Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SKOR514 - naciągacz? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SKOR514 - naciągacz? (/Temat-SKOR514-naciagacz-144074)



SKOR514 - naciągacz? - kaczorseb - 10-02-2017 22:30

Mam nadzieje, ze to kwestia braku czasu i ten watek go zmotywuje do rozliczenia sie ze mna. W zeszlym tygodniu zmstworzyl watek ze zqplaci za napisanie tekstu. Ja sie zglosilem, napisalem, skor rozliczyl sie ze mna w niedziele. Potem w poniedzialek sam sie odezwal, ze ma jeszcze jeden tekst do napisania. Ja zrobilem co zlecil w poniedzialek wieczorem. Od tsgo czasu kontakt z nim byl utrudniony, po czyn w srode rano napisal ze do wueczora ogarnie temat. Od yego czasu skrzynke pw ma pelna, logowal sie dzisiaj na forum kilka raxy, napisalem w jego watku zeby sie odezwal co czytal bo widzialem ze przeglada swoj watek. Napisalem mu maila ze czekam do 20 inaczej opisuje go, o 21:56 przegladal dzial oszustow jakby spodziewal sie ze zostanie opisany. Mam nadzieje ze jest to kwestia zapracowania i ten watek go zmotywuje, dzieku czemu bedzie mozna go usunac


RE: SKOR514 - naciągacz? - szykiryki - 11-02-2017 09:21

@[SKOR514]

Kontaktowaliscie sie tylko tutaj przez pw?

Może jakas obsuwka czasowa, ale wyjaśniajcie...


RE: SKOR514 - naciągacz? - Majka - 11-02-2017 09:27

@[kaczorseb] wstaw proszę dowody + konkrety

SKOR514 proszę o wyjaśnienie


RE: SKOR514 - naciągacz? - SKOR514 - 11-02-2017 10:06

Lel, co się odjanapawla to ja nie. Jerk2
Czemu zwlekałem? Bo z tamtym tekstem coś nie halo było i liczyłem, że szybko to wyjaśnię. Zanim ten od Cb wezmę, to muszę go dobrze sprawdzić (zrobię to dziś gwarantowo). W tym czasie mogę podesłać Ci jakąś zaliczkę np.... Fakt, że nie zarabiam w necie już prawie wcale, a jako taki trochę bym powiedział copywriter hue hue... Zlecam pisanie tekstu po pieniądzach jakich sam nie miałem szansy zobaczyć nigdy...To jednak znaczy, że ja czasu wolnego nie mam. No trochę zawaliłem, ale ludzie, nie przesadzajmy, na takie grosze bym nie myślał żeby kogoś walnąć. Ogólnie nie ma pieniędzy na które bym chciał kogoś walnąć.
Ale tak trochę propo wątku:
1. Ostatni tekst to idealny nie był, szczególnie, że miał mieć 4 strony, a Ty podesłałeś 2.5, za co chciałeś 60% stawki na jaką się umówiliśmy, a ja dosłałem Ci jeszcze bonus od siebie za starania i oczekiwanie- to chyba nie zachowanie rabusia.
2. Z tego co widzę, to nie dogadaliśmy się do ceny nawet, więc w sumie nie wiem na ile Cię walnąłem, a to dość ważne będąc kradziejem XD (kwota nie jest zawrotna...Chyba, bo jak się nie ugadaliśmy, to może to jest 1000zł/1000znaków xD)
3. W trzecim argumencie odwołam się do utworu muzycznego

Jerk
Podeślij tam tego skrill-a, tylko nie panikuj jak nie dośle od strzała, bo za 30min wychodzę i tak mówiąc kolokwialnie- "nie wiem kiedy wrócę", ale pewnie koło 14-stej, więc albo teraz, albo popołudniem dośle, ale jak Pan Panie chcesz, to daj Pan teraz i coś tam przeleje przelewem skrillowym.


RE: SKOR514 - naciągacz? - kaczorseb - 11-02-2017 13:20

Dlatego napisalem, ze mysle ze to jest kwestia braku czasu i ze Cie to zmotywuje do zakonczenia sprawy. Pisalem Ci wielokrotnie, zebys dal znac czy mam cos poprawic z racji tego ze nie bylem zadowolony z pierwszego tekstu. Wyslalem Ci na PW adres skrill. Temat do zamkniecia/usuniecia.


RE: SKOR514 - naciągacz? - kaczorseb - 13-02-2017 22:49

Sprawa zalatwiona. Rozliczylismy sie. Temat so zamkniecia/usuniecia.


SKOR514 - naciągacz? - Hybrid1990 - 13-02-2017 23:40

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.