Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube Nowy Kanał - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Youtube Nowy Kanał (/Temat-Youtube-Nowy-Kanal-143911)



Youtube Nowy Kanał - KillereQ - 07-02-2017 12:09

witajcie ziomy , chce zacząć nagrywać na yt , i tu zaczyna sie pytanie czy za opłata byłby kto w stanie mnie wypromować bo wiem ze od 0 subów jest bardzo ciężko Big Grin


RE: Youtube Nowy Kanał - PaidMoney - 07-02-2017 12:22

To raczej nie ten dział, tylko giełda.
Ale tak czy siak powodzenia.


RE: Youtube Nowy Kanał - flown - 07-02-2017 15:08

Zależy o jakie promowanie Ci chodzi. Jeżeli chcesz suby tylko "pod cyferki" to mozesz sobie kupić od hindusów (fiverr/seoclerks) albo samemu wyklikać (np. addmefast.com).
A jeżeli chcesz mieć prawdziwych subskrybentów to nie wiem czy ktoś tutaj Ci pomoże :/


RE: Youtube Nowy Kanał - Slight - 07-02-2017 15:49

Jak będziesz miał dobry content to i same suby będą wpadać. Swoje filmiki promuj na portalach dot. Twojej tematyki i do tego fb/twitter/instagram. No i też możesz wykupić trochę subów na początek z fiverr/seoclerks.


RE: Youtube Nowy Kanał - GtFo - 07-02-2017 20:22

Ja to poleciłbym ci jechanie od zera. Sam tak zaczynałem i wrzucając filmik raz na jakiś czas (3-4 w miesiącu lub mniej) wbiłem 107 subów po +/- 1,5 roku. Nie jest to jakaś wielka suma, ale zawsze coś. Jak chcesz "puste suby" to polecam addmefast, lajkuj.pl + ewentualnie kupno subów.


RE: Youtube Nowy Kanał - BTC-analityk - 18-04-2017 01:04

konto od miesiaca troche filmow i 600-700 subow wszystkie lapane na filmach nie ma szalu ale jako forma testowa zarabiania na youtube nie wyglada to zle . zarobki obciete czyli trzeba szukac czegos nowego . czy kazdemu tak znikly reklamy czy tylko tym co robili wycinki z filmow ? ktos prowadzi wlasny kanal gdzie nagrywa siebie ?