Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex - obliczenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Skyllex - obliczenia (/Temat-Skyllex-obliczenia-143962)



Skyllex - obliczenia - furmanfurman - 08-02-2017 13:48

Cześć wszystkim. Ostatnio z nudów liczyłem zarobek jaki mógłbym distać do, końca roku przy konkretnym wkładzie. A zatem wyszło mi że przy wkładzie 2000zł 1 marca, do 1stycznia nowego roku miałbym 150tyś zł. Oczywiścue wszystko w $. No I co najważniejsze uwzględniając oba pakiety, czyli przy każdych 4000zł pakiet 25dni 155%, a przy każdej mniejszej kwocie 30dni 150%. Może chciałoby sie komuś to policzyć? Ewentualnie powiedzieć co zrobiłem źle w obliczeniach. Kwota wydaje sie kosmiczna dlatego pytam.


RE: Skyllex - obliczenia - espo - 10-02-2017 16:46

Chyba musisz trochę lepiej przejrzeć stronę - depozyt na 1100% się nie zwraca, poza tym część środków Skyllex bierze i możesz za to kupić nieruchomość. Tzn. rzekomo możesz kupić nieruchomość, bo wszyscy wiemy o co tu chodzi Smile
Jak coś niejasne, to uderzaj na priv.


Skyllex - obliczenia - MaLiN - 12-04-2017 10:47

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.