Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik człowieka, który spełni marzenia... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik człowieka, który spełni marzenia... (/Temat-Dziennik-czlowieka-ktory-spelni-marzenia-144125)

Strony: 1 2


RE: Dziennik człowieka, który spełni marzenia... - danielek654 - 04-03-2017 10:53

Hej!
Przepraszam, że tak długo mnie nie było, ale cały czas pamiętam o wszystkich założeniach dziennika i staram się je chociaż w minimalnym stopniu realizować.
Czasu w trakcie dnia brakuje mi strasznie, ponieważ dojazd do szkoły zajmuje mi około 3h codziennie. Nie można jednak tego wszystkiego zwalać tylko i wyłącznie na dojazd do szkoły, ponieważ moje zarządzanie czasem również nie jest najlepsze.

Jeśli chodzi o mój słodyczowy czelendż to muszę powiedzieć, że ładnie się go trzymam i pozwolił mi on na zrzucenie już ponad 5 kg 81-->75 a zostało mi go jeszcze 9 dni! Potem planuję kilka dni przerwy i wznowienie postanowienia, dorzucając jeszcze kilka innych spraw żywieniowych.

Mam jeszcze jedno ogłoszenie planuję zacząć zarabiać na stronach internetowych bo to pasyw. Ogólnie bardzo zależy mi, żeby do września 2019 roku móc się bez żadnych problemów utrzymać bez tracenia więcej niż 1h dziennie na internetowy biznes. Sądzę, że nie jest to cel zbyt trudny, ale wszystko po kolei.

Planuję na początek założyć stronkę z potencjałem na pierwsze pieniążki, jednak zrobię to na bloggerze nie na wykupionym hostingu, ponieważ nie wiem jak to będzie z moim zapałem do tej sprawy. Planuję jednocześnie realizować 3 strony dotykające tej samej tematyki, aby jak najszybciej mogły one zgarniać ruch z fraz powiązanych z tematem i dodatkowo mogły wzajemnie do siebie linkować. Na pierwsze pieniążki z projektu liczę jak najszybciej, bo nie powiem tego nigdy za wiele. Jeżeli wszystko będzie szło bardzo mozolnie, to postaram się użyć innych metod (prawdopodobnie sub-sms) aby podbić swoje dniówki.

Teraz wieeeelkie pytanko do was: Czy ktoś z was ma może doświadczenie czym różni się pozycjonowanie bloga na blogspocie, od pozycjonowania własnej witryny internetowej? Bardzo to dla mnie ważne, ponieważ o seo nie wiem za dużo, a każda informacja jest na wagę złota.

Pozdrawiam, życzę miłej soboty, zapraszam do obserwacji i spadam się uczyć matmy, bo jak wiadomo to taki mój główny cel (robię już jakieś postępy) Huh