Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki (/Temat-HIT-2017-World-Wide-Earning-PRE-Lunch-13-marca-info-z-pierwszej-reki-144165)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - ToM3k7 - 14-03-2017 00:17

Cześć! Programem Word Wide Earning wstępnie zainteresowałem się już parę tygodni temu. Z każdym kolejnym newsem moja ciekawość rosła i dopiero niedawno postanowiłem dokładnie prześwietlić temat. Program sprawdziłem bardzo dokładnie. Zajęło mi to kilka dni, bo na niektóre wątpliwości i zastrzeżenia mógł odpowiedzieć tylko admin programu, z którym jestem teraz w stałym kontakcie. Mam bardzo szczegółowe info. Jeżeli jesteś ciekaw mojego "raportu" z prześwietlania tej firmy to proszę o podanie adresu e-mail na priv, a prześlę szczegółowe info.
Pozdrawiam.


RE: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - Znajomy Inwestor - 14-03-2017 00:31

Dziękuje za rejestracje z mojego linku Smile

Co do liderów to już zaczynają, 2.5x to i tak sporo, zazwyczaj wpłacają po 50 tys zł więc to wcale nie tak duze ograniczenie. Ale to juz lepsze niz nic, bo zawsze cos beda musieli od czasu do czasu dorzucic.


RE: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - kostek880 - 14-03-2017 06:07

czyli jesli ktos wplaci 100$ to bedzie mogl wyplacic 250$ z samej prowizji z poleconych czy łącznie (poleceni + swoj wklad)?


RE: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - bigemgie - 14-03-2017 09:07

Ja też odpuszczam, czekam na inny rev Smile powodzenia ! Smile


RE: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - Znajomy Inwestor - 14-03-2017 18:00

2.5x jest liczone od własnego depozytu, każdy zrobi wg. własnego uznania, tak samo myślałem o TAT - odpuściłem a teraz żałuję Smile


RE: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - kotek34 - 26-03-2017 12:53

Strona padla?


RE: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - Znajomy Inwestor - 27-03-2017 18:28

Działa na nowym serwerze i z nowym designem. Wygląd został zmieniony teraz wygląda o niebo lepiej, również Payza została dodana Smile


Krótkie info od adminów
Na życzenie użytkowników usunięto pytania zabezpieczające podczas rejestracji, pojawią się po pierwszym logowaniu. Lepiej je zachować, nie będzie możliwa ich edycja. System prosi o ich podanie za każdym razem gdy zlecana jest wypłata, zmiana procesora płatniczego lub edycja profilu.

Została nawiązana współpraca z Ebay. Sklep AMP oraz localbitcoin.com będą dostępne również w nowym wyglądzie. 100% zarobku z tego tytułu admini przeznaczą do projektu WWE.”


RE: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - kanibal54d - 06-04-2017 14:53

Witajcie,
Jutro o 00:00 start programu. Postanowiłem, że wchodzę do projektu.
Temat traktuję jako kolejny do dywersyfikacji zarobków. Co się zmieniło przez okres Pre-Launch?
Zostały dodana nowa szata graficzna, został zmieniony serwer oraz nowe banerki do promocji. Pojawiły się też nazwy pierwszych sklepów i programów partnerskich dzięki czemu ma firma zarabiać.
Powiem Wam szczerze, że nie mogłem się dogadać z Andreą natomiast Ahsan odpowiada mi na wszystkie pytania.
Generalnie wygląda to tak, że Andrea robi dużo szumu ale to Ahsan jest odpowiedzialny za kwestie techniczne.
Patrząc z perspektywy dwóch ostatnich lat poziom programów RevShare zwiększył się bardzo mocno. Gdyby WorldWideEarning startował rok temu pewnie byłby hitem.
Nie będę Wam obiecywał, że napewno tutaj zarobicie. W tego typu programach jest 100% ryzyka. Ja wchodzę za 2000$ i jak wszystko będzie się fajnie rozwijać to pewnie coś dorzucę.
Jeżeli chodzi o ostatnie informacje, które mam od Ahsana:
-Będą oddzielne portfele dla każdego procesora
-Wypłaty 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku.
-Prowizja, którą zreinwestujemy w systemie będzie zwiększała nasz limit wypłat, który wynosi 2,5x depozyt.
-Jest to pierwszy program Ahsana, ale wcześniej doradzał tylko w innych przedsiębwzięciach
-Ahsan opowiadał mi także swoją całą historię życiową, ale nie będę tutaj Wam jej streszczał Smile
-WorldWideEarning jest już zatwierdzoną stroną do umieszczenia reklamy Google Adsense, będzie to zrobione na stronie tutorialowej, żeby było zgodne z regulaminem Google. Będzie to zewnętrzny przychód dla firmy.
-Za 2-3 tygodnie będzie dodana platforma shoppingowa
-Ma powstać też platforma Every123 na której ma być 10 000 produktów. ( 60% ma być dorzucone do puli RevenueShare)
-Ahsan zapowiada także że to nie wszystko co ma być dodane
-Zaproponowałem Ahsanowi plan kariery i obecnie czekam na odpowiedź.
Zauważyłem także, że kilku liderów z TAT wzięło się za promocję programu.


RE: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - Znajomy Inwestor - 08-04-2017 15:29

Program wystartował na pierwszy dzień wrzuciłem skromnie 100$, potem mam zamiar dorzucić do 500$

[Obrazek: WWE.png]

W programie brakuje jak dla mnie (zapewne i wielu) bardzo istotnych informacji, jestem w trakcie uzgadniania tego z adminem by uzupełnić program o kilka funkcji Big Grin dam informację jeżeli admin to uwzględni


RE: HIT 2017 World Wide Earning PRE - Lunch 13 marca!, info z pierwszej ręki - Matthew98 - 09-04-2017 05:54

Jak naliczenia jak narazie? Czekam żeby zobaczyć które paczki kupować