Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Szybka Weryfikacja numeru tel. Facebook, YouTube itd. - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Szybka Weryfikacja numeru tel. Facebook, YouTube itd. (/Temat-Szybka-Weryfikacja-numeru-tel-Facebook-YouTube-itd-144404)



Szybka Weryfikacja numeru tel. Facebook, YouTube itd. - kayvaah - 18-02-2017 12:27

Hej, dziś przedstawie Wam dwa sposoby jak za pomocą aplikacji ściąganych na telefon łatwo można zweryfikować każde konto. Numer jaki dostajemy jest indywidualny więc nie ma szans by jakikolwiek portal nam go odrzucił.

Pierwsze co musimy zrobić to ściągnąć jedną z wielu appek na Androida/iOS.
Osobiście polecam Wam dwie z których korzystałem: TextPlus
lub
TextMe
Takich aplikacji jest dużo więcej jednak ciężko mi się wypowiadać na tematy pozostałych ponieważ ja używałem tylko tych dwóch.
Następnie w przypadku obu zakładamy konto, najlepiej jakieś fejkowe choć w TextMe potrzebny jest email który mamy (dostaniecie mail potwierdzający).

Następnie:
TextMe - tu już od razu mamy numer jednak aby go sprawdzić musimy wysłać sobie SMSa na telefon. Mamy 10 darmowych kredytów na start, a 1 esek to 5 kredytów więc na luzie można to zrobić za free. Potem podajemy numer w serwisie na którym chcemy przeprowadzić weryfikacje i tyle. Chwilę później dostaniecie SMS z kodem. Wink

TextPlus - tu sprawa wygląda nieco inaczej, po założeniu darmowego konta, może być od początku do końca fejkowe (nawet email z czapy). Wchodzimy w Settings i wybieramy Get Free Number. Potem wybieramy stan i ZipCode, potwierdzamy, że nie jesteśmy robotem. I wszystko.
Zaznaczam jednak, że na niektórych telefonach ta aplikacja się wysypuje przy potwierdzaniu, że nie jesteśmy robotem. Dlatego osobiście jakiś czas temu przerzuciłem się na TextMe.

Mam nadzieję, że komuś ten szybki poradnik się przyda. Wink
Pozdro!


RE: Szybka Weryfikacja numeru tel. Facebook, YouTube itd. - precell - 18-02-2017 12:39

Było, do kasacji.