Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spamowanie przez LTE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Spamowanie przez LTE (/Temat-Spamowanie-przez-LTE-144072)

Strony: 1 2


Spamowanie przez LTE - cezar78 - 10-02-2017 21:38

Tak sobie myślę że można by zamiast kupować drogie proxy do xrumera/GSA/scrapeboxa wziąć telefon z internetem LTE, ustawić sobie na nim hotspota (IP jest dynamiczne a to duży plus przy spamowaniu) i połączyć się komputerem, odpalić rumera/gsa itp i spamować. Co jakiś czas się rozłączyć i połączyć dla uzyskania nowego IP. Ciekawe czy coś by się burzyli z orange/plusa/t-mobile. Jak kiedyś bez proxy w vectrze zapuściłem xrumera to za dwa dni już do mnie pisali i dzwonili


RE: Spamowanie przez LTE - jlde - 10-02-2017 21:43

Ciekawy pomysł, podpinam się pod pytanie Big Grin


RE: Spamowanie przez LTE - bananmma - 12-02-2017 19:55

LTE jest dynamiczne? U siebie jak udostępnię internet przez telefon (LTE) to adres IP przy każdym rozłączeniu jest taki sam, dopiero IP się zmienia jak ustawię na 3G.


RE: Spamowanie przez LTE - hanyse - 12-02-2017 20:15

Kiedyś korzystałem z internetu w telefonu (nie musi być lte) Po podłączeniu do PC'ta i ustawieniu internetu z telefonu nie było żadnych problemów z IP. Gdy chciałem zmienić IP wystarczyło na telefonie wyłączyć, a po chwili włączyć transfer danych. Za każdym razem zmieniało się IP


RE: Spamowanie przez LTE - war43 - 14-02-2017 20:29

Robię tak przy zakładaniu kont i innych czynnościach wymagających zmiennego IP - działa.
Nie wiem jak to się ma do programów pod SEO.


RE: Spamowanie przez LTE - Bartteks - 14-02-2017 20:35

LTE nie ma zmiennego IP ale 3G już ma Smile


RE: Spamowanie przez LTE - cezar78 - 14-02-2017 20:58

Tylko że LTE ma odpowiednią szybkość a 3G to nie wiem. Z tego co wiem w modemach vectry np wystarczy zmienic adres MAC i juz nam przydziela inne IP po restarcie, może podobnie jest z telefonami


RE: Spamowanie przez LTE - Serafiei - 16-02-2017 16:46

IP w telefonie zmienia sie poprzez włączenie i wyłączenie trybu samolotowego


RE: Spamowanie przez LTE - TheBot - 18-02-2017 14:21

Kiedyś używałem tego sposobu z Modemem 3g USB .Aby zmienić IP wystarczy włączyć/wyłączyć urządzenie w Menadżerze urządzeń ....


RE: Spamowanie przez LTE - aero2 - 18-02-2017 14:27

Nie wiem jak w innych sieciach, ale w Play musisz zmienić LTE na 3G lub odwrotnie aby ci adres IP zmieniło.