Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarobić od 5€ na Steam + BOT - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarobić od 5€ na Steam + BOT (/Temat-Jak-zarobic-od-5%E2%82%AC-na-Steam-BOT-143983)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Jak zarobić od 5€ na Steam + BOT - ged321 - 08-02-2017 23:07

Z wszystkich gier są karty? I dokładnie jak działa to ten program


RE: Jak zarobić od 5€ na Steam + BOT - jigorex - 08-02-2017 23:15

(08-02-2017 23:07)ged321 napisał(a):  Z wszystkich gier są karty? I dokładnie jak działa to ten program

Z większości gier możemy dostać karty. Program "uruchamia" wszystkie gry lecz nie zabiera mocy obliczeniowej komputera. Dzięki czemu możemy normalnie korzystać z komputera a w tle może działać program.


RE: Jak zarobić od 5€ na Steam + BOT - Azzazelx - 09-02-2017 00:18

Odpalałem sobie jakieś półtora roku temu idlemastera i działał dobrze. Właśnie dziś też go odpaliłem i mam do wydropienia 1020 kart z mojego konta steam :V


RE: Jak zarobić od 5€ na Steam + BOT - ged321 - 09-02-2017 11:26

Ok a jakie gry na przykład? Bo ja chyba nie mam żadnej z kartami.


RE: Jak zarobić od 5€ na Steam + BOT - jigorex - 09-02-2017 12:31

(09-02-2017 11:26)ged321 napisał(a):  Ok a jakie gry na przykład? Bo ja chyba nie mam żadnej z kartami.


2 pierwsze gry z 1 podpunktu mają karty
tu masz linki do formularza
https://gleam.io/GGdZJ/free-steam-keys-north-side
https://gleam.io/5Z2pn/shiplord-3


RE: Jak zarobić od 5€ na Steam + BOT - GtFo - 09-02-2017 14:27

(09-02-2017 11:26)ged321 napisał(a):  Ok a jakie gry na przykład? Bo ja chyba nie mam żadnej z kartami.
Jak nie wiesz czy z którejś gry możesz zdobyć karty to na steam wybierasz zakładkę z twoim nickiem potem "Odznaki" i tam masz spis gier z których możesz zdobyć karty. Ewentualnie jeżeli nie chcesz mieć "syfu" na koncie to przed dodaniem gry do biblioteki wpisz nazwę gry w rynku steam i będziesz widział czy z danej gry można zdobyć karty, albo wchodzisz na tą stronę http://steamtradingcards.wikia.com/wiki/Steam_Trading_Cards_Wiki i w wyszukiwarce wklepujesz nazwę gry i masz napisane ile kart można zdobyć, jak wyglądają itp.


RE: Jak zarobić od 5€ na Steam + BOT - GtFo - 09-02-2017 16:18

Jeszcze dodam coś od siebie. Jeżeli macie jakieś karty które kosztują np. 4 centy, a dostaniecie z nich dużo klejnotów to bardziej opłaca się przerobić kartę na klejnoty. Dlaczego?
Steam bierze dla siebie 15% z każdej transakcji na rynku (w przypadku karty wartej 4 centy my otrzymamy 2 centy). Powiedzmy, że mamy 20 kart wartych 4 centy/50 klejnotów, tak naprawdę za sprzedanie wszystkich otrzymamy 40 centów. Za przerobienie natomiast dostaniemy 1000 klejnotów co przerabiamy na "Worek Klejnotów" który na rynku chodzi po 83 centy (za sprzedaż dostaniemy 73 centy). Wychodzimy jeszcze 33 centy na plus.

Jeżeli autor tematu to przeczyta to polecam dopisać lub wrzucić to jako cytat to pierwszego posta aby inni wiedzieli Smile


RE: Jak zarobić od 5€ na Steam + BOT - bloger - 09-02-2017 17:02

Potwierdzam, że program działa. Na razie z gier z mojego konta wyciągnął dwie karty. :-)

I jeszcze jakby ktoś mógł potwierdzić: czy pieniądze ze sprzedaży kart można wykorzystać tylko na Steamie?


RE: Jak zarobić od 5€ na Steam + BOT - GtFo - 09-02-2017 17:58

(09-02-2017 17:02)bloger napisał(a):  Potwierdzam, że program działa. Na razie z gier z mojego konta wyciągnął dwie karty. :-)

I jeszcze jakby ktoś mógł potwierdzić: czy pieniądze ze sprzedaży kart można wykorzystać tylko na Steamie?

Tak. Tylko steam. No chyba że sprzedajesz komuś karty za PayPal/PSC/Przelew.


RE: Jak zarobić od 5€ na Steam + BOT - Obamakiller - 09-02-2017 18:08

Wszystko git pierwsze gros\ze wpadają swietny poradnik Smile znacie tak btw jakieś gry z dobrze płatnymi kartami ? (dota 2 chyba nie ? )