Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja dość małej kwoty. W co dać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja dość małej kwoty. W co dać? (/Temat-Inwestycja-dosc-malej-kwoty-W-co-dac-144238)

Strony: 1 2


Inwestycja dość małej kwoty. W co dać? - KzuM - 14-02-2017 17:13

Witam, mam 50zl (+/- 10$). Wiem że nie jest to dużo, ale od czegoś trzeba zacząć. W co polecacie "wsadzić"? Najlepiej jakieś poradniki, ponieważ trochę mało się na tym znam Wink


RE: Inwestycja dość małej kwoty. W co dać? - buch - 14-02-2017 17:17

jedyne co mi przychodzi na mysl to jakis hyip od 10$
info na priv jakby co


RE: Inwestycja dość małej kwoty. W co dać? - Zasiu - 14-02-2017 17:39

Mając 50zł inwestować w hyip? Moim zdaniem bez sensu.


RE: Inwestycja dość małej kwoty. W co dać? - trybulski - 15-02-2017 14:10

O patrz. Wczoraj widziałem ten temat a teraz właśnie wpadłem na pomysł: idź zagrać w salonie.Jak się uda to parę stówek wpadnie a jak się nie uda, to kwota nie jest na tyle duża by po niej płakać.


RE: Inwestycja dość małej kwoty. W co dać? - precell - 15-02-2017 14:17

(15-02-2017 14:10)trybulski napisał(a):  O patrz. Wczoraj widziałem ten temat a teraz właśnie wpadłem na pomysł: idź zagrać w salonie.Jak się uda to parę stówek wpadnie a jak się nie uda, to kwota nie jest na tyle duża by po niej płakać.

Ty i Twoje rady.

Ja już bym wolał tą kasę przepićimpreza

Za 50PLN masz już serwer i domenę, a z takim zestawem można już coś podziałać.


RE: Inwestycja dość małej kwoty. W co dać? - rachman - 15-02-2017 21:03

Hyip... można stracić. Automaty? To jak już to zamówić choć browka i resztę przewalić w grę Wink
precell dobrze radzi - za tyle masz na rok domenę i hosting niezły - używasz kreatora/CMS lub sam stawiasz jakiś szablon strony i reklamujesz coś/piszesz blog czy stronę prowadzisz, itd. Chcesz zarabiać to prędzej czy później i tak spotkasz się z koniecznością obeznania z tematem posiadania strony/bloga/landing page itd.


RE: Inwestycja dość małej kwoty. W co dać? - Hopekk94 - 15-02-2017 21:37

Inwestuj w metizee. Link nizej w mojej sygnaturce . Po 30 dniach robi na czysto bez konca


RE: Inwestycja dość małej kwoty. W co dać? - USA - 16-02-2017 08:44

Napisz mi do mnie na PW to polecę Ci fajny program :-)


RE: Inwestycja dość małej kwoty. W co dać? - Dzipsiok87 - 16-02-2017 11:04

Wejdź byle gdzie bo z tej kwoty i tak nie zarobisz, ale możesz być aktywnym użytkownikiem i coś zacząć działać.


RE: Inwestycja dość małej kwoty. W co dać? - Darven - 18-02-2017 17:03

Tez w sumie bym sobie zainwestował jakieś grosze, bardziej dla nauki, zdobycia doświadczenia, potem mógłbym spróbować z większymi sumami.

W co by sie opłaciło zainwestować 25$? Buxy, może coś o wiekszym ryzyku? Bardziej interesuje mnie zdobycie doświadczenia, aniżeli zysk, bo wiem że przy takiej inwestycji duży on nie będzie.

Tapnięte z P8 Lite