Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Zabezpieczenia na restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Zabezpieczenia na restocku (/Temat-Rozwiazane-Zabezpieczenia-na-restocku-14441)



[Rozwiązane]Zabezpieczenia na restocku - mikolaj90 - 02-10-2010 17:08

Captcha podczas logowania, trzeba zapamiętać wynik na stronie przedmiotu, tam gdzie jest formularz do wypełnienia trzeba wpisać po raz drugi captchę, następnie wynik działania <-------- Jak niektórym udaje się zdobyć cenną nagrodę jak są takie zabezpieczenia ? Wbiłem na restock równo z jego rozpoczęciem, akurat odświeżałem ciągle stronę. Wbijam i nie ma już żadnych PayPali oprócz 50$ i 25$. Czy warto kupić LRC PRO ? Jakich programów używacie w końcu podczas restocku ? Szybkich Hot'keyów ? Taskera ? Napiszcie co o tym sądzicie itd...


RE: Zabezpieczenia na restocku - KristopheR - 02-10-2010 17:29

Niech wypowiedzą się Ci, co coś wygrali Wink
Ale wg mnie najlepiej to LRC PRO, a potem Tasker. LRC samo powiadamia itd. lecz teraz trzeba ustawić tak aby
pokazywało równanie jeszcze ;D


RE: Zabezpieczenia na restocku - Burned - 02-10-2010 17:30

Ja używam LRC PRO kosztuje 6,99$ ale jest naprawdę niezły, byłem blisko Ipod Touch 8Gb anie udało się a i tak zdążyłem 50$ PP.


RE: Zabezpieczenia na restocku - Lubelak - 02-10-2010 17:53

lrc fakt najlepszy ale wczoraj FAIL
byłby tacz ale nie wiedziałem o co biega


RE: Zabezpieczenia na restocku - Nayare - 02-10-2010 18:12

Skoro jak wbiles i nie bylo paypali to nie wbiles odrazu tylko dosc pozno, co do powiadamiaczy uzywalem Extreme Redeemera FREE (greasmonkey, nie wlaczalem powiadamiacza) i mam juz drugiego ipoda http://img706.imageshack.us/img706/3721/2pazdziernikgeneral.png
Nie nalezy miec 100% zaufania botom typu LRC PRO, tyle odemnie.


RE: Zabezpieczenia na restocku - Sonny - 02-10-2010 19:04

Jak ja wbiłem (LRC pro) to wszystkie pp były,zamawiałem ipada touch 8GB ale nie widziałem działania :/


RE: Zabezpieczenia na restocku - Yanke$ - 03-10-2010 13:44

LRC PRO to dobry bot, ale drogi Smile i ostatnio zaliczył faila. Tasker też dobry, ale również nie wygrałbyś z nim niczego dobrego - bo nie ważne, czy ktoś miał bota czy nie, wszystkich zaskoczyła matematyczna captcha Big Grin Ale jak już wiemy o co chodzi, polecam LRC PRO.


[Rozwiązane]Zabezpieczenia na restocku - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.