Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podstawowe informacje o opcjach binarnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Podstawowe informacje o opcjach binarnych (/Temat-Podstawowe-informacje-o-opcjach-binarnych-144309)



Podstawowe informacje o opcjach binarnych - diabelek1983 - 16-02-2017 10:08

Witam was Smile tak przeglądam forum i trafiłem tu .Mam kilka pytań mam nadzieję że mnie nie zjecie na starcie .Co to są te opcje binarne (tak prosto na chłopski rozum )? Gdzie zacząć i jak (najlepiej po polsku dla początkującego )? Najlepiej niskie stawki ,mały depozyt i szybkie jak zauważyłem sekundowe czy 60 sukundowe obstawienia (dobrze napisałem ? czy inaczej to się nazywa ?) Najlepiej i najwygodniej dla mnie jakby było przez btc


RE: Podstawowe informacje o opcjach binarnych - rejwus15 - 16-02-2017 18:11

łooooj najpierw to Ty musisz wiedzieć o co chodzi w ogóle i przejść jakiś prosty kurs chociaż.
A potem ćwiczyć, na pewno najpierw na deemo.

Taki broker z małym depozytem i małymi stawkami to IQoption. Minimalne depo to 10$ a minimalna stawka na jedną opcje to 1$.

Podsyłam link na pw do portalu, bo nie jestem pewny czy tutaj mogę.


RE: Podstawowe informacje o opcjach binarnych - MaLiN - 16-02-2017 19:07

(16-02-2017 10:08)diabelek1983 napisał(a):  Witam was Smile tak przeglądam forum i trafiłem tu .Mam kilka pytań mam nadzieję że mnie nie zjecie na starcie .Co to są te opcje binarne (tak prosto na chłopski rozum )? Gdzie zacząć i jak (najlepiej po polsku dla początkującego )? Najlepiej niskie stawki ,mały depozyt i szybkie jak zauważyłem sekundowe czy 60 sukundowe obstawienia (dobrze napisałem ? czy inaczej to się nazywa ?) Najlepiej i najwygodniej dla mnie jakby było przez btc

@[diabelek1983]

Cytat:Opcje Binarne polegają na spekulacji, czy cena wybranego przez nas aktywa/pary walutowej pójdzie w górę, bądź też w dół w danym przedziale czasowym
więcej informacji na ten temat


Tu masz listę brokerów: https://binary24.pl/polecani-brokerzy/ Tak jak @rejwus15 wspomniał, najlepszym brokerem na początek byłby broker IQoption


RE: Podstawowe informacje o opcjach binarnych - Arczi1170 - 19-02-2017 16:19

Jak to jest z oplata administracyjna na iqoption? Na czym to polega?


RE: Podstawowe informacje o opcjach binarnych - MaLiN - 20-02-2017 14:59

(19-02-2017 16:19)Arczi1170 napisał(a):  Jak to jest z oplata administracyjna na iqoption? Na czym to polega?

Chodzi Tobie o opłaty za niekorzystanie z konta?


RE: Podstawowe informacje o opcjach binarnych - Arczi1170 - 20-02-2017 15:24

Chodzi mi o opłatę administracyjną o której mowa w 4ptk regulaminu. Opłata wynosi 50e tylko nie rozumie dokladnie kiedy i za co ona jest naliczana.


Podstawowe informacje o opcjach binarnych - Artinesse - 01-03-2018 16:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.