Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik od Arka - Dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Poradnik od Arka - Dziennik (/Temat-Poradnik-od-Arka-Dziennik-144353)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - domis - 09-03-2017 10:34

(09-03-2017 10:28)aero2 napisał(a):  @[domis]
Leada zdobyłeś, a ile na reklamę pieniędzy wzięło?Smile

Niecałe 8zł. Reklama była tylko przez godzinkę gdzieś, więc cpc by jeszcze spadł+ to było akurat bez "triku" na zmniejszenie kosztu i duplikowania adsów/adsetów, żeby jak najszybciej zrobić testy. Więc można powiedzieć, że ROI na 0%


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - ELdollaro - 09-03-2017 11:30

8 zł i 212 wizyt? Nice. Masz ustawione aktywność czy ruch?


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - suzuki69 - 09-03-2017 11:43

To jaki program że za 8zl masz aż tak dużo wizyt?


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - domis - 09-03-2017 11:55

(09-03-2017 11:30)ELdollaro napisał(a):  8 zł i 212 wizyt? Nice. Masz ustawione aktywność czy ruch?

Zawsze PPE na automatic bidzie, jak daje manual bid to minimum 2x z sugestii = lepsza pozycja na feedzie=większy CTR i fb będzie wtedy faworyzował kampanię plus minimalizował koszta i dobierał najlepszą grupę docelową. Do tego rozgrzewam fanpage przed promocją jakimiś viralnymi filmikami, żeby podbić aktywność i zapunktować znowu u fb.

Najważniejszy moment to ten po starcie kampanii - jak największy relevance etc. bo od tego zależy jak fb Ci zoptymalizuje kampanię i ma to wływ na koszta później. Plus odpowiednio stworzona reklama, obrazek jest najważniejszy.

Program IQ TEST - program tu nie ma większego znaczenia jak źle dobierzesz target. Oczywiście zależy jak jest lp wykonany i jaki funel, ale to testy testy i jeszcze raz testy.


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - Maciejoss20 - 09-03-2017 12:02

Nie wiem czy jest się z czego cieszyć 212 wejść i tylko 1 lead to raczej kiepsko wygląda z konwersją poniżej 0,5%....


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - domis - 09-03-2017 12:17

(09-03-2017 12:02)Maciejoss20 napisał(a):  Nie wiem czy jest się z czego cieszyć 212 wejść i tylko 1 lead to raczej kiepsko wygląda z konwersją poniżej 0,5%....


Przecież nie piszę, że to świetny wynik, tylko dzielę się jak to u mnie wyszło. Ten temat to był taki impuls do zrobienia szybkiego testu jak suby z PL promowane przez link bezpośredni bez landera reagują na fb, zazwyczaj promuję SOI na inne kraje.

Reklama wchodzi od razu na 0% ROI to już jest OK (no, mimo tego, że to nie "statistical significance" jeszcze), to było na broadzie bez żadnego dobierania odpowiedniego targetu i korzystania z audience insights. No i leadmore nie ma możliwości dodania postbacka, więc tutaj sprawa byłaby utrudniona z optymalizacją. Przepraszam, że tyle nazw po ingliszu, ale ciężko mi tak na szybko polskie odpowiedniki znaleźć Smile


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - kasiora1234 - 09-03-2017 17:10

na face np. przy teście Iq polecacie premium czy suby ? co lepiej wchodzi ?


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - szykiryki - 09-03-2017 18:13

Jesli chodzi o Leadmore to tylko suby, bo premium nie ma, ale na młodszym odbiorcach zdecydowanie lepiej stosować suby


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - ELdollaro - 09-03-2017 18:15

Mi jak narazie reklama się tylko zwraca. Nie mam problemu z osiągnięciem dobrej aktywności ale co mi z tego jak konwersja jest tragiczna. Raz jest 6% a raz 2%. Zobaczymy jak to będzie w skali tygodnia.


RE: Poradnik od Arka - Dziennik - kasiora1234 - 09-03-2017 18:31

(09-03-2017 18:13)szykiryki napisał(a):  Jesli chodzi o Leadmore to tylko suby, bo premium nie ma, ale na młodszym odbiorcach zdecydowanie lepiej stosować suby

Heh tylko jak to się ma przy subach, ktoś napisze komentarz, że pobrało kasę z konta i lipton :/