Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Dosyć bezpieczny zarobek Dogecoins i innych crypto + Bot - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Dosyć bezpieczny zarobek Dogecoins i innych crypto + Bot (/Temat-Dosyc-bezpieczny-zarobek-Dogecoins-i-innych-crypto-Bot-144415)

Strony: 1 2


RE: Dosyć bezpieczny zarobek Dogecoins i innych crypto + Bot - Wegen - 19-02-2017 15:37

(19-02-2017 15:05)Deco97 napisał(a):  Mam problem z tym programem, zalogowałem się i wydawało się że wszystko działa poza tym że klikałem start high gdzie nie zaczynało betować stwierdziłem że wyłącze i włącze program po czym nie mogę się zalogować wyskakuje mi komunikat failed to login mimo że na stronie mogę bez problemu się zalogować i wylogować
Wybierz ponownie stronę z listy i upewnij się że wpisujesz dobry login i hasło.


RE: Dosyć bezpieczny zarobek Dogecoins i innych crypto + Bot - xBielu - 19-02-2017 15:40

(19-02-2017 14:27)banipunz napisał(a):  
(19-02-2017 14:24)xBielu napisał(a):  Mam pytanie do autora tematu. Chce wplacic 0.2btc jaki proponowalbys starting bet Wink??

Radzilbym zakup dogecoinow, moglbys ustawic mniejszy starting bet ograniczajac przy tym ryzyko stracenia $$$
Polecasz jakas strone do wymiany kryptowalut Wink


RE: Dosyć bezpieczny zarobek Dogecoins i innych crypto + Bot - Wegen - 19-02-2017 15:40

(19-02-2017 14:27)banipunz napisał(a):  
(19-02-2017 14:24)xBielu napisał(a):  Mam pytanie do autora tematu. Chce wplacic 0.2btc jaki proponowalbys starting bet Wink??

Radzilbym zakup dogecoinow, moglbys ustawic mniejszy starting bet ograniczajac przy tym ryzyko stracenia $$$

Dokładnie tak jak mówisz lepiej rozważyć doge.
W programie wchodzisz w view a następnie Bad Streak Table. Wpisujesz tam dane i pokazuje ci ile przegranych to ile zabetowanych coinów.
Polecam mieć tyle żeby przy 30 przegranych pod rząd Total_Wagered nie przekroczył twojego balansu.
Jest to najbezpieczniejsze ale cash wpada wolno.


RE: Dosyć bezpieczny zarobek Dogecoins i innych crypto + Bot - Flessan - 19-02-2017 16:36

ja ci powiem że wcale nie taki bezpieczny bo miałem pod rząd 27 razy low i przegrałem wszystko, kolega który zaczynał razem ze mną 2 dni potem równiez miał 23 razy pod rząd low i tez przerąbał wszystko takze szkoda zachodu


RE: Dosyć bezpieczny zarobek Dogecoins i innych crypto + Bot - Wegen - 19-02-2017 18:14

To tylko gambling ale przy większej ilości w portfelu można małe kwoty zarobić bez dużego ryzyka. To nigdy nie będzie dobre źródło zarobku, jest to równo warte pójściu do kasyna.


RE: Dosyć bezpieczny zarobek Dogecoins i innych crypto + Bot - Wegen - 21-02-2017 17:49

Nastąpiła aktualizacja DiceBot'a do wersji 3.3.1 oraz mam dla was nową taktykę.
Ściągamy : http://catshare.net/m9KQBD9wr77CLrj5
W programie wchodzimy w file --> import i wybieramy tego zipa co się ściągnie. Powodzonka