Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam mentora - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam mentora (/Temat-Szukam-mentora-144132)



Szukam mentora - Matheus2168 - 12-02-2017 11:32

Witam. Mam na imię Mateusz, mam 21 lat. Zarabianiem w sieci interesuję się od około roku, ale faktycznie nie udało mi się nic konkretnego osiągnąć. Większość czasu poświęcałem na zbieranie informacji "z czystej ciekawości". Ostatnio po prostu spodobał mi się sposób skracania linków i starałem się coś z tego wyciągnąć. Pokombinowałem na swój sposób, jakiś fanpage na fb, jakiś blog, wszędzie tam linki z shorte.st, ale od końca grudnia do dnia dzisiejszego uzbierałem prawie 1$, co trochę mnie zdemotywowało. Wyczerpałem pomysły w tej dziedzinie, a w pewnym momencie straciłem jakikolwiek progres w wynikach.
Do rzeczy: Szukam osoby, która pokaże mi konkretne efekty. Nie chodzi mi o gruby hais zarobiony w ciągu 1 dnia. Zależy mi na np. widocznym progresie w zarabianiu (choćby miała to być różnica z 1$ do 2$ w ciągu kilku dni). Liczę po jakimś czasie na zarobki rzędu 50-100 zł miesięcznie z widoczną możliwością zwiększania tej kwoty.
Forma odwdzięczenia: do ustalenia.
Od mentora oczekuję również dobrego kontaktu, często mam sporo pytań / pomysłów i chciałbym mieć możliwość konsultowania się w takich kwestiach.
Proszę o kontakt na priv, lub info w poście z kim mogę się kontaktować.
Pozdrawiam.


RE: Szukam mentora - pbosak - 12-02-2017 14:21

Polecam full2000


RE: Szukam mentora - AnnaKa - 13-02-2017 01:01

Może niekoniecznie skracanie, aczkolwiek próbowałeś sił z Premium SMS?

Jeżeli byłbyś zainteresowany zachęcam do kontaktu ze mną (kontakt pod postem)
Wystarczy, że będziesz miał konto na Lead.Network
Od siebie gwarantuję pomoc w metodach zarabiania, możliwość negocjowania stawek oraz pomoc w doborze nisz.


RE: Szukam mentora - mmw15 - 17-02-2017 20:51

Cześć,

Jakiś czas temu dołączyłam do theadsteam. Siedzę w tym 2 miesiące i jak najbardziej mogę już udowodnić konkretny zarobek Smile Są to zyski rzędu około 10% miesięcznie. Dodatkowo mam część informacji bezpośrednio od adminów, których nie znajdziesz w internecie.

Mój mail: [email protected]


RE: Szukam mentora - Hybrid1990 - 17-02-2017 22:38

Dyskusja o zarabianiu to nie miejsce na ogłoszenia dotyczące szukania mentora.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.