Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik YouTubowego Maniaka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik YouTubowego Maniaka (/Temat-Dziennik-YouTubowego-Maniaka-144291)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dziennik YouTubowego Maniaka - ScroX - 19-02-2017 14:49

@[eune] A Ty się z choinki urwałeś? to dziennik pracy na YouTubie (adsense) a Ty z jakimiś subami wyskakujesz
Co do nabijanych wyświetleń , to zejdź na ziemie, ten odcinek był nowej serii która po prostu nie poszła i tyle, a wrzucać sobie będę co JA będę uważał za słuszne,a jeżeli chcesz pokazać że potrafisz lepiej to zapraszam, jestem ciekaw ile Ci zajmie zdobycie 2 milionowego ruchu (według adsense) z całkowicie nowych kont YT.
Jak się już dowiesz to wtedy się wypowiadaj o nabijanych wyświetleniach


RE: Dziennik YouTubowego Maniaka - Assasinoo - 19-02-2017 15:06

Śledzę dziennik, ładne wyniki, gratuluję Wink


RE: Dziennik YouTubowego Maniaka - ScroX - 19-02-2017 15:11

Taki szybki wpis
Udało mi się stworzyć całkiem fajne intro na jeden kanał, na nim wrzucam tylko jedną nisze która całkiem fajnie się prezentuje tutaj małe statystyki
[Obrazek: nowestaty_awwrees.jpg]
+jakieś 40-50$ z reszty kanałów.

Żeby nie było wrzucę też mały screen z adsense ( OSTATNIE 7 DNI )
[Obrazek: adsense-7_awwrewa.jpg]

Już mocno ponad milion wyświetleń strony to na prawdę świetny wynik patrząc na to że to tylko z 7 ostatnich dni, czyli wychodzi gdzieś blisko 200 k wyświetleń na dzień - całkiem spoko.

Nie ukrywam że teraz wszystko się uspokaja po wielkim wyskoku , i wyświetlenia trochę schodzą.. ale nie ma co się martwić, fajnym aspektem jest to że na drugim kanale - (SUPER HIPER fajnie podobająca się publiczności nisza ) zbiera tak łatwo łapki w górę i subskrypcję że jeżeli ten kanał miałby tyle wyświetleń co ten który miał taki wystrzał to miałbym gruuuubo ponad 10 k subów , bez problemu Big Grin Idealna nisza na wybicie się i stworzenie na prawdę mocnego kanału.



RE: Dziennik YouTubowego Maniaka - denio - 19-02-2017 16:01

Jak dla mnie kozak. Ale zauważyłem, że teraz bardzo dużo osób odchodzi od tych intr outr i innych pierdół. Fajnie to wygląda to fakt tylko nie każdy potrafi je zrobić Smile


RE: Dziennik YouTubowego Maniaka - kondzik - 19-02-2017 17:44

fajny temat. orientujesz się może czy pod jedno konto AdSense‎ można podpiąć kilka kont yt?


RE: Dziennik YouTubowego Maniaka - ScroX - 19-02-2017 18:21

(19-02-2017 17:44)kondzik napisał(a):  fajny temat. orientujesz się może czy pod jedno konto AdSense‎ można podpiąć kilka kont yt?

Tak, nawet jest to zalecane bo nie można posiadać więcej niż dwa konta adsense na swoje dane


RE: Dziennik YouTubowego Maniaka - Akisz - 26-02-2017 11:06

Gratuluję zarobków Wink.
Przy zakładaniu konta na adsense konieczne jest podanie prawdziwego adresu zamieszkania i danych?


RE: Dziennik YouTubowego Maniaka - precell - 26-02-2017 11:34

(26-02-2017 11:06)Akisz napisał(a):  Gratuluję zarobków Wink.
Przy zakładaniu konta na adsense konieczne jest podanie prawdziwego adresu zamieszkania i danych?


Tak.


RE: Dziennik YouTubowego Maniaka - Akisz - 26-02-2017 14:00

Jeszcze jedno pytanko, słyszałem, że musi przyjść jakiś kod potwierdzający na adres, że to naprawdę my.To prawda czy raczej ktoś bajkę puścił ?:>


RE: Dziennik YouTubowego Maniaka - precell - 26-02-2017 14:50

Prawda :-)