)

Zarobione : 641,27 zł
W tym:
Buxy : 478,14 zł
Ankiety : 118,09 zł
TheAdsTeam / Bit9Limited : 24,96 zł
Krany BitCoin : 19,44 zł
Shorte : 0,64 zł

Wypłacone: 13,37 zł


RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona. - lever - 02-04-2017 15:41

Witam, w końcu jestem Big Grin
Niestety czasu coraz mniej, mam też swoje domowe obowiązki, więc postanowiłem, że posty będę dodawał 1-2 razy na tydzień. Dobra, jedziemy z celami:

- praca nad blogiem, data zakończenia : 2.04.2017 (1/1)

Można powiedzieć, że najważniejsze sprawy zostały ogarnięte na blogu. Teraz systematyczne wstawianie postów i promowanie.

- 3 sesje w pokera NL Holdem, praca nad grą, praca nad mindsetem (5/3)
W tym tygodniu zostało rozegranych pięć sesji, wyszło nie najgorzej parę dolców na plus Big Grin Zobaczymy co wymyśli ustawa hazardowa która weszła od 1 kwietnia.
[b]
- systematyczne poszerzanie listy buxów (3/3)
[/b]

Poszło samo z siebie, problemu nie było. Ale martwi to, że coraz więcej buxów upada, i co za tym idzie to nie jest pewny i stały zarobek.

- spędzić 4 godziny w tygodniu na programowaniu w Javie (60/240 min)

Całkiem to zawaliłem, dlatego w przyszłym tygodniu w pierwszej kolejności skupiamy się na tym.

- poszerzyć zakres wiedzy na temat kryptowalut (1/1)

Po co mi to? A no po to, bo kombinuje co nie co zainwestować w Bitcoiny i Ethereum.

Cele na przyszły tydzień:

- programowanie w Javie 8h (0/480 min)
- trening 5 razy w tygodniu (pompki, rozciąganie, te sprawy Big Grin ) (0/5)
- poszerzanie listy buxów (0/3)
- poker texas holdem - praca nad grą 3 dni w tygodniu (0/3)
- dwa posty na bloga (0/2)


Skupiam się nad tym co zaniedbałem, przyszły tydzień to odpoczynek od szukania nowych sposobów zarabiania. Do zobaczenia!

Zarobione w marcu: 527,13 zł
Wypłacone w marcu: 13,05 zł

Dotychczas : (Stan na 02.04.2017)

Zarobione w kwietniu : 32,62 zł
Wypłacone w kwietniu : 0,05 zł

Ogólnie : (Od 01.01.2017)

Zarobione : 730,54 zł
W tym:
Buxy : 526,92 zł
Ankiety : 128,24 zł
TheAdsTeam / Bit9Limited : 39,12 zł (PS - Bit9 chyba umarł, zweryfikuję to w przyszłym tygodniu Sad )
Krany BitCoin : 35,92 zł
Shorte : 0,64 zł

Wypłacone: 15,21 zł


RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona. - furmanfurman - 02-04-2017 21:06

Cześć, powodzonka życzę Smile Jeśli chcesz się wymienić doświadczeniami oraz poznać fajny sposób na troszkę większe pieniądze to napisz priv Wink Ja też chętnie dowiem sie co nie co o tych twoich sposobach na buxy Tongue


RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona. - Rak - 04-04-2017 20:50

Serio chcesz zostać milionerem klikając w reklamy?