Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe like i udostępnienia postu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Darmowe like i udostępnienia postu (/Temat-Darmowe-like-i-udostepnienia-postu-143952)



Darmowe like i udostępnienia postu - Pajmon - 08-02-2017 01:36

Szukam programu darmowego lub bota albo stronki co mogę mieć like do postu na osi czasu a głównie mi chodzi o udostępnienia postu od wielu polaków, najlepiej masę.

Polecicie coś ?

Pozdrawiam Serdecznie


RE: Darmowe like i udostępnienia postu - Liromir - 08-02-2017 01:52

przyłączam się Lol


RE: Darmowe like i udostępnienia postu - Pajmon - 08-02-2017 02:07

No ja mam na osi czasu swoje 2 książki w sensie posty, i chce jak je dam na publiczny i obserwowanie publiczne by czymś o czym pisałem w 1 poście zdobyć realne like, a przede wszystkim udostępnienia postu przez tysiące polaków. 1 ma załóżmy 200 znajomych i udostępni to już jego widzą mojego posta z ebookiem i jego znajomi innym i tak robi się łańcuch reklamy o to chodzi.


RE: Darmowe like i udostępnienia postu - Liromir - 08-02-2017 02:10

no wiadomka ryju, jak znajdziesz taki program to podeślij i mi, też bym sobie łańcuch reklamy zrobił


RE: Darmowe like i udostępnienia postu - Pajmon - 12-02-2017 22:29

Szukam już parę dni i lipa a wiem, że takie coś na pewno istnieje, jest do polskich like socialmachine jak wklepiesz w google to masz za free 20 polskich like na postu np. do osi czasu, ja już użyłem a potem do tego kupuje się kody na allegro, 0 fake nie brałem ale setki tysiące opinii. Mają na youtube kanał i co jakiś czas takie darmowe kody dają premium, ale tyle cebulaków się na to rzuca, w szczególności napalone gimbusy co pod głupim zdjęciem muszą mieć like, a poważni ludzie jak my potrzebują do konkretnych rzeczy i nie ma............