Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik od Arka - Dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Poradnik od Arka - Dziennik (/Temat-Poradnik-od-Arka-Dziennik-144353)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - JustinTime - 06-03-2017 17:58

Trochę nie rozumiem na jakiej podstawie udostępniacie sposoby zarobku.. Mogę się założyć o wszystko że ktoś u was w ten sposób zarabia a Wy odbieracie mu nisze poprzez udostępnianie jej. Nie wiem czy jutro moja nisza nie zostanie udostępnione i jest mi strasznie przykro że tak robicie bo uważałem was za odpowiedzialny serwis Smile

Dodatkowo to że facebook przepuszcza reklamy to nie znaczy że jeśli nagle 30 osób zacznie reklamować szajs to nie zablokują w końcu tego Smile


Ogólnie rozumiem że robicie to aby zachęcić ludzi to testowania, zarabiania u was, ale chyba tak się nie zdobywa użytkowników. To tak jakby teraz firesub, hotcash każdy zaczął udostępniać nisze..


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - szykiryki - 06-03-2017 18:24

Justintime, chyba troche przesadzasz...
Nikt tutaj nie udostepnia ani tekstów, ani grafik.
To raczej ogólnodostepne informacje na temat dobierania targetu reklamy fb ads. Totalnie dla początkujących, którzy zielonego pojęcia nie mają o płatnych sposobach promocji...
80% zarabiających doskonale znany sposob od czasów easysub, bez jakiegoś wielkiego wpływu na konkurencyjnosc (sama uzywam od czasu do czasu reklam facebookowych do promowania konkursów sub i wiem, że setki osób promuje w podobny sposób Smile).

Uwaga, udostepniam nisze- promuje wygranie iphona na facebooku Big Grin


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - JustinTime - 06-03-2017 20:20

Tu raczej nie chodzi o niszę tylko o sam fakt że to udostępnia to administrator serwisu.

ale spoko jak nikt nie widzi w tym nic złego to nie było tematu Smile


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - szykiryki - 06-03-2017 20:27

Sam P. Arek puszcza te reklamy, więc to raczej "pamiętnik" Jego działań, a nie użytkowników.
Poza tym, powiedzmy sobie szczerze, przy całym zaawansowaniu serwisów, naprawdę ciężko dojść jego administratorom, w jaki sposób konkretnie działają użytkownicy (stosują skracacze, przekierowania- nie licząc zgłoszeń itp), więc podejrzewam, że znają lichą ilość nisz swoich wydawców Smile. Pozdro600!


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - broofie - 06-03-2017 20:49

Nie zapomnijcie odjac podatku od uzyskanego wyniku Wink Moze sie okazac, ze kwota netto jest rowna badz mniejsza niz wydana kwota na reklame.


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - szykiryki - 06-03-2017 20:57

Podatek/ryczałt to 8,5%, więc nawet ~70% ROI to i tak jest spory zysk.
No chyba, że ktoś lubi zabawy w 18% podateczek, to już jego sprawa Smile

Poza tym wiadomo, że bez testow prawie nikt nagle nie wrzuci tysiaka, dwoch na reklamę, tylko zacznie od kilkunastu złotych. Jak mu nie zagra- to nie będzie problemu, bo raczej dalej nie będzie inwestował Smile


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - wydra87 - 06-03-2017 21:53

tego 8,5 % podatku to płaci pewnie... 8,5 % użytkowników Wink


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - ELdollaro - 06-03-2017 22:05

Przy 70% ROI też się opłaca nawet przy podatku 18%. Chyba, że ktoś ma początkową stawkę 4,5zł to nie poszaleje raczej.

A jak by tak facebook ads wliczyć w koszty uzyskania przychodu? Jerk2


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - piotrgk4 - 06-03-2017 23:25

@[ELdollaro] Trzeba mieć firmę czyli kolejne max 1-5% ludzi na zarabiam Big Grin
Można spokojnie sobie to wliczyć jak kosz uzyskania przychodu ale wtedy wychodzisz jeszcze gorzej niż na podatku 8.5% Wink


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - Damian0820 - 07-03-2017 16:37

Mi z kolei reklama w ogóle się nie wyświetla. Niby są pokazywane na zasadzie "kto da więcej hajsu" - ale moja grupa odbiorców jest szacowana na 1,5 miliona i ustawiłem budżet całkowity 50zł do piątku, tj. reklama chodzić będzie jeszcze 4 dni. Da się coś z tym zrobić, czy muszę poczekać?