Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarobić od 5€ na Steam + BOT - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarobić od 5€ na Steam + BOT (/Temat-Jak-zarobic-od-5%E2%82%AC-na-Steam-BOT-143983)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Jak zarobić od 5€ na Steam + BOT - GPlayer - 10-02-2017 22:06

(10-02-2017 21:45)ged321 napisał(a):  Hmm, pokażesz instrukcje jak usuwa się gry z konta? Rozdam reputy pomocnym jak będę na pc.

https://www.youtube.com/watch?v=cENcxFj7MaE

Pierwszy wynik z google Xpokerface

Nie wiem w czym Ci przeszkadza, że masz gry w bibliotece Undecided


RE: Jak zarobić od 5€ na Steam + BOT - GtFo - 10-02-2017 22:14

(10-02-2017 22:06)GPlayer napisał(a):  Nie wiem w czym Ci przeszkadza, że masz gry w bibliotece Undecided
Heh, też nie rozumiem takich ludzi. Mój kuzyn kupił sobie kiedyś Spintires, aktywował na steam, pobrał, pograł 10 minut i stwierdził, że gra jest głupia i usunął ją z konta. 30zł w plecy. A ja chomikuje wszystkie darmówki jakie tylko wynajdę Lol


RE: Jak zarobić od 5€ na Steam + BOT - ged321 - 10-02-2017 22:23

Nigdy nie słyszałem o usuwaniu gier i jak przeglądałem Steam to też nie widziałem tej opcji stąd prosiłem o link bo akurat byłem na telefonie, więc dzięki.

Kiedy ma się za dużo tytułów robi się bałagan Smile
Bo wiem że na 100% w to nie zagram, Mo chyba że zarobie na tym Smile Spintires bym sobie dodał za to


Jak zarobić od 5€ na Steam + BOT - cky - 11-02-2017 08:14

Jest ryzyko bana?


RE: Jak zarobić od 5€ na Steam + BOT - jigorex - 11-02-2017 08:31

(11-02-2017 08:14)cky napisał(a):  Jest ryzyko bana?

Za program nie banują Big Grin


RE: Jak zarobić od 5€ na Steam + BOT - toomysai - 11-02-2017 12:34

Sposób wydaje się być fajny, zaraz przetestuję
Repucik i tak leci Idea


RE: Jak zarobić od 5€ na Steam + BOT - rettush94 - 11-02-2017 13:33

Mam problem z instalacją idlemastera. Instalacja w ogóle się nie załącza.


RE: Jak zarobić od 5€ na Steam + BOT - AnnaKa - 11-02-2017 13:47

A mam pytanie jak z VAC banami? Nie ma możliwości wyłapać? Bo nie ukrywam mam trochę w EQ itemów ponad 2k PLN... Odpaliłem złapałem parę kart aczkolwiek teraz się wystraszyłem bo znalazłem parę tematów odnośnie VAC bana.


RE: Jak zarobić od 5€ na Steam + BOT - WajceSZ - 11-02-2017 14:04

a ja chcę powiedzieć , że sposób od dawna znany na youtube i gdy wpisałem w google jak zarabiać na steam to wyskoczył film z tego samego dnia ;v
https://www.youtube.com/watch?v=QfwL51vhzu4
fajnie jest kopiować ?


RE: Jak zarobić od 5€ na Steam + BOT - Urias - 11-02-2017 14:06

Dostanie VACa jest niemożliwe. Bo ten program tylko emuluje odpalenie gry tak jakbyśmy byli ciagle w menu. Po drugie. Te gry nie mają VACa. Po trzecie ten program nie gra na żadnych serwerach. VACa można dostać jedynie za cheatowanie na zabezpieczonych serwerach systemem VAC. I tylko za to. A internetowe trolle i dzieci które tłumaczą sobie że dostały bana za Idle mastera to musiały używać cheatów. Nie polecam jedynie łączyć ze sobą nabijania kart z graniem na zabezpieczonych serwerach. Koniec kropka Big Grin.