Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dzielenie konta apple - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Dzielenie konta apple (/Temat-Dzielenie-konta-apple-143947)



Dzielenie konta apple - Pawlak093 - 07-02-2017 22:49

Hej.

Istnieje możliwość dzielenia konta apple? Chodzi mi tylko o płatne gry jeżeli mam wykupione na swoim urdządzeniu i udostępnię konto na innego ipada to czy gry będzie można za darmo pobrać? I ewentualnie grać na nich na innym (już swoim) koncie.


RE: Dzielenie konta apple - Szaman1644 - 07-02-2017 22:54

Tak jeżeli zalogujesz się z tego samego konta na App Store na iPadzie i iPhonie to będzie to samo do pobrania. Nawet w opcjach od razu jest ustawione, że jeżeli pobierasz coś sobie na iPadzie to ta sama rzecz pobiera ci się z automatu na iPhone. Oczywiście to można wyłączyć Big Grin


RE: Dzielenie konta apple - Pawlak093 - 07-02-2017 22:55

chodzi mi o ipada -> ipada oraz czy po przelogowaniu gra będzie dalej dostępna


RE: Dzielenie konta apple - Szaman1644 - 07-02-2017 23:05

Mam 2 iPady i iPhone i między wszystkimi urządzeniami to działa. Na wszystkich 3 mam 1 konto Apple i jak kupie grę na 1 to z automatu może się pobierać( ja wyłączyłem tą opcje), a ewentualnie później możesz pobrać. Odnośnie 2 pytania ci nie podpowiem, bo nie wiem jak to będzie jak się przełączyć na inne konto. Ale trochę nie miałoby to sensu, bo każdy udostępniałby konta, aby legalnie pobrać gierki Smile


RE: Dzielenie konta apple - Pawlak093 - 07-02-2017 23:47

Wyguglowalem i jest takie cos jak chmura rodzinna aby dzielic sie platna trescia. (Lepsze niz korzystanie z 1 konta). Ale jezeli ktos testowal czy pobrane tresci beda dostepne po przelogowaniu na inne konto to piszcie Smile