Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Eforsa 2.0 - regulamin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+--- Wątek: Eforsa 2.0 - regulamin (/Temat-Eforsa-2-0-regulamin-144221)Eforsa 2.0 - regulamin - 4more - 14-02-2017 11:36

Witam wszystkich,

Prosiłbym o rozwianie kilku poważnych wątpliwości w zwiąku z wprowadzeniem przez Was eForsy 2.0 i nowego regulaminu.

Cytat:Podmiot Zainteresowany powinien posiadać aktywną stronę internetową mogącą stanowić Serwis Partnera, udostępnianą w domenie będącej przedmiotem umowy rejestracji zawartej przez ten Podmiot z odpowiednim podmiotem lub winien dysponować prawem do domeny drugiego rzędu. Partnerem może być także podmiot, który uzyskał dostęp do domeny od uprawnionego do przyznawania prawa do domeny oraz podmiot, który na podstawie umów z osobami trzecimi ma prawo do korzystania lub dysponowania powierzchnią na stronach internetowych innych podmiotów.

Rozumiem, że programy eForsy można promować wyłącznie na swoich domenach, a promocja przykładowo na Facebooku, jest niezgodna z Waszym regulaminem?

Cytat:W Serwisie Partnera winien obowiązywać i zostać udostępniony stosowny regulamin, zgodny z przepisami prawa, dobrymi obyczajami oraz zasadami współżycia społecznego, obejmujący zasady korzystania z Serwisu Partnera przez użytkowników indywidualnych oraz wskazujący wprost na Partnera, jako podmiot świadczący w ramach Serwisu Partnera usługi i pobierający z tego tytułu opłaty oraz właściwy do składania skarg i odwołań.

Cytat:Partner ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za roszczenia wynikające z realizacji usług oferowanych przez niego za pośrednictwem Serwisu Partnera. Jednocześnie Partner zobowiązuje się do sumiennej realizacji oferowanych przez siebie usług oraz niewprowadzania w błąd korzystających z tych usług użytkowników indywidualnych, w szczególności co do podmiotu rzeczywiście świadczącego te usługi.

Czy eForsa 2.0 stała się jedynie pośrednikiem płatności i nie oferuje żadnych usług??? Czyli nie różni się to od dawnego widgetu aktywacji, a usługodawcą jest de facto partner - który ponosi wszelką odpowiedzialność, zgadza się?


RE: Eforsa 2.0 - regulamin - eforsa - 18-02-2017 12:27

Eforsa działa od 7 lat na tych samych zasadach udostępniając Partnerom gotowe narzędzia, programy partnerskie oraz rozwiązania pozwalające na wykorzystanie gotowych modeli płatności na swoich stronach internetowych. Udostępniając Wam modele płatności jednocześnie dzierżawimy Wam stosowane numery, usługi teleinformatyczne dostępnych metod płatności.

Programy eforsy można promować w dowolny sposób tj. np. z wykorzystaniem własnych stron internetowych, na blogach, profilach społecznościowych, forach internetowych, poprzez szeroko pojęte działania marketingowe. Przytoczony zapis dotyczył "okna płatności" umieszczanego bezpośrednio na stronach internetowych partnerów.

Każdy partner ma obowiązek prawny umieszczenia regulaminu swojego serwisu (to nie jest zapis narzucany przez nas a wymóg prawny dotyczący każdego właściciela stron internetowych). Analogicznie wszystkie nasze programy partnerskie mają przygotowane własne regulaminy.

Eforsa od zawsze kładzie duży nacisk na zadowolenie klienta końcowego oraz ograniczenia ew. reklamacji do minimum. Ciągle rozbudowujemy usługi świadczone dla użytkowników końcowych aby były możliwie atrakcyjne, dopracowane i zadowoliły użytkownika końcowego.
Jak wiecie od zawsze rozpatrujemy wszystkie problemy użytkowników świadczonych usług, prowadzimy system reklamacyjny, aby każdy nasz partner miał bezpieczne i skuteczne środowisko do promocji.

Nasz biznes opieramy na długotrwałej współpracy. Zadowolenie i bezpieczeństwo naszych partnerów jest dla nas najważniejsze!


This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.