Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BTCclick - darmowe btc bez wkładu wlasnego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: BTCclick - darmowe btc bez wkładu wlasnego (/Temat-BTCclick-darmowe-btc-bez-wkladu-wlasnego-144278)



BTCclick - darmowe btc bez wkładu wlasnego - Stefan94 - 15-02-2017 16:08

Witam . Huh
Do przedstawienia mam w miare fajny nowy temat , mianowicie btcclick .
Nie widzialem takiego tematu więc postanowiłem tak owy utworzyc.
Program jest prosty .
Rejestrujesz się pod tym linkiem: http://btcclicks.com/?r=dff64adf
Czysty : http://btcclicks.com
Dziennie możesz kliknac od 20-108 reklam , w zaleznosci ile jestes z tym programem , za kazda kliknieta reklame , otrzymujesz wynagrodzenie , mianowicie 0,000013 btc +/- w zaleznosci od tego jak dluga jest reklama , wydaje sie nieosiagalnym zarobic tego 1 BTC , ale wbrew pozorom , jesli zbudujecie w miare duza siatke polecajacych to tak owe zadanie jest dziecinnie proste .
Oczywiście zasada jest tak sama jak przy reszcie programów referencyjnych - im więcej masz osób (refferali) , które klikają w te reklamy , tym więcej jesteś w stanie zarobić .
Wyplate mozna robic juz od 0,0001 btc takze tak na prawde duzo nie potrzeba Smile
Ja wypłaciłem za pierwszym razem 0,00096 btc po 4 dniach ,a jest nas zaledwie 13 osób , także nie jest tak źle , a jak miesięcznie wpadnie te pare stówek to nikt się nie obrazi .
Screeny wrzucę jutro , jak będę w domku .
W razie pytan , zapraszam na priv , badz pod postem Smile
Enjoy Smile
PS: Ważne ! Wyplate mozna robic na dowolny portfel bitcoinowy , ja korzystam z blockchaina ale tutaj już pełna dowolność Wink
PS WAŻNE WAŻNE , NIE OMÓWIŁEM PODSTAWOWEJ RZECZY A MIANOWICIE ZAKŁADEK - - >
Surf Ads - W tej zakładce mamy listę zakładek , w które klikamy i po określonym czasie od 10-100 sekund dostajemy daną liczbę Bitcoinów
W zakładce BALANCE - sprawdzamy statystyki i wszystko co nam potrzebne, czyli liczbę referujących itp Tongue
ADVERTISE - czyli ogłoszenie , tutaj sami możemy wstawiać Swoje ogloszenia , niestety w ten temat się nie zagłębiałem , bo nie inwestuję w to w ogóle Tongue


RE: BTCclick - darmowe btc bez wkładu wlasnego - kubagrzybowski - 15-02-2017 21:16

przecież to było setki razy, za spam i nie używanie szukaj powinien być ban


RE: BTCclick - darmowe btc bez wkładu wlasnego - KaszTTD - 16-02-2017 12:54

Czy za wypłatę płaci się jakąś prowizję?


BTCclick - darmowe btc bez wkładu wlasnego - Hybrid1990 - 16-02-2017 13:20

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.