Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co zrobić z 200 tys. zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Co zrobić z 200 tys. zł (/Temat-Co-zrobic-z-200-tys-zl-144171)

Strony: 1 2 3 4


RE: Co zrobić z 200 tys. zł - rejwus15 - 23-02-2017 18:00

To tylko moje zdanie oczywiście Smile

Ja mając taką sumę właśnie zainteresowałbym się programami rev share
Rev share nie są takie trudne, głównym problemem jest to, że ktoś inwestuje mnóstwo $$, potem traci i nie ma się jak podnieść. Wiesz wpłacając 10-20tysięcy, zobacz ile masz prób i możliwości Smile

W końcu się uda i zaczniesz sobie generować zyski, potem coraz większe i machina się rozpędza.

Ja jestem osobą, która się w sumie temu tematowi tylko przygląda od może jakiś dwóch lat.
Przeleciało mi z 4-5 biznesów przez ten czas, w które miałem zamiar włożyć pieniądze, ale tego nie zrobiłem.
W każdym bym w sumie zarobił, bo działały naprawdę długo.

Nie ma co narzekać, trzeba cisnąć do przodu Smile

Teraz giełda, ale no na tym trzeba już mieć jakąś wiedzę.


RE: Co zrobić z 200 tys. zł - rafi213 - 23-02-2017 18:01

Oddaj kasę na jakieś cele charytatywne, tyle kasy to tylko same zmartwienia, 90% osób które wygrywają szóstkę w lotto potem bankrutuje Smile


RE: Co zrobić z 200 tys. zł - Scoobyx - 24-02-2017 20:37

Na giełdzie i forexie można inwestować z taką kwotą, ale wcześniej należało by trade'ować przynajmniej rok mniejszymi sumami, aby poznać mechanikę rynku. To nie jest takie hop-siup i zarabiamy. Długa i ciężka droga, którą musi pokonać każdy szanujący się trader. Przy czym nie zapewnia stabilnych zysków, do giełdy i foreksu trzeba mieć mocną psychikę i dużo wolnego kapitału. Jednak przy odpowiedniej dozie szczęścia i zachowaniu zimnej głowy, można wykręcić na prawdę niezłe wyniki.
A co do tych dwóch komentarzy wyżej... brak słów. Jeden karakan zachęca do inwestowania w najgorszy możliwy biznes, nie mając nigdy w ręku takiej kwoty, a drugi naczytał się artykułów o prostych ludziach którzy wygrali w lotto i teraz powiela błędne informacje. Dlatego też nie każdy może być człowiekiem sukcesu, spokój, opanowanie i podejmowanie dobrych decyzji jest kluczem do zbicia fortuny.


RE: Co zrobić z 200 tys. zł - Verb22 - 25-02-2017 13:00

klinikę medyczną w Chinach.