Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Laptopowy milioner - od zera do miliona. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Laptopowy milioner - od zera do miliona. (/Temat-Laptopowy-milioner-od-zera-do-miliona-144454)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


Laptopowy milioner - od zera do miliona. - lever - 19-02-2017 16:51

Na forum zarejestrowany już jestem od jakiegoś czasu, jednak dopiero dziś postanowiłem zebrać się w kupę i zacząć działać. No to zaczynamy:

Kamil, lat 25. Interesuje się głównie sportem, w szczególności piłka nożna (Premier League), Liga Mistrzów i wszystko inne. Lubię posłuchać dobrej muzyki z lat 90 (rock) ale i nowoczesnym trance czy muzyka elektroniczna nie pogardzę (jestem otwarty na wszystkie gatunki). Jedną z moich pasji jest tez gra w pokera - no limit holdem na Pokerstars i 888. Każdego dnia uczę się strategii. Chcę kiedys byc najlepszy. I przy okazji na tym zarobic.

Jednak póki co chce zostać laptopowym milionerem, z Wasza oczywiście bezcenną pomocą. Przygodę z zarabianiem zacząłem juz jakiś czas temu ale były to pojedyncze buxy i mały epizod z shorte. Teraz powracam, zmotywowany do działania i tworzenia nowych kontaktów. Póki co, działam na buxach, ale chcę poszerzać swoje horyzonty i nauczyć sie jak najwięcej. Od siebie dam tyle samo.

Na czym zarabiam? Głównie póki co są to buxy i w tym temacie się skupiam. Jednak jestem otwarty na nowe współprace, propozycje - zapraszam.

W swoich obliczeniach za kurs dolara przyjmuję 4,00 zł - wiem, że zawyżone, ale łatwiej się to liczy.

Dotychczas : (Stan na 19.02.2017)

Zarobione na buxach: 26,60$ / 110,49 zł
Wypłacone: 0,00$ / 0,00 zł

Mam też swoją stronę z buxami, ale z tego co widzę to chyba reklamować zbytnio nie można Tongue

Mam nadzieję, że wątek będę aktualizował codziennie na koniec dnia. Na razie bardziej ogólnikowo, ale wierzę, że w miarę czasu będę to wszystko systematycznie rozszerzał.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do współpracy. Chętnie pomogę i chętnie nauczę się czegoś nowego.


RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona. - kubagrzybowski - 19-02-2017 21:12

powodzenia kolego, napisz coś więcej o serwisach albo wymień chociaż


RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona. - RejzoR - 19-02-2017 21:20

(19-02-2017 16:51)lever napisał(a):  W swoich obliczeniach za kurs dolara przyjmuję 4,00 zł - wiem, że zawyżone, ale łatwiej się to liczy.


Chyba zaniżone Tongue Obecny kurs dolara to 4,08zł, a jeszcze nie tak dawno sięgał on nawet 4,20zł.


Laptopowy milioner - od zera do miliona. - tomek019 - 19-02-2017 23:16

Powodzenia , tez kiedy poznawałem świat online to swoja przygodę zacząłem od bux-ów Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona. - lever - 27-02-2017 18:46

Witam! Tydzień mnie nie było, no ale ograniczony czas nie pozwalał mi na częste gościny na naszym forum.

Cytat:powodzenia kolego, napisz coś więcej o serwisach albo wymień chociaż

Jeśli chodzi o zarabianie, póki co są to buxy i ankiety, są też 2 krany BitCoin. Większość buxów w których działam to buxy wypłacalne, sprawdzone przez kilkanaście osób, niektóre działające od lat jak NeoBux, Clixsense, niektóre działające trochę krócej. Wśród perełek można tu wymienić JustAddey, PlanetClix, DimondClix i inne. O liście buxów porozmawiać mogę na priv.

Co do ankiet: IMAS Online, Opinie.pl, myiyo, marketagent.com. Co tu dużo wymieniać. Moja przygoda dopiero się zaczyna. W miarę upływu czasu temat będę rozwijał. A stan na dzisiejszy dzień to :

Dotychczas : (Stan na 27.02.2017)

Zarobione na buxach i ankietach: 193,97 zł
Wypłacone: 2,11 zł


RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona. - Wegen - 27-02-2017 19:05

Życzę powodzenia przede wszystkim. Mam pytanie czy będziesz inwestował w jakiegoś buxa czy skupiasz się jedynie na reklamach i ankietach?


RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona. - lever - 27-02-2017 19:37

Póki co zbieram środki na buxach i ankietach, ale nie wykluczam inwestycji po uzbieraniu większej sumki. Raczej na pewno w coś zainwestuję.


RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona. - Vuko Drakkainen - 01-03-2017 19:52

Powodzenia! Jak rozumiem czytałeś książki Laptopowy milioner ?SmileSmile


RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona. - lever - 02-03-2017 19:22

No i witam w piękny czwartkowy wieczór! (noo, może nie do końca - cały dzień pada i zimno)

Dodałem dosłownie kilka buxów od czasu ostatniego postu (Bitcoincryctoy, Clixpal, Sensation Bux) oraz ankiet (Future Talkers, StudentsWatch, GreenPanthera). Na tym ostatnim duży bonus za rejestrację - 5$. Oby zebrać kiedyś te minimum i wypłacić Big Grin Jestem dobrej myśli póki co, motywacja jest. Ktoś pytał o książkę Laptopowego Milionera - jak najbardziej, czytałem i dzięki tej książce nabrałem też przede wszystkim więcej chęci na zarabianie w internetach.

Dochodzę też do jednego, ważne wniosku ale pewnie większość z Was o tym wie - trzeba nawiązywać nowe kontakty i znajomości. Bo jedna osoba może zmienić Twoje życie Big Grin

Miłego czwartku, do zobaczenia mam nadzieję w sobotę!

Dotychczas : (Stan na 02.03.2017)

Zarobione w lutym : 207,72 zł
Wypłacone w lutym : 2,11 zł

Ogólnie :

Zarobione na buxach i ankietach: 248,50 zł
Wypłacone: 2,11 zł


RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona. - chincyk - 02-03-2017 19:35

Zarejestruj się w większej liczbie paneli ankietowych - miesięcznie wpadnie więcej Smile

Powodzenia!!