Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
**WWE - Nowy Bicoinowy RevShare na Horyzoncie** - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: **WWE - Nowy Bicoinowy RevShare na Horyzoncie** (/Temat-WWE-Nowy-Bicoinowy-RevShare-na-Horyzoncie-144239)



**WWE - Nowy Bicoinowy RevShare na Horyzoncie** - Matthew98 - 14-02-2017 18:14

Kilka miesięcy temu od znajomego, który też siedzi w temacie dostałem info że niedługo ma odpalić jakiś nowy solidny revshare.

Przez 2-3 miesiące w związku z przygotowaniami była cisza natomiast dzisiaj dowiedziałem się, że wszystko jest już prawie gotowe i udało mi się zdobyć trochę (ogólnych) wstępnych informacji Smile

Akceptowaną walutą będzie tylko i wyłącznie Bitcoin. Ceny adpacków, zarobki, wypłaty - wszytko to będzie w BTC. Dla mnie osobiście jest to zaletą ze względu na wygodę użytkowania bitcoina i prognozowane wzrosty jego wartości (większy zysk).

Niespotykane zazwyczaj w branży revenue share i bardzo obiecujące moim zdaniem jest deklarowana przewaga zewnętrznego finansowania. Około 80% przychodów ma być generowane przez trading kryptowalut (altcoinsów). Sam ostatnio zacząłem interesować się taką formą inwestowania i wiem, że admin tego programu "mentorował" w tej kwestii osobie od której pierwszy raz usłyszałem o tym projekcie. Z tego co się orientuje jest to dość zyskowne, więc dobrze to wróży dla programu Smile

Jeśli chodzi o liczby to: zwrot z adpacków będzie wynosił do 125% zależnie od poziomu (poniżej zamieszczam plan); maksymalnie wypłacić będzie można 2.4-krotność depozytu, tzn. wpłacamy np. 1 BTC - wypłacić możemy łącznie 2.4 BTC. To również zwiększa stabilność systemu. Prowizje z zakupów poleconych wynosić mają 5% ze względu na duże zewnętrzne finansowanie (nie ma nacisku na "naganiactwo")

[Obrazek: adpacki.jpg]

Projekt zapowiada się naprawdę nieźle, moim zdaniem długo pohula. Narazie chcę odłożyć min. $1000 na wejście, bardzo możliwe że wrzucę więcej Smile

Na bieżąco będę aktualizował jak tylko pojawi się więcej informacji Cool


RE: **Nowy Bicoinowy RevShare na Horyzoncie** - averegen - 14-02-2017 19:58

Kiedy start?


RE: **Nowy Bicoinowy RevShare na Horyzoncie** - Makabrycy - 14-02-2017 22:28

jakies linki ? refy ? kiedy Smile


RE: **WWE - Nowy Bicoinowy RevShare na Horyzoncie** - Matthew98 - 15-02-2017 06:53

Narazie konkretnych konkretów brak, ale mam być jedną z pierwszych osób które dostaną link do rejestracji Smile Póki co zbieram i na bieżąco uzupełniam info jak tylko się coś jeszcze dowiem.

Już sporo minęło od kiedy chociaż centa wrzuciłem w jakiegoś RS ale w końcu pojawiło się coś co wygląda na godne uwagi Cool


RE: **WWE - Nowy Bicoinowy RevShare na Horyzoncie** - Makabrycy - 15-02-2017 10:29

to czekamy Smile


RE: **WWE - Nowy Bicoinowy RevShare na Horyzoncie** - Znajomy Inwestor - 15-02-2017 21:22

Temat do kosza
Link do wątku tutaj
http://zarabiam.com/Temat-HIT-2017-World-Wide-Earning-Niebawem-PRE-Lunch-info-z-pierwszej-reki-144165


**WWE - Nowy Bicoinowy RevShare na Horyzoncie** - yazir - 16-02-2017 17:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.