Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobór stawki i modelu płatności SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Dobór stawki i modelu płatności SMS (/Temat-Dobor-stawki-i-modelu-platnosci-SMS-144312)



Dobór stawki i modelu płatności SMS - fejQ - 16-02-2017 10:40

WitamSmile

Jak w temacie...

Wiadomo, że dobór stawki i model płatności najlepiej dobrac pod daną niszę.

Moja grupa docelowa to "samotni kawalerowie" a content erotyzno-matrymonialny. Dotychczas działem na jednorazowej stawce za leada przy niskim obciążeniu użytkownika.

Czy w tej grupie docelowej bardziej opłacalna jest jednorazowa prowizja czy odnowienia? Czy statystyczna ofiara szybko wylacza subsrybcje czy raczej mozna duzo z niej wyciagnac?

No i kwestia jego kosztow. Lepiej cisnac na malej stawce czy na wysokiej (biorac pod uwage ze Ci ludzie moga dosc czesto miec puste konto


RE: Dobór stawki i modelu płatności SMS - max337 - 16-02-2017 10:47

najlepiej przetestuj każdy wariant, to sam się przekonasz


RE: Dobór stawki i modelu płatności SMS - trybulski - 16-02-2017 18:17

Nie wiem, nie działam w tym, ale wydaje mi się, że w tej branży raczej jest duża ilość ludzi z wypchanymi portfelami. Przetestuj.


RE: Dobór stawki i modelu płatności SMS - war43 - 17-02-2017 08:46

To jest dość mocno powiązane z wiekiem.
Statystyczny 25-latek wyłączy subskrypcję zaraz po włączeniu.
Statystyczny 60-latek będzie ją trzymać znacznie dłużej.


RE: Dobór stawki i modelu płatności SMS - szykiryki - 17-02-2017 11:25

Premium sms, najwyższa stawka ~ 30 zł/sms.


RE: Dobór stawki i modelu płatności SMS - AnnaKa - 20-02-2017 13:14

Premium SMS - 30 PLN za SMS'a

Subskrypcje będą miały niższe EPC przy zliczeniu statystyk z dłuższego okresu i większego ruchu.


RE: Dobór stawki i modelu płatności SMS - grzesiu.biegaj - 20-02-2017 13:58

co to jest epc?


RE: Dobór stawki i modelu płatności SMS - hypocrisy - 20-02-2017 17:26

(20-02-2017 13:58)grzesiu.biegaj napisał(a):  co to jest epc?

Earnings Per Click, czyli uśredniony wskaźnik wartości każdej unikalnej wizyty na stronie. Oczywiście pożądany jest jak najwyższy wskaźnik Smile


RE: Dobór stawki i modelu płatności SMS - MillenniumFalcon - 22-02-2017 17:25

MyLead ma opcje gdzie możesz testować wybrane stawki jednocześnie z jednego linku. Takie rzeczy najlepiej przetestować empirycznie


RE: Dobór stawki i modelu płatności SMS - Artur.M - 22-02-2017 18:43

Zarabiałem na różnych grupach docelowych i trochę zdążyłem potestować. Najwięcej leadów miałem na najniższej stawce, ale i tak więcej zarabiałem na najwyższej (tej za 30zł). Sam musisz spróbować z odnowieniami i zobaczyć efekt, u mnie nie wyglądało to ciekawie Wink