Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
tkrzepinski - rozwiązane - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: tkrzepinski - rozwiązane (/Temat-tkrzepinski-rozwiazane-144282)



tkrzepinski - rozwiązane - seba274 - 15-02-2017 17:41

Jestem nie zadowolony z współpracy z tym Panem. Za 50zł, które mu przelałem miał na moim FP załatwić po wstępnych oględzinach minimum 1000 fanów realnych na FP, którzy będą w miarę aktywni. Gdy zobaczyłem jakie są końcowe rezultaty byłem niezadowolony. Przybyło około 850fanów, gdzie tylko niecałe 500 fanów używa polskiego języka. Dodam że FP miał na starcie jakieś 90 fanów więc sądzę, że moi znajomi jednak posiadają język polski. Aktywność fanów pod postami to maksymalnie 2-3 osoby polubią, a odbiorcy postów to tylko w przedziale od 100-250.
Gdy napisałem, że nie jestem zadowolony z reklamy za tą cenę i oczekuję zwrotu części pieniędzy, bo sam napisał, że jak nie będę zadowolony to część pieniędzy zwróci.
On na to odpowiedział, że jeszcze raz spróbuje zareklamować i będzie okej. Lecz po 2 dniach nic się nie zmieniło i na dodatek aktualnie nie mogę nawet napisać do niego na PW, bo zostałem dodany do jego listy ignorowanych


@[tkrzepinski]


RE: tkrzepinski - oszust? - Majka - 15-02-2017 18:22

Liczę na pozytywne rozwiązanie problemu Idea

@[tkrzepinski]


RE: tkrzepinski - oszust? - American Jewelry - 15-02-2017 18:36

Jak raz dwa przyszli to z programu i nie beda aktywni. Jak w ciągu tygodnia to możliwe.
Cytat:http://allegro.pl/1000-fanow-fani-facebook-polubienia-24h-polska-i6715820389.html

Przykladowa aukcja na allegro,dyszke doplacasz i masz 1000 pewnych i aktywnych..


RE: tkrzepinski - rozwiązane - seba274 - 15-02-2017 19:36

Wstępnie się dogadałem z nim, bo mnie odblokował i napisał.
Aktualnie sądzę, że można zamknąć temat.


tkrzepinski - rozwiązane - Majka - 15-02-2017 20:21

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.