Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik od Arka - Dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Poradnik od Arka - Dziennik (/Temat-Poradnik-od-Arka-Dziennik-144353)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - Toskan - 24-02-2017 14:49

Btawo Ty!


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - Lerum - 24-02-2017 14:51

Świetny poradnik! Wszystko jasno, klarownie i przystępnie - wystarczy tylko chcieć i można naprawdę ładne pieniądze zarobić stosując się do Twoich rad. Chętnie będę obserwował, a za ten długi post z reklamą poleciał zasłużony reput Smile


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - Leadmore - 24-02-2017 14:51

(24-02-2017 14:49)Toskan napisał(a):  Btawo Ty!
Brawo ja!

Zachęcam do testowania takiego sposobu i koniecznie sprawdźcie co nowego w Poniedziałek się pojawi Smile


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - wydra87 - 24-02-2017 17:00

Testowałem taką metodę i jak najbardziej podpinam się do tego! dużo zależy od grafiki - jeśli ona przykuje uwagę odbiorcy to już połowa sukcesu! Smile


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - Dante_/ - 24-02-2017 23:40

Szczerze to kiedyś korzystałem z reklam fb, ale nie w celu zarobku, więc zobaczymy jak to będzie teraz Big Grin. Tak wgl ktoś próbował kiedyś wrzucić do reklamy program typu doładowanie albo zmiana koloru fb xD? Czy osoba sprawdzająca nie jest aż tak głupia xD?


Poradnik od Arka - Dziennik - Lerum - 25-02-2017 01:14

(24-02-2017 23:40)Dante_/ napisał(a):  Szczerze to kiedyś korzystałem z reklam fb, ale nie w celu zarobku, więc zobaczymy jak to będzie teraz Big Grin. Tak wgl ktoś próbował kiedyś wrzucić do reklamy program typu doładowanie albo zmiana koloru fb xD? Czy osoba sprawdzająca nie jest aż tak głupia xD?


Nie jestem pewien czy to w LeadMore, ale gdzieś jest na pewno coś takiego, że program zmiany kolorów na FB to real content. Po prostu osoba na koniec przekierowywana jest do wtyczki do Google Chrome, która te kolory właśnie zmienia Smile


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - Dante_/ - 25-02-2017 01:19

(25-02-2017 01:14)Lerum napisał(a):  
(24-02-2017 23:40)Dante_/ napisał(a):  Szczerze to kiedyś korzystałem z reklam fb, ale nie w celu zarobku, więc zobaczymy jak to będzie teraz Big Grin. Tak wgl ktoś próbował kiedyś wrzucić do reklamy program typu doładowanie albo zmiana koloru fb xD? Czy osoba sprawdzająca nie jest aż tak głupia xD?


Nie jestem pewien czy to w LeadMore, ale gdzieś jest na pewno coś takiego, że program zmiany kolorów na FB to real content. Po prostu osoba na koniec przekierowywana jest do wtyczki do Google Chrome, która te kolory właśnie zmienia Smile

Chodziło mi o to czy ktoś próbował z facebook kolorem/doładowaniem i został zaakceptowany. Bo to, że facebook kolor to real content to wiadome dla mnie Big Grin


Poradnik od Arka - Dziennik - Lerum - 25-02-2017 01:29

(25-02-2017 01:19)Dante_/ napisał(a):  Chodziło mi o to czy ktoś próbował z facebook kolorem/doładowaniem i został zaakceptowany. Bo to, że facebook kolor to real content to wiadome dla mnie Big Grin

W takim razie wybacz, źle zinterpretowałem wiadomość Big Grin

Sam też jestem ciekawy jak to wygląda z akceptacją tych dwóch ofert


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - wydra87 - 25-02-2017 10:15

(25-02-2017 01:19)Dante_/ napisał(a):  
(25-02-2017 01:14)Lerum napisał(a):  
(24-02-2017 23:40)Dante_/ napisał(a):  Szczerze to kiedyś korzystałem z reklam fb, ale nie w celu zarobku, więc zobaczymy jak to będzie teraz Big Grin. Tak wgl ktoś próbował kiedyś wrzucić do reklamy program typu doładowanie albo zmiana koloru fb xD? Czy osoba sprawdzająca nie jest aż tak głupia xD?


Nie jestem pewien czy to w LeadMore, ale gdzieś jest na pewno coś takiego, że program zmiany kolorów na FB to real content. Po prostu osoba na koniec przekierowywana jest do wtyczki do Google Chrome, która te kolory właśnie zmienia Smile

Chodziło mi o to czy ktoś próbował z facebook kolorem/doładowaniem i został zaakceptowany. Bo to, że facebook kolor to real content to wiadome dla mnie Big Grin

Na 99 % FB zaakceptuje reklamę, ponieważ jak praktycznie ze wszystkim na fb - zatwierdza i sprawdza reklamę system. System sprawdza czy nie masz za dużo tekstu na grafice, system wykrywa zabronione elementy na grafice itp. Dopiero jeśli po zatwierdzeniu taka reklama dostanie dużo zgłoszeń to również system ją albo zawiesi, albo usunie.


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - themate0 - 25-02-2017 10:21

wow nigdy nie sadzilem ze reklamy z sub sms przejda na fb, czas sie chyba pobawic Big Grin