Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Plik z sieci PPI na własnym serwerze do pobrania. Gdzie mozna dostać cos takiego? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: Plik z sieci PPI na własnym serwerze do pobrania. Gdzie mozna dostać cos takiego? (/Temat-Plik-z-sieci-PPI-na-wlasnym-serwerze-do-pobrania-Gdzie-mozna-dostac-cos-takiego-144154)



Plik z sieci PPI na własnym serwerze do pobrania. Gdzie mozna dostać cos takiego? - adamcio99922 - 12-02-2017 18:03

Prosta kwestia - potrzebuje umiescic plik do pobrania we wlasnym serwisie. Sila rzeczy kierowanie na linki np cinstallera odpada bo burzy dość znacznie aspekt jaki portal buduje czyli wiarygodność.

Ktos ma jakiś pomysł na rozwiązanie tego aspektu?

Lub gdzie coś takiego znajdę?

Ruch z UK i USA Big Grin


RE: Plik z sieci PPI na własnym serwerze do pobrania. Gdzie mozna dostać cos takiego? - jlde - 12-02-2017 18:47

Na chwilę obecną chyba takie coś nie jest możliwe. Byłoby zbyt pięknie Sad


RE: Plik z sieci PPI na własnym serwerze do pobrania. Gdzie mozna dostać cos takiego? - adamcio99922 - 13-02-2017 14:43

Wiesz ja jestem zgodny dogadać się z kimś, żeby ewentualnie upodobnili do mojej strony swój LP, ewentualnie nawet im dostarczę domenę do tego...
Kwestia, żeby chcieli coś takiego wykonać.


Póki co cinstaller się zastanawia, Pani Agnieszka ma się dowiedzieć co i jak.


RE: Plik z sieci PPI na własnym serwerze do pobrania. Gdzie mozna dostać cos takiego? - adamcio99922 - 13-02-2017 22:53

Dla wszystkich zainteresowanych istnieje taka opcja.

Odpowiedź z supportu Cinstaller:

Cytat:Oczywiście ze plik mozna trzymac na własnym serwerze, jedynym problemem mogą być ewentualne blokady google z ktorymi bedziesz musiał sobie radzić sam, oraz przynajmniej 1x dziennie musisz odswieżyc plik (pobrac od nas, nastepnie wrzucić na serwery).

Hint: plik .exe hostowany z mega.co.nz póki co sie nie blokuje. Mozna uzywać tego, chociaż nie wygląda to profesjonalnie.

Pamietaj aby plik pobrac ze swojego linku, aby w .exe zapisany był Twój ID.

Jerk2


RE: Plik z sieci PPI na własnym serwerze do pobrania. Gdzie mozna dostać cos takiego? - DonWestbam - 13-02-2017 23:29

Dobrze rozumiem? Wystarczo pobrac swoja instalke z ci i wrzucac do siebie np 2x dziennie zeby nie bylo lipy?


RE: Plik z sieci PPI na własnym serwerze do pobrania. Gdzie mozna dostać cos takiego? - adamcio99922 - 14-02-2017 02:49

Tak, ale ciekaw jestem kiedy np nastąpi decyzja od google, że treści niebezpieczne Jerk2


RE: Plik z sieci PPI na własnym serwerze do pobrania. Gdzie mozna dostać cos takiego? - DonWestbam - 14-02-2017 08:58

Chyba pokombinuje na jakims badziewnym blogu Big Grin


RE: Plik z sieci PPI na własnym serwerze do pobrania. Gdzie mozna dostać cos takiego? - jlde - 14-02-2017 12:55

O kurcze, nie wiedziałem. Swoją drogą, też macie problem ze zmianą nazwy promowanego pliku? Zawsze mam do pobrania plik : "RunBoosterSetup64_3231.exe"


RE: Plik z sieci PPI na własnym serwerze do pobrania. Gdzie mozna dostać cos takiego? - adamcio99922 - 14-02-2017 14:27

Napisz do supportu Wink