Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPD, a AdBlock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PPD, a AdBlock (/Temat-PPD-a-AdBlock-143966)



PPD, a AdBlock - devastraptor - 08-02-2017 15:23

Witam, zauważyłem, że niektóre serwisy po prostu nie naliczają kaski, gdy pobierający plik zwyczajnie korzystają z AdBlocka. (Sprawdziłem to).

Czy może ktoś polecić taką firmę, która albo nalicza cash w przypadku AdBlocka osoby pobierającej plik albo taka, która ma komunikat, nakazujący wyłączenie wtyczki, jeśli chce się pobrać plik. Tak jak jest np. na Uploaded.

Oczywiście zależy mi też, aby stawka za pobranie była jak największa, przygodę zaczynam w Polsce. Wiem, że nasz kraj jest zwykle w tej niższej grupie, ale może jednak jest coś godnego polecenia.

Nie oszukujmy się, ale AdBlock jest prawdziwym wrogiem dla osób zarabiających w internecie (na reklamach). Jak ktoś na własnej stronie nie zadba o wtyczkę działającą na zasadzie anti-AdBlock lub chociaż nie umieści komunikatu proszącego o wyłączenie blokady reklam, no to po prostu.. nie zarobi.


PPD, a AdBlock - Hybrid1990 - 10-10-2017 14:44

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.