Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DasCoin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: DasCoin (/Temat-DasCoin-144407)

Strony: 1 2


DasCoin - wob - 18-02-2017 14:57

Przeglądam sobie co jakiś czas ogłoszenia dotyczące współpracy na OLX i trafiłem na takie ogłoszenie.

"14 stycznia 2017 rusza wydobycie nowej kryptowaluty, której potencjał jest porównywalny z BitCoinem, ale eliminuje jej braki.

Kiedy 5 lat temu do obrotu wprowadzany był BitCoin, jego cena wynosiła $0,10. Dziś cena 1 BTC wynosi 955 dolarów! Osoby, które zainwestowały w tę kryptowalutę są dziś milionerami. Reszta pluje sobie w brodę.

Podobna sytuacja ma miejsce teraz. Już teraz można kupić licencję przed oficjalnym startem wydobywania (emisji) DasCoin po znacząco niższej cenie! Cena ta wzrasta co około 1 miesiąc, wraz ze wzrostem częstotliwości czyli trudności wydobycia (podobnie jak to ma miejsce przy BitCoin). Zgodnie z załączonym wykresem na czerwiec 2017r. (kiedy DasCoin będzie już w obrocie tak jak inne kryptowaluty) analitycy przewidują cenę sprzedaży 1 DasCoina na około €1.35.
W chwili obecnej, zależnie od zakupionej licencji, 1 DasCoin można nabyć nawet za 0,06€.

Dlaczego DasCoin może być wyjątkową kryptowalutą, różniącą się od ok. 700 innych?
- maksymalna ilość emisji to 8.6 mld coinów w ciągu 12 lat
- w 2017 r. DasCoin wchodzi na giełdy
- DasCoin ma być podłączony do systemu mobilnych płatności - obsługa terminali kart Visa czy Mastercard

Jak widać DasCoin może okazać się prawdziwym strzałem w 10.
Warto jednak się pospieszyć, bo co pewien czas wzrasta częstotliwość. Czyli za te same pieniądze otrzymamy mniej DasCoinów.
Napisz do mnie, przekażę Ci więcej informacji."

Co o tym myślicie ? Pytam z czystej ciekawości, w ogłoszeniu są jeszcze jakieś tam certyfikaty itp.


RE: DasCoin - jamroczik - 18-02-2017 16:29

Jest to MLM-owy mega spam.


RE: DasCoin - wob - 18-02-2017 18:02

Bo ogłoszenie na olx od 2 dni a ponad 300 odsłon i tak sobie analizowałem jaki w tym sens. Czyli jednym słowem piramida i jedyne co może w tego wyjść to strata ?


RE: DasCoin - konrados1702 - 18-02-2017 18:26

(18-02-2017 18:02)wob napisał(a):  Bo ogłoszenie na olx od 2 dni a ponad 300 odsłon i tak sobie analizowałem jaki w tym sens. Czyli jednym słowem piramida i jedyne co może w tego wyjść to strata ?

Strata nie jest pewna, ale jest to BARDZO ryzykowna inwestycja Wink


RE: DasCoin - KitekW - 15-03-2017 19:22

Według mnie inwestycja warta ryzyka, zainwestowałem 100 ojro na licencję, nie jest to jakaś mega kwota , a szansa , że im to sprawnie pójdzie jest realna. Oczywiście nie jest to krótkoterminowy strzał lecz pewnie będzie trzeba trochę poczekać.

PS. Wydobycie rusza 31 marca.

Jc zapraszam PRIV.


RE: DasCoin - sanderso - 15-03-2017 22:24

(15-03-2017 19:22)KitekW napisał(a):  Według mnie inwestycja warta ryzyka, zainwestowałem 100 ojro na licencję, nie jest to jakaś mega kwota , a szansa , że im to sprawnie pójdzie jest realna. Oczywiście nie jest to krótkoterminowy strzał lecz pewnie będzie trzeba trochę poczekać.

PS. Wydobycie rusza 31 marca.

Jc zapraszam PRIV.



masz jeden post, w którym namawiasz d kupienia nowej kryptowaluty xD super godne zaufania


RE: DasCoin - KitekW - 16-03-2017 09:42

Nie wiem jak Ty , ale zanim cokolwiek bym kupił musiałbym to sprawdzić Wink
Nikogo nie namawiam , dobrze jest przeczytać trochę o tym a jak ktoś ma jakieś pytania no to mogę pomóc PIS&YO


RE: DasCoin - KitekW - 16-03-2017 10:45

Jeśli chodzi o DasCoina to śledzę temat dosyć długo i sam byłem z początku sceptycznie nastawiony co do tego.
Cała otoczka i infrastruktura jest dobrze dopracowana. Technologia ma być dużo szybsza niż u Bitcoina. Dużo ludzi z PL bierze udział w rozwoju czy promowaniu DasCoina więc na pewno jest to bardziej wiarygodniejsze niż te wszystkie programy stworzone przez jakiś azjatyckich Hasanów itp. Jak to wszystko się potoczy to ciężko powiedzieć. W Bitcoina też nikt nie wierzył no i potem zostało tylko narzekanie przez tych co nie kupili.

Ryzyko jest jak wszędzie. Ja na to patrzę akurat z takiej strony,że jeśli zysk może być o wiele większy niż strata to już jest warto takie ryzyko podjąć.

PS. Według mnie cena BTC teraz będzie spadać , właściwie to już spada co daje większą szansę na wzrost cen innych kryptowalut.


RE: DasCoin - Lazork - 23-03-2017 22:01

A według mnie DasCoin nie będzie warty nawet centa. Cała otoczka to tylko naganianie ludzi na zakup licencji i ciągłe porównywanie się do wartości BTC. Infrastruktura możesz rozwinąć?


RE: DasCoin - KitekW - 24-03-2017 12:06

Dokładnie chodziło mi o infrastrukturę sprzętową i oprogramowania.

Infrastruktura sprzętowa

Sieć DasNet jest hostowana wyłącznie w centrach danych, w których dostęp do szafy serwerowej jest zabezpieczony fizycznie. Są one kompatybilnie połączone z innymi centrami danych na całym świecie, poprzez za dzierżawione linie bezpośrednie umożliwiające dostęp do niezawodnych i dobrze połączonych pasm przenoszenia. Takie podejście daje sieci DasNet kontrolę nad całą ścieżką pomiędzy centrami danych i pozwala na zapobieganie atakom typu „man-in-the-middle”, blokada usług (ang. „Denial of Service”, w skrócie DOS) i rozproszona odmowa usługi (ang. „distributed denial-of-service” w skrócie DDoS) pomiędzy węzłami utrzymującymi łańcuch bloków i jego łączność z usługą.

Sieć DasNet posiada dwie dodatkowe warstwy do obsługi wychwytywania transakcji i łączności z siecią, poza wymienionymi powyżej podstawowymi elementami infrastruktury. Konfiguracja serwera obejmuje komponenty najnowocześniejszej jakości i ochronę wysokiego stopnia przed zagrożeniami, a także zapory sieciowe powstałe w oparciu o rozwiązania sprzętowe wykorzystywane powszechnie przez banki i w innych środowiskach o wysokich zabezpieczeniach. Ponadto sieć DasNet jest utrzymywana na potężnych serwerach, mających po 44 rdzenie na serwer, co zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni i energii elektrycznej, w celu uzyskania skalowalności odpowiedniej do bardzo dużego natężenia ruchu i działań globalnych.

Infrastruktura oprogramowania

Podłączanie do Łańcucha bloków kryptowaluty DasCoin odbywa się także na poziomie usługi oprogramowania, z umożliwieniem dostępu do usług podstawowych, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego stopnia odizolowania i bezpieczeństwa. W ramach tych usług oferowane jest i dostarczane równoważenie obciążenia podstawowych usług, jak również nadmiarowość i łatwość skalowania, ponieważ w miarę zwiększania się wykorzystania sieci może wzrosnąć zapotrzebowanie na zasoby sieciowe.

Dostęp do Łańcucha bloków kryptowaluty DasCoin wymaga konfiguracji umożliwiającej uprawnionym stronom przekazywanie odpowiednich informacji z Łańcucha bloków i jego operacji wewnętrznych. Podlega również monitoringowi przez całą dobę i jest wspierany w celu utrzymania zarówno usług zewnętrznych, jak i najważniejszych parametrów usług podstawowych. Każdy z tych komponentów i usług umożliwia szybkie tempo wytwarzania bloków oraz utrzymanie integralności tego procesu. Trwałe i zaszyfrowane połączenia pomiędzy wszystkimi działaniami stanowią zabezpieczenie przestrzegania zasad Łańcucha bloków kryptowaluty DasCoin i sieci DasNet.

A tutaj wrzucam ciekawe porównanie :

[Obrazek: 2_orig.png]