Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. (/Temat-Stake7-com-automaty-ruletka-Wplac-5%E2%82%AC-graj-za-35%E2%82%AC-144113)



RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - Martinuss - 28-04-2017 23:29

@[aero2]

Ile jeszcze % zostało do obrotu? Wink
Wchodzisz w kasjer --> Bonus po prawej stronie na dole


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - aero2 - 28-04-2017 23:37

Bonus obrócony i kasa się skończyła, nie ma człowiek szczęścia.Sad


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - szykiryki - 29-04-2017 07:25

Bo jak się wygrywa, to trzeba wypłacać Big Grin, a nie grać dalej.
Najlepiej grać bez bonusa jednak...
Aero, nie poddawaj się, nastepnym razem będzie lepiej Jerk2


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - Martinuss - 29-04-2017 08:34

@[aero2]

Nie poddawaj się ,wpłać więcej i graj Jerk2


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - DC1 - 29-04-2017 17:00

@[aero2] Po trafieniu 170€, nic więcej nie wygrałeś? Rolleyes


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - bardzonigdy - 29-04-2017 17:01

Hej ja pograłem z 700% bonusem i wtopa – Dorzuciłem 10€ znowu wtopa …. Ale do 3 razy sztuka wpłaciłem znowu tym razem 25€ i w koncu udało się wygrać ! Zlecam wyplate hehe z fartem.

[Obrazek: 15prbxz.png]


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - sheko12 - 30-04-2017 00:01

Przepraszam, to nie dotyczy za bardzo tutejszej dyskusji, ale w jaki sposób można odzyskać Nazwę Użytkownika? używam przypomnienia, ale przychodzi tylko hasło nowe, wygenerowane, a w mailach nie ma podanej nazwy, z jakiej się loguje....
Nie wchodzilem dawno i nie mogę się zalogować, a mam tam pieniądze. Pisałem na support, ale oni sami nie wiedzą, o co chodzi, każą odpowiadać na pytania weryfikacyjne...

Co mogę zrobić, aby odzyskać konto? jakiś pomysł Panie i Panowie? Smile


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - DC1 - 30-04-2017 00:34

@[sheko12] Jeśli z tego e-maila się rejestrowałeś i nie czyściłeś skrzynki to może... znajdziesz e-mail z potwierdzeniem rejestracji. Tam powinna znajdować się nazwa. Wink


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - MAZIK - 30-04-2017 02:51

@[sheko12] - Napisz na live czat ( z trybu goscia ) - Czyli poprostu otwierajac strone - będąc nie zalogowany masz w prawym dolnym rogu strony live czat. Połącz sie - opisz problem podasz swoje dane osobowe i odnajdą twój username.

Edit - Suport każe ci w 1 kolejnosci odpowiadać na pytania weryfikacyjne bo takie sa procedury - musza sie upewnić ze jesteś rzeczywistym wlascicielem konta nim podadza ci dane - username itp - inaczej mieli by pełno sytuacji z wyludzeniami - wlamaniami sie na konta i wyludzeniem dostepu przez nie powolane osoby do cudzych kont.

Wejdz z trybu " goscia " na live czata powiedz w czym problem - że próbujesz odzyskac username bo zapomniales- Nastepnie odpowiedz na wszystkie pytania weryfikacyjne agenta ( Imie Nazwisko - Adres - email kod pocztowy - Odpowiedz na pytanie zabezpieczajace itp ) i agent zlokalizuje twoje konto w ich systemie i poda ci username / lub wysle go na twoj email zarejestrowany w kasynie )


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - sheko12 - 30-04-2017 08:31

@[DC1]
@[MAZIK]

Dziękuję, odpowiedziałem na e-mail odnośnie zadanych pytań weryfikacyjnych.
Co do maila, to nie ma tam nigdzie nazwy użytkownika, w sumie wydaje się to być zastanawiając, jest przypomnienie hasła, a nazwy użytkownika już nie, trzeba go gdzieś zapisać Smile