Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Matematyczny problem BOTTERS = OWNED - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Matematyczny problem BOTTERS = OWNED (/Temat-Matematyczny-problem-BOTTERS-OWNED-14394)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Matematyczny problem BOTTERS = OWNED - zdybcio - 02-10-2010 10:52

Ja używałem tylko taskera, ale nie zauważyłem tej zagdki matematycznej. W którym miejscu ona się znajdywała? Przy logowaniu, przy wpisaniu captchy już po uzupełnieniu danych, czy może w innym miejscu?


RE: Matematyczny problem BOTTERS = OWNED - paskur - 02-10-2010 11:03

Równanie było pod przyciskiem zamów teraz tam gdzie opis przedmiotu, a wynik w lewym dolnym rogu formularza.


RE: Matematyczny problem BOTTERS = OWNED - Yanke$ - 02-10-2010 11:05

Jeżeli chcecie zobaczyć, jak wygląda ta zagadka wejdźcie na najnowsze symulatory, polecam http://tutudragon3.info/ Matematyczna captcha pojawiała się w okienku informacji o zamawianej nagrodzie :> Przyznam, że jestem pod naprawdę ogromnym wrażeniem działania ekipy Lockerz. Teraz nadchodzi nareszcie jakiś cień szansy na restocki bez botów :>


RE: Matematyczny problem BOTTERS = OWNED - paskur - 02-10-2010 11:08

Tak to dla botów ale ja z nerwów 2 razy zapomniałem równania, niesprawiedliwe ;(


RE: Matematyczny problem BOTTERS = OWNED - Marczyk - 02-10-2010 11:24

(02-10-2010 06:20)BartuŚ napisał(a):  P.S. Czekam na ruch EnEsCe. Pewnie zaraz wyjdzie apdejt, co będzie rozczytywał ten obrazek

Gdyby, była taka możliwość dawno zostało by wprowadza opcja uzupełniania captcha.
Ja również nic nie zamówiłem z tego powodu...widziałem równanie ale po prostu nie przyglądałem mu się, myślałem że jest mi nie potrzebne(zresztą sami wiecie jak jest na restocku). A Ci którzy nie mieli zagadki, po prostu nie wierze aby im potwierdzili nagrody.


RE: Matematyczny problem BOTTERS = OWNED - Lubelak - 02-10-2010 11:29

ja nie widziałem bo lrc pędził jak głupi


RE: Matematyczny problem BOTTERS = OWNED - Xanthi - 02-10-2010 11:38

No trochę zaskoczony jestem tym anty botem Tongue Nie ejstem zły, tylko mnie to rozbawiło Tongue Wywaliło z 50$ i z 25$ Big Grin Wklepuję captchę, mówię WTF?! Captcha dobrze wpisana i wywala, potem obczaiłem że coś na czerwono pisze, ale nie zajarzyłem o co kaman Big Grin Dopiero na Chrome na jakimś bonie widziałem zadanie ;p Apdejt LRC już gotowy więc może będzie dobrze dziś na restocku Smile


RE: Matematyczny problem BOTTERS = OWNED - Bot222 - 02-10-2010 12:08

wypierdalac pizdy cipy boty przez jebane boty tera coraz gorszee zabezpieczenia są i kurwa jak nie umie liczyc to chuja zamowie pierdole to ban LD


RE: Matematyczny problem BOTTERS = OWNED - gornada - 02-10-2010 12:23

Co to było? Zbanowali go xD
nawet liczyć nie potrafi xD


RE: Matematyczny problem BOTTERS = OWNED - zibi2400 - 02-10-2010 12:24

Lockerz to już nie jest to ...
Dawniej było dużo lepiej teraz jak ktoś ma Lrc to zamówi sobie na pewno lepszą nagrodę od tego co nie ma .
Zero sprawiedliwości , teraz to nawet pp 25 $ jest trudno zamówić .