Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mintshost naliczanie za używanie hostingu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Mintshost naliczanie za używanie hostingu (/Temat-Mintshost-naliczanie-za-uzywanie-hostingu-144034)



Mintshost naliczanie za używanie hostingu - jurbox - 09-02-2017 21:02

Witam
Mam takie pytanie, kiedyś założyłem parę kont na mintshost i używałem je przez okres darmowy( było chyba 7 dni za free). Kont już dawno nie używam, ale hosting dalej działa i naliczają mi kasę za kolejne miesiące używania. Mi się wydaję że po okresie darmowym konta powinny być usunięte. Teraz nie wiem czy muszę płacić za te miesiące co ich nie używałem?


RE: Mintshost naliczanie za używanie hostingu - Rothek - 29-03-2017 15:49

Raczej wszystkie hostingi działają prepaid'owo.


RE: Mintshost naliczanie za używanie hostingu - marcia82 - 30-03-2017 07:34

Mi też się wydaje, że po okresie testowym, jeśli nie ma przedłużenia to nie powinni naliczać... na nic się nie zgadzałeś


RE: Mintshost naliczanie za używanie hostingu - tomekj3 - 30-03-2017 07:48

Napisz do nich w celu wyjaśnienia sprawy. Żeby nie było tak że dostaniesz list z firmy windykacyjnej


RE: Mintshost naliczanie za używanie hostingu - bolo9797 - 30-03-2017 14:37

A zrezygnowales z usługi po okresie testowym ? Większość serwisów działa tak ze po okresie testowym naliczane są koszty, ponieważ z usługi nie zrezygnowales.


RE: Mintshost naliczanie za używanie hostingu - hento - 03-04-2017 15:16

Wszystko zależy od umowy/regulaminu. Usługi różnie działają. Spotkałem się nawet z taką sytuacją, że brak wypowiedzenia oznaczał podpisanie umowy i konieczność płatności.