Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co zrobić z 200 tys. zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Co zrobić z 200 tys. zł (/Temat-Co-zrobic-z-200-tys-zl-144171)

Strony: 1 2 3 4


RE: Co zrobić z 200 tys. zł - b_ek - 15-02-2017 01:50

kupując mieszkanie jako osoba fizyczna trzeba mieszkanie utrzymać przez co najmniej 5 lat. Odsprzedając mieszkanie przed upływem 5 lat będziemy musieli zapłacić podatek. Nie tak łatwo kupić, wyremontować i sprzedać Smile jest opcja chyba taka, że pod DG kupić.


RE: Co zrobić z 200 tys. zł - DonWestbam - 15-02-2017 08:03

Dokladnie. Mam wujka ktory sie tym zajmuje. Po pierwsze tyrasz po pracy przy remoncie przez kilka miesiecy, pozniej znajdz kogos kto wynajmie i nie zniszczy i utrzymaj w miare ciaglasc wynajmu przez 5 lat. Najgorsze jest gdy po 5 latach chcesz sprzedac a okazuje sie ze czesc sprzetu zdalo by sie wymienic. I oczywiscie odswiezyc i tak dalej.

Inwestycja w mieszkanie nie jest dla kazdego.


RE: Co zrobić z 200 tys. zł - Toskan - 15-02-2017 08:35

Spal w p**du, same nieszczescia przez $$$


RE: Co zrobić z 200 tys. zł - Makabrycy - 15-02-2017 10:27

tak, do tego mam 4 mieszkania na wynajmie.


RE: Co zrobić z 200 tys. zł - eune - 19-02-2017 00:34

Autor tematu to troll, a wy odpowiadacie ^^


RE: Co zrobić z 200 tys. zł - ShuQi - 19-02-2017 10:50

"zainwestuj w siebie czyli przepij"


RE: Co zrobić z 200 tys. zł - Scoobyx - 19-02-2017 14:47

Warto zainteresować się franczyzą, jednak trzeba to dobrze przemyśleć i zrobić research aby się nie wkopać. Z taką kwotą już można o tym myśleć. Atutem jest wsparcie ze strony francyzodawcy, niektórzy nawet sami organizują lub przeznaczają budżet na reklamy w okolicy.


RE: Co zrobić z 200 tys. zł - Madorax - 23-02-2017 15:52

Nie polecajcie mu kupna mieszkania.. Po pierwsze za takie pieniądze to kupi jakąś norę w małym mieście, a remont kosztuje kupę kasy, w zależności od tego, czy robi to sam, z ekipą i od cen materiałów w danej okolicy. Po drugie, za tyle nie kupi mieszkania w dużym mieście w centrum przy uczelniach, a ludzie są różni. Nie dbają o mieszkania i tylko szkód narobią, wiem bo mam doświadczenie po sąsiadach. potem całą kasę z wynajmu się pakuje w remont, żeby wgl ktoś chciał się wprowadzić, bo wiadome, że nikt swojej kasy nie włoży w cudze mieszkanie.


RE: Co zrobić z 200 tys. zł - lotmix30 - 23-02-2017 16:18

z jakiego miasta jesteś? Szukam wspólnika do biznesu :-)


RE: Co zrobić z 200 tys. zł - Makabrycy - 23-02-2017 17:18

Madorax opinie kogos kto zna kogos koto ma na wynajmie mieszkanie sa błędne, wynajmuję mieszkania z sukcesem od ponad 5 lat.