Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta eBay+Paypal (UK&USA) WYSOKIE LIMITY! NAJTANIEJ!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konta eBay+Paypal (UK&USA) WYSOKIE LIMITY! NAJTANIEJ!! (/Temat-Konta-eBay-Paypal-UK-USA-WYSOKIE-LIMITY-NAJTANIEJ-144185)



Konta eBay+Paypal (UK&USA) WYSOKIE LIMITY! NAJTANIEJ!! - gangsterparty - 13-02-2017 14:34

1. Nazwa przedmiotu: Świeże konta eBay UK & USA - Zamówienia

2. Opis przedmiotu: na dole

3. Źródło pozyskania: własne

4. Zdjęcia:

http://scr.hu/0q5uw/bgpwk

http://scr.hu/0q5uw/j3ozt

5. Kontakt: PW, gg: 54898721

6. Cena: info na dole

7. Sposób zapłaty: PayPal




Gangsterek Account Store

( Czas wysyłki do 2 dni roboczych)





Jeśli kupisz ode mnie 3konta 1 konto masz gratis!

Package A: Konto USA eBay + PayPal zweryfikowane konto Limit 100items/$7500 cena: 170zł



Package B: Konto USA eBay + PayPal zweryfikowane konto Limit 500items/$50,000 cena: 200zł



Package C: Konto UK eBay + PayPal zweryfikowany w 60% bez VBA* Limit 1000items/£10.000 cena: 230zł



KONTA SĄ BEZ FEEDBACKÓW DLATEGO KTO ZAKUPI KONTO DOSTAJE ZA DARMO PORADNIK "Ebay szybkie feedbacki (Buyer&Seller)"





KONTA NIE SĄ CRACKOWANE/HACKOWANE ITP

SĄ ROBIONE RĘCZNIE PO WPŁACENIU PIENIĄŻKÓW!



RE: Konta eBay+Paypal (UK&USA) WYSOKIE LIMITY! NAJTANIEJ!! - gangsterparty - 19-06-2017 15:19

Zapraszam wszystkich do kupna kont!

Konto zrobione wczoraj dla klienta z innego forum, zapraszam do kupna!

[Obrazek: 23kys86.jpg]


RE: Konta eBay+Paypal (UK&USA) WYSOKIE LIMITY! NAJTANIEJ!! - adamcio99922 - 19-06-2017 23:32

Nie chce nic mówić, ale limity na itemy czy na hajs na EBAYU nic nie są warte. Jeśli zaczniesz sprzedawać PAYPAL i tak kontrolnie daje limity wg własnego widzimisię... z każdego nie istotnego powodu. PAYPAL - nie EBAY.

Zwiększysz obrót - blokada środków na 21 dni.
Zaczniesz sprzedawać droższe itemy - blokada środków.

Nie traktuj tego jako hejt, ale sam limit - zero historii - pewna blokada na 21 dni wcześniej czy później Jerk2


Czemu to piszę? Wiem, bo sprzedawałem na ebay, dlatego wiem jak wygląda paypal i sprzedaż z system płatności paypal... Na Ebay limit do 200 000 EUR oraz 50 000 przedmiotów, a jak sprzedaż się rozkręciła to PAYPAL uznał, że na 21 dni zacznie blokować hajs. Wisi 14k PLN...

Je*ać ebay, a najbardziej PAYPAL!


RE: Konta eBay+Paypal (UK&USA) WYSOKIE LIMITY! NAJTANIEJ!! - gangsterparty - 07-09-2017 15:53


NOWA OFERTA!!!

Konta Paypal

Kupisz ode mnie 2 konta Paypal otrzymasz 1 konto GRATIS!



Package A: Świeże konto Paypal UK - Dodana Karta VCC - Potwierdzony Numer Telefonu - Dostęp do Maila
Cena: $15


Przy zakupie 3 kart otrzymasz 1 gratis!


Package B: Wirtualna Karta na 3 lata (VCC)
Cena: $5


Szybki czas Realizacji Kont Paypal!




Konta eBay+Paypal (UK&USA) WYSOKIE LIMITY! NAJTANIEJ!! - Coristo - 04-10-2017 19:51

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.