Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału (/Temat-Kryptowaluty-HYIP-Revenue-Share-skuteczne-mnozenie-kapitalu-144334)

Strony: 1 2 3


Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - espo - 16-02-2017 18:27

Zastanawiam się, kto byłby zainteresowany skutecznymi metodami mnożenia swojego kapitału. Nagrałem ostatnio filmik, w którym opisuje w skrócie kim jestem i czym się zajmuje. Dostałem trochę feedbacku i chciałbym ruszyć z jakimiś może filmikami wyjaśniającymi, szkolącymi itd.

https://www.youtube.com/watch?v=8TIuj4A0Nkc

Jakie tematy dla Was mogłyby być najbardziej interesujące i które mógłbym pierwsze poruszyć?
Jeżeli możecie spojrzeć i dać mi jakiś feedback, będę wdzięczny Smile


RE: Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - krauze5 - 17-02-2017 00:22

Jestem jak najbardziej zainteresowany, dodatkowo wysłałem prośbę na fb o dołączenie do grupy hajstyle gdyż na poważnie mam zamiar wziąć się za zarabianie w internecie. Poczyniłem już kilka króków tzn. zainwestowałem w Recyclix, RazzletOn. Czy też z pewną osobą z forum poznaje tajniki opcji binarnych. Na poczatek moim zdaniem mógłbyś poruszyć temat o zarabianiu na kryptowwalutach. Skad brac informacje itd.

P.S Sam troche zarobilem na Neoscoinie Wink


RE: Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - ciekma - 17-02-2017 10:00

Popieram cos więcej na temat kryptowalut jak najbardziej będzie na miejscu Smile sam bym poinwestowal jakbym miał za co ale wszystko przyjdzie z czasem Big Grin


RE: Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - RejzoR - 17-02-2017 11:04

Fajny materiał, rób tego więcej Big Grin


RE: Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - espo - 17-02-2017 16:09

Ok, zatem pierwszy będzie temat kryptowalut, ale to potrwa - muszę sam sobie przygotować to co i jak chcę powiedzieć, a będę miał czas na to dopiero po weekendzie, także stay tuned! Smile


RE: Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - croppeq96 - 17-02-2017 18:24

Konkretnie, Ze dzielisz się ze świeżakami swoim doświadczeniem. Props jak najbardziej. Mnie interesuje zabezpieczenie się przed hakerami np. Nasze pieniążki leżą w cyfrowych rączkach także myślę, że każdy powinien zacząć od zabezpieczeń jeżeli zaczyna myśleć o skupieniu się na inwestycjach. Pozdro Kajtek,śledzę na snapie Big Grin!


RE: Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - espo - 17-02-2017 22:31

(17-02-2017 18:24)croppeq96 napisał(a):  Konkretnie, Ze dzielisz się ze świeżakami swoim doświadczeniem. Props jak najbardziej. Mnie interesuje zabezpieczenie się przed hakerami np. Nasze pieniążki leżą w cyfrowych rączkach także myślę, że każdy powinien zacząć od zabezpieczeń jeżeli zaczyna myśleć o skupieniu się na inwestycjach. Pozdro Kajtek,śledzę na snapie Big Grin!

Zobaczycie, będzie można naprawdę dużo się dowiedzieć i o bezpieczeństwie jak najbardziej również Smile Tylko dajcie mi czas, przygotuję to dość przemyślanie i po kolei będziemy się wszyscy edukować :>

Na spanie za dużo nie mówię o tym, bo tam mam dużo znajomych i prywatne życie, ale czasami coś powiem - jak mam fazę to cały dzień mogę tam pogadać, więc też się zdarza Big Grin

Pozdrowienia! Smile


RE: Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - adamcio99922 - 18-02-2017 13:04

Przedstaw najbardziej optymalną taktykę na start wg Ciebie Smile

Ile, gdzie jak i co Jerk2


RE: Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - espo - 18-02-2017 20:19

(18-02-2017 13:04)adamcio99922 napisał(a):  Przedstaw najbardziej optymalną taktykę na start wg Ciebie Smile

Ile, gdzie jak i co Jerk2


Ok, to też jest ciekawy temat do poruszenia - będzie ona zawsze inna dla innego kapitału i nawet możliwości danej osoby, ale warto o tym porozmawiać Big Grin Zapisane Smile


RE: Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału - Cinkowsky13 - 18-02-2017 20:49

Ja proponuję stworzenie takiego 'abc' dla świeżaków w dziedzinie kryptowalut i revenue share, gdzie inwestować, ile inwestować, na co uważać itd Smile kibicuje Smile