Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie odnośnie portali ogłoszeniowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pytanie odnośnie portali ogłoszeniowych (/Temat-Pytanie-odnosnie-portali-ogloszeniowych-144329)

Strony: 1 2


Pytanie odnośnie portali ogłoszeniowych - Pajmon - 16-02-2017 16:25

Witam Serdecznie

Wiem, że na 100% na Letno.pl mogę dodawać ogłoszenia o pracę lub usługi np. finansowe nie posiadając firmowego adresu email, a na innych muszę mieć. Znacie jakieś oprócz Letno.pl gdzie mogę na tych zasadach dodawać tego typu ogłoszenia czyli o pracę lub jako reklamowanie usług np. finansowych typu pożyczki itp ?

Oprócz tego gdzie za darmo mogę założyć adres email firmowy na stałe, bo jak bym go miał to tego samego typu ogłoszenia bym mógł dodawać np. na olx lub gumtree ?

Co jest lepsze letno.pl czy olx lub gumtree ?

Proszę o szczerą i konkretną odpowiedź na te pytania

Pozdrawiam Serdecznie


RE: Pytanie odnośnie portali ogłoszeniowych - trybulski - 16-02-2017 17:45

Oczywiście że najlepsze jest OLX. Najwięcej ogłoszeń i najwięcej odwiedzających. Co oczywiście nie oznacza, że inne nie są warte zainteresowania.


RE: Pytanie odnośnie portali ogłoszeniowych - helix - 16-02-2017 18:08

A ja też chcę się dowiedzieć coś więcej na temat portali ogłoszeniowych czy dodawanie zdjęć gołych panienek jest legalne np: w ogłaszam24.Proszę o pomoc


RE: Pytanie odnośnie portali ogłoszeniowych - Pajmon - 16-02-2017 19:00

Ok OLX spoko a gdzie założę za darmo email firmowy ? W sensie na stałe bo na olx i gumtree bez firmowego emaila nie dodam ? Jest takie coś prokonto ale problem z rejestracją... Gdzie mogę założyć za darmo firmowy email bez opłat ?


RE: Pytanie odnośnie portali ogłoszeniowych - smagalaz - 16-02-2017 19:06

(16-02-2017 18:08)helix napisał(a):  A ja też chcę się dowiedzieć coś więcej na temat portali ogłoszeniowych czy dodawanie zdjęć gołych panienek jest legalne np: w ogłaszam24.Proszę o pomoc

Każdy serwis to indywidualny przypadek, jednak na chłopski rozum można założyć, że takie zdjęcia mogą być akceptowane co najwyżej na Roksie i Odlotach.

Cytat:Ok OLX spoko a gdzie założę za darmo email firmowy ? W sensie na stałe bo na olx i gumtree bez firmowego emaila nie dodam ? Jest takie coś prokonto ale problem z rejestracją... Gdzie mogę założyć za darmo firmowy email bez opłat ?
Zarejestruj darmową domenę PL (w AZ i Nazwa są często promocje) i załóż maila na ich serwerze.


RE: Pytanie odnośnie portali ogłoszeniowych - Narutek - 20-02-2017 01:45

(16-02-2017 19:06)smagalaz napisał(a):  [quote='helix' pid='1626905' dateline='1487264880']
A ja też chcę się dowiedzieć coś więcej na temat portali ogłoszeniowych czy dodawanie zdjęć gołych panienek jest legalne np: w ogłaszam24.Proszę o pomoc


Każdy serwis to indywidualny przypadek, jednak na chłopski rozum można założyć, że takie zdjęcia mogą być akceptowane co najwyżej na Roksie i Odlotach.

Co za pierdoły opowiadasz. Na Ogłaszamy 24 można śmiało słać nudeski. Wiele ogłoszeń jest z gołymi babami pokerface


RE: Pytanie odnośnie portali ogłoszeniowych - Klycior - 20-02-2017 07:28

Ja na OLX z zwykłego meila z o2 miałem wystawione ogłoszenia z usługami jako udzielanie pożyczek.
Nawet do dziś wisi ogłoszenie:

https://www.olx.pl/oferta/kredyt-pozyczka-nie-przeplacaj-sprawdz-gdzie-jest-najtaniej-CID619-IDk36cZ.html#bd56b3371e


RE: Pytanie odnośnie portali ogłoszeniowych - rachman - 20-02-2017 20:57

Cytat:mogę dodawać ogłoszenia o pracę lub usługi np. finansowe nie posiadając firmowego adresu email
Nie o mail chodzi - bo niby jak wg ciebie mają sprawdzić czy mail jest służbowy??? beka Mail to mail. Można niby go uwiarygodnić że używany przez daną firmę podając go na stronie firmy i używając w korespondencji firmowej itd. ale e-maili się nie rejestruje w jakimś urzędzie by było pewne że dany mail to prywatny a inny to firmowy Wink
Niektóre serwisy ogłoszeniowe by nie było oszustw, spamu itd. umożliwia po prostu umieszczanie takich reklam tylko firmom. Zakładasz wtedy jak trzeba konto nie jako osoba prywatna a jako firma i lecisz. Z tym że to też łamanie regulaminu a jeśli na dodatek podajesz nazwę prawdziwej firmy to łamanie przepisów prawa - podszywanie się czy coś można by przypiąć Wink


RE: Pytanie odnośnie portali ogłoszeniowych - Artur.M - 21-02-2017 10:21

Dokładnie tak jak piszę osoba wyżej, podaj normalny e-mail, jeśli nie wypali to uwiarygodni go jakoś. Ja osobiście dodawałem ogłoszenia na olx i na śmietnik "ogłaszamy24", na którym można dodać praktycznie wszystko Jerk


RE: Pytanie odnośnie portali ogłoszeniowych - WojciechMatula - 21-02-2017 13:54

Normalnie podajesz na olx, nie musisz mieć emaila firmowego