Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Miesięczne zarobki z ankiet by chincyk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Miesięczne zarobki z ankiet by chincyk (/Temat-Miesieczne-zarobki-z-ankiet-by-chincyk-144192)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Miesięczne zarobki z ankiet by chincyk - chincyk - 03-07-2017 06:55

Czerwiec - 287 zł

Wypłaty od:
opinie.pl - 50 zł
badanie opinii - 50 zł
ibis - 40 zł
probono - 57 zł
insitesconsulting (udział w zamkniętym forum) - 90 zł

Czerwiec wypadł dużo gorzej... :/


RE: Miesięczne zarobki z ankiet by chincyk - chincyk - 04-08-2017 12:53

Lipiec - 272 zł

Wypłaty od:
IBIS - 80 zł
opinie.pl - 50 zł
askGfK - 100 zł
i-say - 42 zł (10 euro)

Wakacyjne wypełnianie ankiet wychodzi odrobinę słabiej Big Grin


RE: Miesięczne zarobki z ankiet by chincyk - chincyk - 02-09-2017 11:13

Sierpień - 770 zł

Wypłaty od:
IBIS - 80zł
opinie.pl - 150 zł
GlobalTestMarket - 300 zł
research online - 20 zł
badanie opinii - 50 zł
imas - 50 zł
mysurvey - 100zł empik
insites wolkswagen (udział w forum VW) - 20 zł


RE: Miesięczne zarobki z ankiet by chincyk - KombinatorGumiok - 02-09-2017 11:20

Nie wiedziałem, że można tyle wyciągnąć z ankiet.
Czytasz je chociaż przy wypełnianiu czy zaznaczasz obojętnie co? xD

Dużo masz refów?


RE: Miesięczne zarobki z ankiet by chincyk - chincyk - 02-09-2017 12:15

Nie zastanawiałem się nad tym, na ankiety i tak niewiele poświęcam czasu Smile


RE: Miesięczne zarobki z ankiet by chincyk - chincyk - 02-09-2017 21:33

(02-09-2017 11:20)KombinatorGumiok napisał(a):  Nie wiedziałem, że można tyle wyciągnąć z ankiet.
Czytasz je chociaż przy wypełnianiu czy zaznaczasz obojętnie co? xD

Dużo masz refów?

Na refów nie narzekam Smile
Jak zaznaczasz obojętnie co to możesz natrafić na pytanie sprawdzające i niestety Cię odrzucą Big Grin Uwaga i czujność musi być Wink

Z czasem wypełnianie idzie znacznie szybciej


RE: Miesięczne zarobki z ankiet by chincyk - 11natinka11 - 05-09-2017 10:33

Wiesz, nie odbierz to jako krytyki, bo nie mam charakteru krytykować ludzi, ale te wyniki co podajesz tu i na swoich stronach są mało realne, jeszcze przy tym, że piszesz, że poświęcasz na to pół godziny dziennie (jak w większości jedna ankieta jest po ok pół godziny). Poza tym podajesz same wyniki, a nie pokazujesz dowodów wypłat więc ciężko mi w to uwierzyć.


RE: Miesięczne zarobki z ankiet by chincyk - chincyk - 06-09-2017 08:55

(05-09-2017 10:33)11natinka11 napisał(a):  Wiesz, nie odbierz to jako krytyki, bo nie mam charakteru krytykować ludzi, ale te wyniki co podajesz tu i na swoich stronach są mało realne, jeszcze przy tym, że piszesz, że poświęcasz na to pół godziny dziennie (jak w większości jedna ankieta jest po ok pół godziny). Poza tym podajesz same wyniki, a nie pokazujesz dowodów wypłat więc ciężko mi w to uwierzyć.

Cóż możesz krytykować wszystko dozwolone ale... dowodów nie wrzucam bo "ktoś" sobie je zaczął kopiować... Na moim blogu zamieściłem pytanie do czytelników czy chcą dowody wypłat czy może być bez (wyjaśniłem im powód, że jeśli chcą wyślę im dowody mailem, ale tylko zaufanym czytelnikom) jakoś nikt się nie zbulwersował Smile Co do czasu wypełniania dzisiaj 9.00 ankiety pootwierane w oknach i wyrobiłem się w DOKŁADNIE 46 minut a miałem ich 16... Może bardziej przyłóż się do wypełniania (lub zarejestruj się w innych panelach) i też takie kwoty będą wpadać - choć nie zawsze musi być tak co miesiąc.


RE: Miesięczne zarobki z ankiet by chincyk - 11natinka11 - 06-09-2017 13:47

(06-09-2017 08:55)chincyk napisał(a):  
(05-09-2017 10:33)11natinka11 napisał(a):  Wiesz, nie odbierz to jako krytyki, bo nie mam charakteru krytykować ludzi, ale te wyniki co podajesz tu i na swoich stronach są mało realne, jeszcze przy tym, że piszesz, że poświęcasz na to pół godziny dziennie (jak w większości jedna ankieta jest po ok pół godziny). Poza tym podajesz same wyniki, a nie pokazujesz dowodów wypłat więc ciężko mi w to uwierzyć.

Cóż możesz krytykować wszystko dozwolone ale... dowodów nie wrzucam bo "ktoś" sobie je zaczął kopiować... Na moim blogu zamieściłem pytanie do czytelników czy chcą dowody wypłat czy może być bez (wyjaśniłem im powód, że jeśli chcą wyślę im dowody mailem, ale tylko zaufanym czytelnikom) jakoś nikt się nie zbulwersował Smile Co do czasu wypełniania dzisiaj 9.00 ankiety pootwierane w oknach i wyrobiłem się w DOKŁADNIE 46 minut a miałem ich 16... Może bardziej przyłóż się do wypełniania (lub zarejestruj się w innych panelach) i też takie kwoty będą wpadać - choć nie zawsze musi być tak co miesiąc.

A jak to może być jak dużo ankiet przychodzi i jest np z czasem 25 czy 30 minut. Mozna je zrobić np w 10 minut? Ja staram się zawsze solidnie wypełniać i wszystko czytam. No fakt w niektórych panelach nie mam motywacji robić ankiet, bo zbytnio nie lubię tam gdzie bony, czy mało płatne gdzie np na godzinę wypełniania wychodzi tylko 8 zł (no ale Tobie to wiecej wyjdzie jak potrafisz tak szybko). I się dziwię, że panele nic się nie czepiają jak podają ankietę, że jest 30 minutowa a Ty tak szybko potrafisz zrobić.


RE: Miesięczne zarobki z ankiet by chincyk - chincyk - 06-09-2017 22:38

Tylko że są pytania sprawdzające czujność i jakoś nigdy nie wypadłem negatywnie. Jakość wypełniania wiąże się z ilością otrzymywanych badań - widocznie wypełniam dla nich dobrze jakościowo ankiety Smile Fakt że potrafię wypełnić długą ankietę o połowę krócej (tylko raz na opinion people czepnęli się "Czasu wypełnienia ankiety") ale z pewnością przyznasz że co jakiś czas przychodzą te same ankiety/dzienniczki dla których odpowiedzi nie da się nie zapamiętać Wink