Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik od Arka - Dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Poradnik od Arka - Dziennik (/Temat-Poradnik-od-Arka-Dziennik-144353)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - Dante_/ - 22-03-2017 19:29

(22-03-2017 17:11)mateusz2045 napisał(a):  Mi tam kasę pobierało, pisze aktywność 10 użytkowników a nikt nawet nie polubił posta.

Z tego co mi wiadomo to aktywność to polubienie, skomentowanie, NADUSZENIE NA POST, przejście na fanpage z reklamy.


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - wicekq - 23-03-2017 09:00

Po jakim czasie jest pobierana opłata za reklamę ? Bo u mnie reklama się już skończyła a pieniędzy nie pobrało Jerk2


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - suzuki69 - 23-03-2017 09:50

Jeżeli masz powiązane konto paypal z kontem reklamowym to płatność wchodzi po przekroczeniu danego progu lub na koniec miesiąca ostatniego dnia miesiąca ;-)


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - Dante_/ - 23-03-2017 10:03

(23-03-2017 09:00)wicekq napisał(a):  Po jakim czasie jest pobierana opłata za reklamę ? Bo u mnie reklama się już skończyła a pieniędzy nie pobrało Jerk2

Ewentualnie możesz wejść w rozliczenia i zapłacić od razu.


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - war43 - 27-03-2017 05:41

Chciałem stworzyć reklamę z płatnością za każde kliknięcie w link, ale FB Ads krzyczało, że muszę wydać co najmniej 20zł na tym koncie reklamowym, przez co musiałem płacić za każde wyświetlenie.

Z tym, że na poprzednie reklamy wydałem około 30zł - więc co jeszcze muszę zrobić aby "odblokować" płatność za wejście?


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - mumminos - 21-04-2017 22:25

Mam do was pytanie, co zrobić aby facebook tak szybko nie blokował domeny? Post był dosłownie 2 godziny na facebooku - potem znikł, szukałem wyjaśnię no i wszystko już wiem...
[Obrazek: nieeeeeeeeee.png]


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - HEI$ENBERG - 24-04-2017 21:49

(27-03-2017 05:41)war43 napisał(a):  Chciałem stworzyć reklamę z płatnością za każde kliknięcie w link, ale FB Ads krzyczało, że muszę wydać co najmniej 20zł na tym koncie reklamowym, przez co musiałem płacić za każde wyświetlenie.

Z tym, że na poprzednie reklamy wydałem około 30zł - więc co jeszcze muszę zrobić aby "odblokować" płatność za wejście?


Mimo, że wydałeś te 20 zł to i tak musisz odczekać przynajmniej miesiąc (u mnie to tyle trwało), innej opcji nie ma.

(21-04-2017 22:25)mumminos napisał(a):  Mam do was pytanie, co zrobić aby facebook tak szybko nie blokował domeny? Post był dosłownie 2 godziny na facebooku - potem znikł, szukałem wyjaśnię no i wszystko już wiem...
[Obrazek: nieeeeeeeeee.png]

Nie spamować daną domeną po grupach czy też innych zakamarkach facebook'a, zmienić hosting - innej opcji nie ma.