Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nieuczciwy użytkownik matiu0100 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nieuczciwy użytkownik matiu0100 (/Temat-Nieuczciwy-uzytkownik-matiu0100-144373)



Nieuczciwy użytkownik matiu0100 - trybulski - 17-02-2017 19:24

Zacznę od początku. Na forum w poniższym temacie, użytkownik @[matiu0100] wystawił licytację z PSP.

http://zarabiam.com/Temat-Sprzedam-PSP-lub-zamienie-142745

Wygrałem ją, o czym przypomniał mi użytkownik @[Hybrid1990]. Tak więc postanowiłem odebrać wygraną w drodze licytacji konsolę.

Napisałem prywatną wiadomość do użytkownika którego aukcję wygrałem, ale cisza. Napisałem maila przez forum i również cisza.

No nic, gdyby gość powiedział: "sorry, dałem ciała, za tyle nie chciałbym sprzedać konsoli"? To okej. Ale dał ciała, i w sumie nie wiem ale uczciwe to nie jest zachowanie z jego strony, takie lekceważące podejście?

Może to nie dużo ale uczciwy to on nie jest.

@[Majka]


RE: Nieuczciwy użytkownik matiu0100 - Majka - 17-02-2017 19:29

@[matiu0100] proszę o wyjaśnienie.


Tak na chłodno wydaje mi się, że licytacja skończyła się 15 stycznia Idea
trybulski licytował 17 stycznia?


RE: Nieuczciwy użytkownik matiu0100 - Taxic - 17-02-2017 19:44

(17-02-2017 19:24)trybulski napisał(a):  Zacznę od początku. Na forum w poniższym temacie, użytkownik @[matiu0100] wystawił licytację z PSP.

http://zarabiam.com/Temat-Sprzedam-PSP-lub-zamienie-142745

Wygrałem ją, o czym przypomniał mi użytkownik @[Hybrid1990]. Tak więc postanowiłem odebrać wygraną w drodze licytacji konsolę.

Napisałem prywatną wiadomość do użytkownika którego aukcję wygrałem, ale cisza. Napisałem maila przez forum i również cisza.

No nic, gdyby gość powiedział: "sorry, dałem ciała, za tyle nie chciałbym sprzedać konsoli"? To okej. Ale dał ciała, i w sumie nie wiem ale uczciwe to nie jest zachowanie z jego strony, takie lekceważące podejście?

Może to nie dużo ale uczciwy to on nie jest.

@[Majka]


To tak jak z tworzeniem dla kogoś tam strony przez ciebie. Też koleżka miał ciszę z twojej strony. Karma wraca Big Grin


RE: Nieuczciwy użytkownik matiu0100 - Stworkowaty - 17-02-2017 21:12

Do końca tygodnia była licytacja czyli do 15.01.2017 a Ty licytowałeś 17.01.2017.. Smile


RE: Nieuczciwy użytkownik matiu0100 - trybulski - 18-02-2017 11:35

@[Taxic] wiem, wiem Smile

@[Majka] @[Stworkowaty]

hmmm, nie wiem czemu, ale wydawało mi się, że licytowałem od razu
no i jeszcze ta myląca wiadomość od "zaufanego"

w każdym bądź razie wszystkich przepraszam za małe zamieszanie
przepraszam

można zamknąć


Nieuczciwy użytkownik matiu0100 - Majka - 18-02-2017 11:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.