Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak szukać miejsc do backlinków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Jak szukać miejsc do backlinków (/Temat-Jak-szukac-miejsc-do-backlinkow-143949)



Jak szukać miejsc do backlinków - RemoverPL - 07-02-2017 23:48

Czy ktoś udzieliłby mi jakichś wskazówek do tego jak szukać miejsc do umieszczania backlinków? (chcę linkować polską stronę).


RE: Jak szukać miejsc do backlinków - WojciechMatula - 21-02-2017 15:06

Jeśli nie posiadasz żadnego automatu to najłatwiejszym rozwiązaniem będzie pozyskiwanie linków z for internetowych.


RE: Jak szukać miejsc do backlinków - kukiz87 - 21-02-2017 15:39

Wchodzisz w google , wpisujesz forum , i jedziesz po kolei , linki w profilu i sygnaturki z anchorem słowa kluczowego


RE: Jak szukać miejsc do backlinków - vPLN.dll - 21-02-2017 19:28

Polecam zapoznać się z poradnikiem vasakiego http://zarabiam.com/Temat-Kawalek-mojego-poradnika-czyli-Google-bez-tajemnic-136045


RE: Jak szukać miejsc do backlinków - lotmix30 - 23-02-2017 20:48

fora i blogi i pójdzie delikatnie do góry


RE: Jak szukać miejsc do backlinków - precell - 23-02-2017 22:01

(23-02-2017 20:48)lotmix30 napisał(a):  fora i blogi i pójdzie delikatnie do góry


Nie wiem jak na forach ale linki z blogów opartych na WP mają zazwyczaj parametr nofollow.

Ale pod dywersyfikacje linków i źródło ruchu jak najbardziej.
Jeśli chodzi o WP to szukaj blogów z wtyczką commentLuv.

Więcej o wtyczce:
https://ebizneskrokpokroku.pl/za-darmo/commentluv-do-komentarzy-i-pozycjonowania/

Aha, powyższy blog nie jest mój ;-)


RE: Jak szukać miejsc do backlinków - michal2612 - 01-03-2017 00:50

Z profili chyba najłatwiej, zwłaszcza na autorskich skryptach, gdzie atrybut nofollow rzadko jest dodawany.


RE: Jak szukać miejsc do backlinków - olo555 - 07-04-2017 11:34

Jeśli używasz automatów, to buduj footprinty zrób baze słów kluczowych i jazda Wink


RE: Jak szukać miejsc do backlinków - rachman - 07-04-2017 20:45

Wpisz frazę w gogla... zamieść link na każdej stronie z pierwszych stron wyników na której można zostawić linka. Tadam Wink W końcu skoro są wysoko to znaczy że dla gogiela są wartościowe i dają niezłego kopa (w znacznej większości) Wink


RE: Jak szukać miejsc do backlinków - Muraszczyk - 07-05-2017 17:34

Polecam Ci wtyczkę mozbar do chrome czy mozilli. Dane forum może być wysoko i być zaspamowane, a wtedy możesz sobie jedynie zaszkodzić. Robienie tego na ślepo mija się z celem.

Odnośnie atrybutu nofollow. To tylko sugestia dla robota google, aby nie podążał za stroną i nie przekazywał mocy. Jest to również forma oznaczania niezaufanych linków. Co zrobi robot google? Tego nie wiemy, w każdym razie warto mieć też kilka linków nofollow, wygląda to naturalniej, a nie wiemy jak google potraktuje sugestię w danym przypadku Smile