Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik człowieka, który spełni marzenia... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik człowieka, który spełni marzenia... (/Temat-Dziennik-czlowieka-ktory-spelni-marzenia-144125)

Strony: 1 2


Dziennik człowieka, który spełni marzenia... - danielek654 - 12-02-2017 01:17

Witam!

Od pewnego czasu nie logowałem się na forum, aż do dzisiaj. Nastał dzień, który być może zmieni moje życie, ale do rzeczy... Zakładam ten dziennik, ponieważ bardzo dawno temu miałem już jeden na tym forum i pomimo jego porzucenia doprowadził mnie do celu. Wierzę, że podobnie będzie i tym razem. Ale o co wgle chodzi?


Jak sama nazwa wskazuje dziennik ten będzie moją drogą do spełnienia marzeń, posłuży mi jako narzędzie do spisania wszystkich celów, których osiągnięcie pozwoli mi osiągnąć spełnienie. Tekstura dziennika jest prosta. Żadnych zasad, interpunkcja mnie nie obowiązuje, używam jej, by uporządkować myśli, możecie mnie pytać o wszystko i wszystko krytykować bez żadnego skrępowania. Wpis powinien pojawiać się codziennie, a jeśli go nie ma, to możecie na mnie krzyczeć i obrażać, bo nie wywiązałem się z zadania. wraz z dzisiejszym postem pojawi się strasznie długa lista celów, która będzie aktualizowana +/- co miesiąc, wraz z małym podsumowaniem. Teraz opiszę wam siebie i wypiszę wszystkie cele.

Także jak już widzicie po nicku jestem Daniel, mam 18 latek i dosłownie żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o to co robię. Zdrowy jestem, czuję się w miarę dobrze, jeść i pić co mam, ale jakoś ciężko wziąć mi się do roboty Sad ... Ale w końcu po coś powstał ten dziennik nie?

Mieszkam z mamą i babcią, one po części są motywacją założenia tego wspaniałego dziennika, ponieważ nie wierzą, że w internecie da się zarabiać i w sumie boją się, żebym nie wyrósł na kretyna bez perspektyw. Nie mogę ich zawieść nie? Wink

Uczęszczam sobie do liceum ogólnokształcącego, gdzie roszerzam 3 przedmioty:
-Matematyka
-Fizyka
-Wos

Trochę to dziwna kombinacja, ale mnie jest tak wygodnie i podoba mi się to, muszę się uczyć dobrze, z czym jak do tej pory bywa różnie, do tego też bd nawiązywał w dzienniku.

Przejdźmy już do tych celów! No to lecimy:
Cele Daniela, które jak spełni będzie piękny bogaty, zadowolony i uszczęśliwi wiele osób
1.Zdać najbliższą próbną maturkę z matmy na myślę 65-70% żeby przypału nie było
2.Codziennie uczyć się matematyki, chociaż trochę, żeby te połączenia w mózgu się nie psuły Smile
3.Ćwiczyć co najmniej 3 razy w tygodniu, nie licząc wf-u w szkole oczywiście
4.Stworzyć bloga na bloggerze, który będzie zbierał ruch z wyszukiwarki
5.Tworzyć dalej moją wspaniałą stronkę na facebooku, dzisiaj zyskała ona 230 like i ma już dumne 1460 like (spokojnie będzie 200 tysięcy niedługo)
6.Zacząć zarabiać pieniążki w internecie, już kiedyś to robiłem, ale teraz jest dodatkowa opcja 100% pasywnie, w sumie pasywnie też już zarabiałem, więc nie będzie problemu (oby)
7.Medytować kilka minut dziennie, bo to pomaga całkiem w życiu i czasem coś o tym przeczytać
8.Nauczyć się angielskiego jeszcze lepiej i nauczyć się dobrze mojego ukochanego niemieckiego, żeby mi było w życiu łatwiej, a moja nauczycielka posiadająca doktorat z niemieckiego była szczęśliwa.
9. Notować wszystkie ważne rzeczy, bo nie zapamiętam ich wbrew mojemu przekonaniu
10.Nosić zegarek, który dostałem na 18-ste urodziny
11.Uczyć się o kontaktach z ludźmi, żeby wszystko dobrze działało na tej płaszczyźnie, myślę, że raz dwa razy w tygodniu wystarczy
12.W wolnych chwilach programować się mentalnie i trochę o tym poczytać
13.Zafundować mamie i babci jakiś mały wyjazd za pieniążki z internetu
14.Wbić legendę w hearthstone
15.Pisać codziennie w dzienniku
16.Zachowywać wokół siebie porządek
17.Odżywiać się potrawami, które nie obciążają mojego układu trawiennego i nie mają za dużo cukru
18.Uczyć się technik pamięciowych! To dość pilne jest!
19.Zawsze odpowiadać i kłócić się z wszystkimi czytającymi dziennik (już was wszystkich kocham <3 )
20.Myśleć codziennie o tym jak wspaniałym człowiekiem jestem, jak super wyglądam, jak bardzo lubię wszystkich ludzi, jak mądry jestem i o ile to wszystko mogę jeszcze poprawić
21.Codziennie szukać nowych znajomości

Dobra, mamy oczko! To na dzisiaj wszystko, bardzo proszę was przyjaciele napiszcie jak wam się podobają moje wypociny, przepraszam, że układ tekstu nie jest idealny, pytajcie o co chcecie, subskrybujcie wątek, chwalcie mnie, krytykujcie i w sumie róbcie co chcecie Smile

Z tego miejsca proszę administrację o usunięcie mojego starego dziennika o ile jeszcze istnieje.

Pozdrawiam wszystkich i pamiętajcie! Spełnię te marzenia, a wy na mnie krzyczcie, jakbym się za bardzo opierdzielał! Smile

Trzymajcie się! I do kolejnego wpisu. Heart[/color]


RE: Dziennik człowieka, który spełni marzenia... - luka600 - 12-02-2017 02:34

Cel goni cel looooooooooooooooooojejjjjjjjj Idea
Ambitny jestes,powodzonkaimpreza


RE: Dziennik człowieka, który spełni marzenia... - alizen - 12-02-2017 10:16

Patrząc na 4 punkt radziłbym zakupić własną domene + hosting, z bloggerem to różnie bywa. Powodzenia!


RE: Dziennik człowieka, który spełni marzenia... - danielek654 - 12-02-2017 23:55

Witajcie!

Obiecałem więc jestem!

A więc co ciekawego dzisiaj zrobiłem? Bardzo fajnie bawię się z fanpage. Zbiera on lajki wprost wspaniale, ludzie są strasznie aktywni, ale cóż, taka tematyka.
Na chwilę obecną ma on już 1792 like Huh ogólnie planuję go rozwinąć do jakichś 10-15 tysięcy like, zaplanować ładnie posty i zająć się kolejną stroną o podobnej tematyce.
Co robiłem, aby zrealizować moje cele?

-Robiłem zadanka z matematyki (nawet dobrze mi idą), jednak zorientowałem się, że nie będzie ich obejmował kolejny sprawdzian. No cóż, co się nauczę, to nie zginie, a do sprawdzianu jeszcze dwa dni, więc dam jakoś radę.

-Przeczytałem gdzieś, że aby wprowadzić sobie coś w nawyk wystarczy przez okres 30 dni cały czas powtarzać daną czynność, dlatego z tego miejsca zobowiązuję się przez 30 dni nie jeść słodyczy, chyba, że będzie taka konieczność, zobaczymy co to przyniesie, ale chyba nie zaszkodzi spróbować.

-Teraz biegnę czytać coś o programowaniu mentalnym i innych takich...

-Wymyśliłem jeszcze kilka celów, które muszę zrealizować, jednak podam je wam później

-Wyszedłem ze wszystkich pseudo-grup o zarabianiu w internecie, ponieważ od ponad roku robiły mi niezły syf na tablicy, a było ich ponad 50

Dzięki za uwagę, proszę wszystkich o komentarze i pytania z dowolnych dziedzin, postaram się odpowiedzieć na nurtujące was problemy.

Ps. Bloggera będę wybierał ze względu na to, że jest darmowy, to z początku taki poligon treningowy, który i tak może mi przynieść $$. Do jutra!


RE: Dziennik człowieka, który spełni marzenia... - Zasiu - 13-02-2017 17:02

Dużo celów, ale to dobrze, bo trzeba być wymagającym od siebie. Będę obserwował. Powodzenia!


RE: Dziennik człowieka, który spełni marzenia... - danielek654 - 13-02-2017 23:41

Hej hej!
Dzisiaj znowu robiłem zadanka z matematyki i trochę słuchałem o rozwoju osobistym (wychodzi na to, że jestem niedorozwinięty XD)

Wrzucam dzisiaj nowy licznik- chodzi mi o te słodycze, miało być 30 dni? I będzie!

Dni bez słodyczy: 1/30

Serdecznie dziękuję za nowe komentarze, sorki, że dzisiaj tak krótko, ale mało czasu mam, a parę spraw do załatwienia jeszcze!

Proszę o udzielanie się, bo ten dziennik ma być i dla mnie i dla Was, dlatego bardzo chętnie każdemu odpowiem.

Ps. Taki fun-fact z dzisiaj. Wszedłem sobie dzisiaj na lekcje angielskiego, jak się okazało panowała tam temperatura 32 stopnie celcjusza. Latem nie było mi tak gorąco, przysięgam. Jak się okazało, któryś śmieszek przekręcił termostat, było wspaniale! Śpijcie dobrze.


RE: Dziennik człowieka, który spełni marzenia... - Damian0820 - 14-02-2017 00:07

Podoba mi się ten dziennik, będę obserwował.


RE: Dziennik człowieka, który spełni marzenia... - danielek654 - 15-02-2017 00:30

Witajcie!
Dzisiaj z racji walentynkowego szaleństwa daję tylko znak życia, słodyczy nie jadłem i matmy się uczyłem, zapraszam do obserwowania i pytań na wszelkie tematy!


RE: Dziennik człowieka, który spełni marzenia... - danielek654 - 15-02-2017 23:49

Panowie i panie!
Kolejny dzień bez słodyczy zaliczony!
Fanpage ma już prawie 2000 like
Ja wpadłem na ze dwa nowe pomysły, które już wkrótce zacznę realizować, bo w dzienniku wieje trochę nudą.
Pozdrawiam i życzę samych sukcesów.


RE: Dziennik człowieka, który spełni marzenia... - Pan Inwestor - 16-02-2017 09:58

Pamiętaj aby jeść więcej owoców niż zawsze. Po 3-4 dniach dopiero zaczniesz odczuwać brak cukru, który miałeś od słodyczy. Całkowite usunięcie cukrów przetworzonych z organizmu do tego stopnia, abyś nie czuł do nich popędu zajmuje około 3 tygodni. Trzymam kciuki - powodzenia! Jak to przetrwasz to będziesz z siebie dumny.

Polecam oglądnąć ten filmik: https://www.youtube.com/watch?v=wyeor3z9EdQ (pokazuje jak się możesz czuć w ciągu tego challenge).