Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
1€ dziennie za kilka minut Pracy - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
1€ dziennie za kilka minut Pracy (/Temat-1%E2%82%AC-dziennie-za-kilka-minut-Pracy-144311)

Strony: 1 2


RE: 1€ dziennie za kilka minut Pracy - Deco97 - 20-02-2017 12:04

W zasadzie stronka co raz bardziej mi się podoba bo żetonów już mam sporo, polecam dawać koło 10 żetonów i tak ludzie będą wchodzić i tak w każdym razie 300 wejść w nawet nie dwa dni z czego jak stronka by się rozwinęła spokojnie można do 500 wzwyż wbić co daję już okolice 0,5 dolara tak jak autor wspomniał za kilka minut. Polecam stronkę i przy okazji znacie jakieś podobne strony ? wydaje mi się że to może być spoko opcja dorobić 10-20 $ miesięcznie nic tylko klikać Pozdrawiam


RE: 1€ dziennie za kilka minut Pracy - p1xelord - 20-02-2017 12:50

Myślałem że te linki gdzieś wrzucacie i kierujecie ruch? Osobiście miałem szokujące 4 wejścia, potem jebnęli mi bana.


RE: 1€ dziennie za kilka minut Pracy - Deco97 - 20-02-2017 18:19

Mam pytanko dlaczego banują te linki ? coś jest nie tak ? można tylko raz skrócić czy jak ?


RE: 1€ dziennie za kilka minut Pracy - maniek19 - 22-02-2017 12:29

Banują, bo musicie skracać link, który oni podają, idioci...


RE: 1€ dziennie za kilka minut Pracy - Deco97 - 22-02-2017 17:25

Dostałem bana gdzie za każdym razem skracałem podany unikatowy adres url więc chyba mówisz o sobie. Po prostu jak skróciłem 2 razy czasem link i pewnie ktoś zgłosił to mi zbanowali parę linków. Nie wiedziałem więc pytałem ale już zdążyłem sam to ogarnąć


RE: 1€ dziennie za kilka minut Pracy - Artur.M - 22-02-2017 18:38

Na stronie zaliczyło ponad 30 wymian, a na skracaczu 8 Jerk Jakby zrobić kilka kont to może parę centów wpadnie w dzień, ale wyciągnięcie dolara nie jest realne.


RE: 1€ dziennie za kilka minut Pracy - Deco97 - 22-02-2017 19:01

ja dolara uzbierałem w 4 dni ale braknie żetonów aktualnie jak nie ma się konta na fejsie żeby zarabiać żetony za lajkowanie przez co wyświetlenia i ilość wejść zmalała ale i tak jakieś grosze lecą..