Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik SUBY - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik SUBY (/Temat-Dziennik-SUBY-143985)



Dziennik SUBY - krzysiu7550 - 08-02-2017 20:13

Witam Big Grin Jestem Krzysiek mam 19 lat. Ostatnio kolega polecił mi stronę MyLead z której korzystam jakieś 4 dni zarobiłem 70 zł mój zarobek polega głównie na spamie i to mnie boli bo nie mogę się w tym kierunku rozwijać i mój zarobek nie będzie stały Sad raz lepiej raz gorzej ogólnie to osiągnąłem liczbę 2.5k wyświetleń z czego zarobiłem te 7 dyszek Big Grin cały czas myślę nad tym aby to ustabilizować, licze na co najmniej 30 zł dziennie z poświęceniem 20minut do godziny :> . Ale głównym moim celem jest dojście do 100 zł dziennie oraz aby to było stabilne Big Grin Posty będe dodawał raz na 3 dni . Co tydzień zamierzam wyznaczać sobie nowe cele ! Cel na te 7 dni (od jutra) zarobić 100 zł oraz zorganizować jakieś w miarę dobre źródło stałego zarobu na SUB SMS Big Grin Pozdrawiam ^_^


RE: Dziennik SUBY - adi_hq - 11-02-2017 20:35

ładnie jak na samym spamie Big Grin powodzenia i będę zaglądał.


RE: Dziennik SUBY - krzysiu7550 - 14-02-2017 12:37

w tym tygodniu wpadły tylko 3 dyszki Sad(( wszystkie moje pomysły były do dupy na dzień dzisiejszy nie mam żadnego planu, odpuszczam sobie na kilka dni ale w między czasie będę budował grupę na FB może się przyda Smile Pozdrawiam ^_^


RE: Dziennik SUBY - xBielu - 14-02-2017 13:04

Krzysiu gdybyś potrzebował userów do grupy to wal pw jakoś się dogadamy Smile


RE: Dziennik SUBY - adi_hq - 14-02-2017 16:35

Krzychu, ciesz się, że wgl coś wpadam. U mnie (też początek) 1 lead i stoi ok kilku dni Big Grin


RE: Dziennik SUBY - krzysiu7550 - 14-02-2017 19:02

No niby tak Big Grin ale nie mam pomysłu żeby rozwijać się żeby piąć się do góry krok po korku coraz więcej i więcej Big Grin


RE: Dziennik SUBY - Marcin3066 - 14-02-2017 19:32

Jak nie masz pomysłu albo inwencji to odpuść na jeden dzień i zrób coś ulubionego. Ja ostatnio poszedłem na cały dzień na wycieczkę w góry i pomysł przyszedłWink


Dziennik SUBY - Hybrid1990 - 10-12-2019 10:27

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.