Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. (/Temat-Stake7-com-automaty-ruletka-Wplac-5%E2%82%AC-graj-za-35%E2%82%AC-144113)



RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - Martinuss - 20-04-2017 17:28

@[yazir]

A jednak wypłacili, gratki Big Grin


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - fusek - 20-04-2017 18:03

(20-04-2017 17:24)yazir napisał(a):  [Obrazek: Screenshot_1.png]

Idziemy pić, ja stawiam Jerk2

tak? a gdzie mieszkasz. dojade;d


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - DC1 - 20-04-2017 18:30

Randomowe posty mają więcej punktów reputacji niż mój temat. Zaczynam mieć wątpliwości, czy w ogóle warto dzielić się tego typu okazjami.


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - Damianusix - 20-04-2017 18:43

Obróciłem bonus i mam do wypłaty całe 0,80E Smile
Oczywiscie nic wielkiego nie padło i zasiliłem konto kasyna.


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - Martinuss - 20-04-2017 19:03

@[Damianusix]

Niee

Jak zejdziesz poniżej 1 euro czyli mając 0.99euro to bonus się wyłącza i masz ''wolne'' środki Wink

PS. Wpłać jeszcze, może tym razem się uda [Obrazek: wcaB319.png]


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - Damianusix - 20-04-2017 19:10

pokerface
Nie ma mowy Big Grin

Kiedyś były piękne czasy darmowych spinów bez wkładów w różnych kasynach. Nieraz wpadało parę stówek gratisu Smile


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - MAZIK - 20-04-2017 19:28

Nie obróciłes Bonusa - przegrywając poniżej 1€ Obrót bonusem znika.

1. Jak ktos jeszcze nie korzystał z startowego bonusa 700% to najlepsza "strategią" jest używanie troszke wiekszych stawek na start w stylu np 1€ i wiecej jak sie rozbuduje saldo - Bo wtedy jest szansa złapać wieksze wygrane i wieksza szansa na ukonczenie wymaganego obrotu.

2. Jak ktos już skorzystał z powitalnego bonusa i decyduje sie na 2 podejscie - gre bez bonusa to wpłacając np ( 10€-50€ ) raczej wiekszość gra delikatnie mniejszymi stawkami - Grając bez bonusa nie ma wymogów obrotu wiec wygrane można wypłacać w dowolnym momencie co jest dużym plusem. ( W kasynach wiele osób preferuje gre bez bonusów bo wtedy o wiele łątwiej zlecić wypłate )

(19-04-2017 14:18)szykiryki napisał(a):  Jak wiadomo w takich kasynach jest szczescie początkującego.
Zagrałam za 100 zł (23 e), bez zadnego bonusu (bo wiem, że trudno obrócić potem), ktore zalegało mi na skrillu i oczywiście wygrałam Big Grin

Plusem Dużych Bonusów jest zawsze wieksza szansa na rozkrecenie startowej kwoty przy małej wpłacie - Minusem zazwyczaj spory obrót.
Dlatego grając z bonusami czasami warto zaryzykować z troszke wiekszą stawka gry.

Grając bez bonusów gramy zazwyczaj mniejszą stawke ale możemy wycofać środki w dowolnym momencie wiec łatwiej wykrecić wypłate.

( Nie sugeruje tu żeby ktoś odpuścił 1 bonus 700% bo w tym przypadku to szkoda by było i nie warto ale mam na mysli osoby ktore dokonują kolejnych wpłat )

Ps i jak ktos wpłacił łacznie + 20€ / 30€ to nie zapominajcie od czasu do czasu sprawdzać swoje konta bo podsylaja czasami Darmowe Bonusy okazjonalne , gratisy na urodziny itp.


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - Martinuss - 20-04-2017 19:33

@[Damianusix]

W Marcu jak PINNACLE wychodził z Polski to dawał 15 spinów do jednej gry, nie trzeba było robić obrotu Wink
Kilka dyszek wpadło Big Grin

PS. Zamykasz konto czy nie?


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - Pacho - 20-04-2017 19:35

Dzien dobry! Udało sie! Kreciłem po 1E za 20 razem wypadły 3 byczki w nowej grze i nabilo do ponad 400:O
więc było czym obracac.
400E na plus! Big Grin

Pluskik sie należy dla kolegi DC1 wszystko ładnie przedstawił no i przecież nie zapewniał że cos wygramy a tu takie szczescie Big Grin
Kolega DC1 dał fajny sposob na sprobowanie swojego szczescia a tu widze pretensje ze ktos stracil 5E...
Jeden kolega wrzucił 5 i wygrał 3k, żeby ktoś wygrał musi ktoś przegrać, jestem bardzo zadowlony w życiu jeszcze nie udało mi sie wygrac wiecej niż 20zł w zdrapce.


RE: Stake7.com - automaty, ruletka. Wpłać 5€, graj za 35€. - Martinuss - 20-04-2017 22:24

@[Pacho]

Ale Ja żadnych pretensji nie mam do @[DC1] Spoko ziomek z niego bo gadałem sporo na PW Wink Sam potwierdzi.
Tylko wyraziłem swoją opinię na temat hazardu. Wiadomo że nikt nie zapewnia że ty wygrasz 500e ty 1000e a ty 0e.
To są tylko gry losowe, których nie da się przewidzieć.
Ja zamknąłem konto bo mi się to śniło po nocach i ciężko było zasnąć. Możesz nie wierzyć, każdy inaczej reaguje na nowe rzeczy.
Ja po sobie widzę że nie mogę grać w kasynie. Bukmacherka mi się akurat po nocach nie śni Wink