Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik od Arka - Dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Poradnik od Arka - Dziennik (/Temat-Poradnik-od-Arka-Dziennik-144353)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - Maciejoss20 - 10-03-2017 15:29

(10-03-2017 07:25)DaviD1997PL napisał(a):  Nie potrafię zrozumieć na jakiej zasadzie są ustalane kwoty za aktywność pod postem. Przy testach na własnych ustawieniach i własnej niszy, wydałem na reklamę 46.43 zł, gdzie z reklamy wpadło 632.80 zł, czyli na czysto 586.37 zł co nie powiem jest dobrym wynikiem, koszt za aktywność wynosił 0.01 GR natomiast gdy teraz ustawiam dokładnie te same ustawienia i niszę, koszt aktywności wacha się pomiędzy 0.07/0.09 GR nie wiedzieć czemu i nie chce spaść do tych 0.01 GR, co przy takiej stawce nie da takiego dobrego wyniku. Ktoś może wiedzieć jak wrócić z aktywnością do jak najtańszej, od czego to zależy?

Wiesz co, jeśli się robi konkurencja na niszy to reklama jest droższa np. jeśli teraz testujesz test iq, a został on bardzo rozreklamowany przez ten poradnik tym więcej osób puszcza taką reklamę i się licytujecie nawzajem wyświetla się wtedy kiedy kto najwięcej da... Albo ktoś po postu dał lepszą reklamę od Ciebie i zabiera Ci "klientów"


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - barbeqiu1 - 10-03-2017 17:39

mam do wydania 1k na taką reklame chce ktoś pomóc? próbowałem już i nic nie wpadało Big Grin


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - kasiora1234 - 11-03-2017 17:06

Chciałem wystawić CPC - pobieranie za kliknięcie w link, jednak wyświetla mi, że musze najpierw wydać 20zł na wyświetlenia aby z tego skorzystać 4

Edit:

Pany spróbowałem opcji "Ruch", jednak jest problem z zatwierdzeniem. Facebook odrzuca, ze względu na " niedozwolone treści ". Czy w przypadku opcji " aktywność postu " może się udać ? W ogóle mieliście takie przypadki, że wam odrzucało ?


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - mumminos - 12-03-2017 14:42

Wytłumaczcie mi jedną rzecz, gdy zrobiłem reklamę pod kategorie "Ruch" opłatę dzienną ustawiłem 12zł, to czemu miałem do wyboru ile zapłacę za klikniecie w link? Pokazało mi, że preferowana opcja to 2,50zł za jedno wejście na stronę. Przecież równie dobrze mogę ustawić 0,01 gr i będzie to samo?


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - ELdollaro - 12-03-2017 15:01

(11-03-2017 17:06)kasiora1234 napisał(a):  Chciałem wystawić CPC - pobieranie za kliknięcie w link, jednak wyświetla mi, że musze najpierw wydać 20zł na wyświetlenia aby z tego skorzystać 4

Edit:

Pany spróbowałem opcji "Ruch", jednak jest problem z zatwierdzeniem. Facebook odrzuca, ze względu na " niedozwolone treści ". Czy w przypadku opcji " aktywność postu " może się udać ? W ogóle mieliście takie przypadki, że wam odrzucało ?

Nic Ci nie powinno odrzucać, coś pewnie z tekstem jest nie tak (może masz w tekście słowo facebook,fb?), no ale nie widzę reklamy więc nie będę zgadywał.

(12-03-2017 14:42)mumminos napisał(a):  Wytłumaczcie mi jedną rzecz, gdy zrobiłem reklamę pod kategorie "Ruch" opłatę dzienną ustawiłem 12zł, to czemu miałem do wyboru ile zapłacę za klikniecie w link? Pokazało mi, że preferowana opcja to 2,50zł za jedno wejście na stronę. Przecież równie dobrze mogę ustawić 0,01 gr i będzie to samo?

Nie będzie to samo. Możesz sobie ustawić maksymalnie ile możesz zapłacić za kliknięcie w link ale to nie znaczy, że ustawisz 1gr to reklama zacznie się wyświetlać bo ktoś inny na tej samej grupie docelowek może ustawic 1zł za kliknięcie i Cię przebije. Jeżeli facebook sugeruje Ci, już na samym początku 2,5zł za klik to nic dobrego nie wróży ale możesz spróbować ustawić maks 25 gr za klika i zobaczyć czy reklama ruszy.


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - kasiora1234 - 12-03-2017 17:41

Akurat problem został dokładnie opisany i tu nie zgadłeś bo czepiają się do konkretnych sformułowań, które są w LP. Gdyby robił wszystko robot to jak można wytłumaczyć, że po dodaniu reklamy ( link tylko w opisie ) "aktywność postu", mam w ciągu kilku sekund 20 wejść pod dany LP.

LP poprawiłem i tutaj pytanie do Was. Ile najdłużej czekaliście na akceptację ?


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - ELdollaro - 12-03-2017 18:01

(12-03-2017 17:41)kasiora1234 napisał(a):  Akurat problem został dokładnie opisany i tu nie zgadłeś bo czepiają się do konkretnych sformułowań, które są w LP. Gdyby robił wszystko robot to jak można wytłumaczyć, że po dodaniu reklamy ( link tylko w opisie ) "aktywność postu", mam w ciągu kilku sekund 20 wejść pod dany LP.

LP poprawiłem i tutaj pytanie do Was. Ile najdłużej czekaliście na akceptację ?

Z godzinę na nowym fanpage. Mogę wiedzieć co za program promujesz, że facebook tak go nie lubi?


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - Leadmore - 13-03-2017 09:36

(10-03-2017 15:23)kasiora1234 napisał(a):  Czytałem to tylko nie wiem jak to dokładnie działa więc prosiłem o wyjaśnienie tutaj. Troszkę to zamotane. Myślałem, że np. korzystam z reklamy, a fb wystawia mi rachunek do zapłaty i go realizuję ( coś jak w allegro ). Tutaj jakieś powiązywanie konta, i nigdzie nic nie pisze kiedy jest pobierana opłata. czy np. jak ustawię 11zł dziennie to wyświetla reklamę tego dnia aż do wyczerpania kwoty i później zostanie ona wyłączona ?
Środki pobiera na koniec miesiąca lub po przekroczeniu ustawionej kwoty np 100 zł. Środki pobiera prosto z karty.
(10-03-2017 15:27)Karewer napisał(a):  Wiem, że pytanie podobne już padło, ale zapytam ponownie. Jaki rodzaj reklamy wychodzi najkorzystniej? Opcja: Promuj post na FP, aktywność czy ruch? Promowałem kiedyś pewien projekt i za 500 zł miałem ponad 700k odbiorców na promocji posta. Reklama dot. oczywiście reklamy konkretnego posta z linkiem na FP. Czy np. płatność za klik, czy aktywność by wypadła korzystniej? Dzięki za odp. bo nie ukrywam, że bardzo mnie to ciekawi Smile
Aktywność postu wychodzi najlepiej z moich doświadczeń.
(11-03-2017 17:06)kasiora1234 napisał(a):  Chciałem wystawić CPC - pobieranie za kliknięcie w link, jednak wyświetla mi, że musze najpierw wydać 20zł na wyświetlenia aby z tego skorzystać 4

Edit:

Pany spróbowałem opcji "Ruch", jednak jest problem z zatwierdzeniem. Facebook odrzuca, ze względu na " niedozwolone treści ". Czy w przypadku opcji " aktywność postu " może się udać ? W ogóle mieliście takie przypadki, że wam odrzucało ?
Czasem tak się dzieje ale rzadko. Aktywność posta działa lepiej bo dostajesz też ruch organiczny.


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - michalek_62 - 13-03-2017 22:12

Wykupiłem domenę .pl w Mintshost i tu mam problem, bo nie bardzo wiem jak mam przekierować link partnerski na ta moją nową domenę. Doradzi ktoś coś? Smile Przekopałem google i zero efektów poszukiwań. Sad


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - ELdollaro - 13-03-2017 22:21

(13-03-2017 22:12)michalek_62 napisał(a):  Wykupiłem domenę .pl w Mintshost i tu mam problem, bo nie bardzo wiem jak mam przekierować link partnerski na ta moją nową domenę. Doradzi ktoś coś? Smile Przekopałem google i zero efektów poszukiwań. Sad

A masz wykupiony hosting? Jak nie masz to powinna być opcja w panelu minthost przekierowanie na adres url.