Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Matematyczny problem BOTTERS = OWNED - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Matematyczny problem BOTTERS = OWNED (/Temat-Matematyczny-problem-BOTTERS-OWNED-14394)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Matematyczny problem BOTTERS = OWNED - schnappi222 - 03-10-2010 15:15

Ty skończ brać te ipody i daj je wygrać komuś innemu np. mnie Smile O ile będę na restocku, bo do 1 w nocy chyba nie będę mógł siedzieć ;/


RE: Matematyczny problem BOTTERS = OWNED - Nayare - 03-10-2010 15:20

Nawet gdybym "zwolnil slota" to i tak nic to nie da, musialbys byc jednym na 10.000Smile
W zwiazku z wczorajszym shopowym restockiem o godzinie 23:10 mozemy sie przygotowac na taka regulke, ze w/w restocki beda sie odbywac o starych porach, a generalne okolo 1 w nocy. Tak na moje oko bedzie.Smile


RE: Matematyczny problem BOTTERS = OWNED - DonHoracy - 03-10-2010 16:20

Teraz już nie będzie tak łatwo bo powiedzieli o tych zabezpieczeniach i więcej osób się na to przygotuje.
Te działania są zbędne bo oni zrobią nowe zabezpieczenie to zaś na następny dzień enesce wyda aktualizacje do LRC i koło się zamyka Smile
Ja mam tylko nadzieję, że dopiero wprowadzą to na następnym generalu.


RE: Matematyczny problem BOTTERS = OWNED - schnappi222 - 03-10-2010 16:33

Raczej dadzą je już na tym, więc trzeba będzie uważać


RE: Matematyczny problem BOTTERS = OWNED - Tech - 03-10-2010 17:52

Ja to mam tylko nadzieję, że to ciągłe dodawanie nowych zabezpieczeń w końcu się skończy. No bo c'mon! Już jest licznik na logowaniu, 2 captchy i 1 matematyczna captcha. Co dalej? Będziemy na każdej stronie rozwiązywać równanie i captchy i na końcu nas wyrzuci za używanie bota? No bez jaj,..


RE: Matematyczny problem BOTTERS = OWNED - DonHoracy - 03-10-2010 20:26

Jeśli będzie pewne info o wprowadzeniu zmian to ja już mam sposób, żeby nie przeoczyć tych "nowych zabezpieczeń" ale w ciemno nie będę rozwalał bota. Aż ciekaw jestem co oni mogą nowego wprowadzić... Co najwyżej mogą zmienić linkowanie no bo przy wyborze kategorii? W LRC damy rade. Przy wyborze nagrody? Niby gdzie skoro cała strona jest zawalona. Przy logowaniu? Również damy radę. Przy wpisywaniu danych? No to tym bardziej damy radę. W polu przed wpisywaniem? Raczej mało prawdopodobne, że dadzą 2 kody.
Gorzej, jeśli dadzą jakieś pytanie typu "ile masz palców" itp. a jak wiadomo nie każdy ma perfekt angielski Wink


RE: Matematyczny problem BOTTERS = OWNED - Marczyk - 04-10-2010 15:55

Teraz to będzie wyglądało tak: Login ->captcha ->wybór kategorii -> captcha ->wybór nagrody ->captcha ->dane->captcha.
Postraszyli...az sie wstrzymam z kupnem LRC ;p


RE: Matematyczny problem BOTTERS = OWNED - Tech - 04-10-2010 16:16

Marczyk i jeszcze pewnie w międzyczasie każą policzyć trójkąty w np. takim oto prostym obrazku Big Grin

[Obrazek: pieces_triangle.jpg]


RE: Matematyczny problem BOTTERS = OWNED - Parada - 04-10-2010 17:15

(04-10-2010 16:16)Tech napisał(a):  Marczyk i jeszcze pewnie w międzyczasie każą policzyć trójkąty w np. takim oto prostym obrazku Big Grin

[Obrazek: pieces_triangle.jpg]

Jakby takie coś było to Imac by chyba stał z 10 minut, hardocorowo by było, kto 1 to policzy ten lepszy ;p


RE: Matematyczny problem BOTTERS = OWNED - Tech - 04-10-2010 17:59

10min? Policz te wszystkie trójkąty w tyle czasu xD Dodam, że trójkąty się na siebie nakładają i mogą być prostokątne Big Grin Trzeba by było zmienić nazwę tematu na "USERS = PWNED" ^^