Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Inwestycja (/Temat-Inwestycja-144161)



Inwestycja - cichy1234 - 12-02-2017 20:09

Witam,

szukałem forum o zarabianiu internetowym i nie tylko i trafiłem na tą stronę, zdecydowałem się tu napisać, gdyż jest tu sporo ludzi, mądrych głów, które mogą coś ciekawego podsunąć czasem, mianowicie mam rodzinę mieszkającą w USA, konkretnie o kuzyna chodzi, który był u mnie na wakacjach, co będę ukrywał dysponuje potężnymi pieniędzmi i zadeklarował, że jeśli będę miał tutaj w PL coś konkretnego do zrealizowania (miał na myśli biznes), to jest w stanie wyłożyć pieniądze, oczywiście wszystko by wziął na siebie. I tak od wakacji mi to chodzi po głowie, ale znów nie miałem nigdy styczności w takim temacie, co za tym idzie nie wiem co robić, możliwości są, a nie ma pomysłu. Generalnie orientował się w PL trochę nad salami weselnymi i kalkulując wszystko powiedział, że to jest w Polsce świetny biznes i jeśli miałbym wygodne miejsce,to można coś zorganizować, a ja na samą myśl tego przedsięwzięcia mam zawał. Co o tym myślicie ? postawcie się na moim miejscu i napiszcie swoje odczucia na ten temat, pozdrawiam


RE: Inwestycja - BuySellProfit - 12-02-2017 20:27

Zapraszam na podstronę.
INWESTOWANIE


RE: Inwestycja - cichy1234 - 12-02-2017 20:37

(12-02-2017 20:27)BuySellProfit napisał(a):  Zapraszam na podstronę.
INWESTOWANIE

dzięki, rozejrzę się na pewno, ale czy znajdę tam coś konkretnego


RE: Inwestycja - rachman - 12-02-2017 21:46

W PL śluby i pogrzeby to jeszcze długo będzie dochodowy biznesik to fakt Wink


RE: Inwestycja - cichy1234 - 12-02-2017 21:57

raczej niezniszczalny interes tak myślę, mieszkam w niedużej miejscowości, a znajomy ma taki biznes 3-4 lata już i u niego się orientowaliśmy jak z terminami, to nawet w tygodniu robi imprezy. Zapierdziel ma max i sala nie jest jakoś mega wyszukana, klasyczna wręcz, więc to dobry kierunek, ale samo ogarnięcie tego wszystkiego przerasta mnie Smile ale trzeba coś się ruszyć, nie ma na co czekać Smile


RE: Inwestycja - rachman - 13-02-2017 00:37

Sam musisz? Niech Cię gość weźmie na trochę pod skrzydła albo weź u niego staż Wink Z miesiąc mu pomożesz ale potem sam ogarniesz wszystko jak trzeba lub zrezygnujesz jeśli za ciężki temat dla Ciebie. Skacz pod sufit że masz kogoś takiego pod ręką że możesz potestować na żywo temat nim kasę wtopisz...


RE: Inwestycja - cichy1234 - 13-02-2017 20:52

(13-02-2017 00:37)rachman napisał(a):  Sam musisz? Niech Cię gość weźmie na trochę pod skrzydła albo weź u niego staż Wink Z miesiąc mu pomożesz ale potem sam ogarniesz wszystko jak trzeba lub zrezygnujesz jeśli za ciężki temat dla Ciebie. Skacz pod sufit że masz kogoś takiego pod ręką że możesz potestować na żywo temat nim kasę wtopisz...

On mieszka w Stanach, ma swój interes (zupełnie inny temat), a mi po prostu zaproponował takie coś, że może wyłożyć pieniądze, a ja bym ogarniał biznes, dwa tygodnie ponad był u mnie i gdzie byśmy nie pojechali i na co by nie patrzył, to wypatrywał pieniądz, a na końcu natknął się na ten dom weselny znajomego i tak właśnie to wszystko wyszło, cieszę się pewnie że tak, ale fajnie by było to wszystko logistycznie obmyślić, przekalkulować, żeby strzał był w dziesiątkę. Sama sala szału na nim nie zrobiła, bo jest po prostu klasyczna bez takiego WOW i jak pokazał w USA jakie robią sale, to zbierałem szczękę z ziemi, gdyby taką tu zrobić w Polsce, to terminy na + 3 lata do przodu by były Smile


RE: Inwestycja - Captain - 13-02-2017 21:28

Moim zdaniem to do danego biznesu trzeba mieć serce, że tak powiem i się na tym znać, wiedzieć, że to jest to co chcesz robić i z czym dasz sobie radę, odpowiednia dziedzina.

Jeśli to organizowanie sal weselnych nie jest odpowiednim biznesem dla Ciebie to poszukaj czegoś innego. Nie ma chyba biznesu który nie miałby żadnego ryzyka, a jeśli dana dziedzina nie jest odpowiednia dla Ciebie to znacząco zwiększa ryzyko, że biznes nie wypali albo się posypie z czasem.


RE: Inwestycja - cichy1234 - 14-02-2017 09:08

(13-02-2017 21:28)Captain napisał(a):  Moim zdaniem to do danego biznesu trzeba mieć serce, że tak powiem i się na tym znać, wiedzieć, że to jest to co chcesz robić i z czym dasz sobie radę, odpowiednia dziedzina.

Jeśli to organizowanie sal weselnych nie jest odpowiednim biznesem dla Ciebie to poszukaj czegoś innego. Nie ma chyba biznesu który nie miałby żadnego ryzyka, a jeśli dana dziedzina nie jest odpowiednia dla Ciebie to znacząco zwiększa ryzyko, że biznes nie wypali albo się posypie z czasem.

W rzeczy samej, o to chodzi, że mieć kasę to nie wszystko, podstawa to dobrze ją zagospodarować i ją powielić z czasem. Wiadomo nigdy nie ma tych stu procent na sukces, aczkolwiek trzeba spróbować mimo to, bo jak nie, to czeka robota na budowie, bo nie ukrywam, że za czasów szkolnych byłem leniem i teraz wychodzi właśnie lenistwo i kombinowanie Smile choć nauka i dyplomy,to nie jest znów jakiś mega wyznacznik świetnej przyszłości, tym bardziej w Polsce gdzie są układy i układziki, reasumując muszę poważnie się nad tym wszystkim zastanowić Big Grin